reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

czy są tu dziewczyny które po szczepionce COVID zaszły w ciążę?

reklama
Swoją drogą jest nas tu trochę, jak zareagowali wasi lekarze na ciążę zaraz po szczepieniu?
Ja usłyszałam, że dobrze by było z 6 tygodni odstępu, ale nie ma się co martwić. Swoją drogą nie wiem dlaczego akurat 6 tygodni :)
 
Ja po pierwszej dawce zaszłam w ciążę i to bardzo dziwną. Były 3 zarodki, jeden obumarł, drugi żywy, treści bez akcji serca. Lekarz jak mnie badał to stwierdził że pierwszy raz widzi na raz tyle dziwnych rzeczy. Nigdy nie miałam problemów z hormonami nie leczyłam się itp. byłam za szczepieniami ale teraz mam jakieś mieszane uczucia.
 
Witam, u mnie druga dawka 11.06.2021 a 4 lipca pozytywny test, zobaczymy co dalej.
 
reklama
Pierwszą dawka 18 mają, a druga 19 czerwca. Okazało się, że przy drugiej dawce byłam już w ciąży 🙂
U mnie bardzo podobna sytuacja tylko szczepienie jednodawkowe... 25czerwca szczepienie a teraz jestem w 4 tyg ciąży. Mam pytanie do pani czy wszystko z maluszkiem jest dobrze? Boję się że szczepionka mogła mieć jakiś wpływ na pierwsze dni rozwoju i strasznie mi ta myśl nie daje spokoju?
 
Do góry