reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

czy są tu dziewczyny które po szczepionce COVID zaszły w ciążę?

Ja podobnie. Przed zajściem w ciążę przyjęłam 3 dawki szczepionki Pfizera, z czego ostatnia dawka była w grudniu 2021. Zaczęliśmy starać się w lato 2022 i zaszłam w 3 cyklu :) Tak więc żadnego problemu nie było, a mam 37 lat, mąż 40.

Obecnie jestem w II trymestrze (23tc) i tydzień temu byłam na 4 dawce (Pfizer Omicron), żeby dziecko też zyskało przeciwciała. No i też dla siebie, żeby nie zachorować w ciąży.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja po drugiej dawce szczepionki dostałam arytmi, z którą zmagał się do dziś. Kardiolog zabronił mi przyjmować kolejne szczepionki. Niedawno zaszłam w ciążę i arytmia pogorszyła mi się. Niedługo wizyta u kardiologa, ale już się boję, że nie dam rady.
 
Ja po drugiej dawce szczepionki dostałam arytmi, z którą zmagał się do dziś. Kardiolog zabronił mi przyjmować kolejne szczepionki. Niedawno zaszłam w ciążę i arytmia pogorszyła mi się. Niedługo wizyta u kardiologa, ale już się boję, że nie dam rady.
Przykro mi, dużo zdrówka wam życzę. Firmy farmaceutyczne teraz zaczęły badać skutki długoterminowe, właśnie z powodu problemów kardiologicznych. Trzymaj się ❤️
 
Hej dziewczyny!
Czy któraś z was jest już po dwóch dawkach szczepienia na covid i udało jej się zajść w ciążę? Jestem na początku starania a przed drugą dawką szczepienia, ten temat bardzo mnie interesuje i ciekawa jestem jak to wygląda nie ze strony publikacji, artykułów i tego co przekazują nam media, a z punktu widzenia zwykłych kobiet które na własnej skórze doświadczyły zależności szczepionka-płodność.
Przeszukałam forum w poszukiwaniu podobnego wątku ale zazwyczaj opisywany jest wpływ szczepionki na ciążę a nie na płodność stąd zakładam nowy :)
Jestem z mężem po 3 dawkach szczepienia, ostatnia byla w czerwcu 2022, w październiku ciąża, fakt że nie obeszło się bez stymulacji clostilbegyt i ovitrelle
 
reklama
W grudniu pierwsza dawka a druga już od radzili bo 5tyg ciąży😁 w ciąży dwa razy przeszłam covid i mam wcześniaka z wada serca. Wina szczepienia, choroby a może przypadek??
 
Do góry