reklama

Czy są tu dziewczyny z Konina lub okolic?

Temat na forum 'Poznań' rozpoczęty przez Kamilah, 11 Listopad 2012.

1. Kamilah

Kamilah Początkująca w BB

Dziewczyny jestem w ciąży i miałam mega akcje oparzyłam się w rękę sobotę i jak to ja wpadłam w panikę, że coś się stało dziecku. Tym bardziej, że w internecie wyczytałam, że jak mama się oparzy to dziecko może mieć w tym miejscu bliznę. Oczywiście od razu był telefon do ginekologa i dzięki bogu od razu mnie uspokoił choć i tak pojechałam do gabinetu aby się upewnić. Mój mąż to jak zwykle mówił, że ja zwariowałam z tym.
    Bardzo polecam podejście mojego lekarza Pana Kubiaka z ul. kleczewskiej. Jego reakcja w tym wypadku była mega uspokajająca.

2. krowkabordo

krowkabordo Fanka BB :)

Hej Kamilah ja jestem z okolic Konina.
    Co Ci Kubiak powiedział? To chyba raczej jakiś przesąd jest, nie bardzo wierze w to. Kiedyś się mówiło jak się myszy przestraszy ciężarna to i dziecko będzie miało "myszkę" na ciele :szok::cool2:;-):-p

3. reklama
  4. jagmar

jagmar Fanka BB :)

Cześć ja co prawda jestem z Poznania ale odległość nie jest znowu taka straszna. Czasem bywam w Koninie bo mam tam rodzinę.
    Zapraszam na wątek główny Poznania :).

Kamilah to Twoja pierwsza ciąża?

5. patu$ka

patu$ka Gość

hejka ja tez jestem zokolic Konina:)

6. seductora

seductora Początkująca w BB

Zgadzam się- mieć doktora Kubiaka w swoim mieście to prawdziwe szczęście! Nie dość, że fachowiec, to ma jeszcze jakieś właściwości uspokajające w chwilach paniki :) Nie wyobrażam sobie juz mieć innego ginekologa.

7. jagmar

jagmar Fanka BB :)

Taaaa.... reklama dźwignią handlu.

8. patu$ka

patu$ka Gość

Ja do lekarza jezdze do Kola. do dr Wojciechowskiego.
    O doktorze Kubiaku slyszalam rozne opinie.Ale sama sie nie umiem wypowiedziec.

Poleć forum