reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

czy są tu dziewczyny które po szczepionce COVID zaszły w ciążę?

Hej Dziewczyny, nie wiem czy któraś z Was jeszcze w ogóle zagląda na ten wątek:-)
Chciałam spytać czy Wasze ciąże, ktore pokrywały się ze szczepieniem, przebiegały dalej pomyślnie? Jestem świeżo po 3 dawce, za tydzień owulacja i nie wiem czy opuścić ten cykl starań czy nie🙂
u mnie bez zarzutu, 19/20 tydzień, wszystko ok 👍 czekam właśnie na 3 dawkę 😁
 
reklama
Hej Dziewczyny, nie wiem czy któraś z Was jeszcze w ogóle zagląda na ten wątek:-)
Chciałam spytać czy Wasze ciąże, ktore pokrywały się ze szczepieniem, przebiegały dalej pomyślnie? Jestem świeżo po 3 dawce, za tydzień owulacja i nie wiem czy opuścić ten cykl starań czy nie🙂
U mnie 30tc, ciąża nie odbiega raczej przebiegiem od innych. W grudniu planuję 3 dawkę
 
Dzięki Dziewczyny! A 1 lub 2 dawkę miałyście w okolicy zajścia w ciążę tak?
W takim razie nie czekam, lekarz też nie widzi sensu odwlekania starań:)
 
Hej, u mnie też wszystko okej, końcówka 23 tygodnia :)
Ostatnia miesiączka 22.06, 2 dawkę dostałam 26.06
 
Ja szczepiłam sie Jonhsonem w lipcu i w tamtym cyklu gin kazał się nie starać, w ciąże zaszłam we wrześniu.
 
reklama
Do góry