reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy sa tu jakies mamuski po cesarkach

Powiem ci tak syn 13 lat corcia 8 corcia 5 i corcia 2[emoji6] no i teraz jestem 17 tydzien...strach zawsze jest ja tosie juz w 4 balam i mnalam problemy przy cc a teraz to dopiero mam pietra tym bardziej tyle sie nasluchalam ze to 5 o jezu co ty dziewczyno robisz i wgl..czy na leb upadlas.. Bo ponoc 5 to male szanse na przezycie idzie distac zator plucny boje sie ale musze byc twarda..stalo sie nieusune to moje malenstwo

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Powiem ci tak syn 13 lat corcia 8 corcia 5 i corcia 2[emoji6] no i teraz jestem 17 tydzien...strach zawsze jest ja tosie juz w 4 balam i mnalam problemy przy cc a teraz to dopiero mam pietra tym bardziej tyle sie nasluchalam ze to 5 o jezu co ty dziewczyno robisz i wgl..czy na leb upadlas.. Bo ponoc 5 to male szanse na przezycie idzie distac zator plucny boje sie ale musze byc twarda..stalo sie nieusune to moje malenstwo

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Naprawdę podziwiam. Ale ciążę bezproblemowo czy coś się działo?
 
W tej 3 cesarce to reanimowali mnie bo zanikal mi puls i tetno a w 4 to dostalam zatrucia ciazowego w 35 tygodniu ciazy i tez mi tetno zanikalo i musieli mnie i lencie ratowac

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Teraz to mam wielkie ryzyko pekniecia macicy i cesarka bd planiwana na termin jak jeszcze nie bd czula parc lekarz mowil ze 34 35 tydzien ciazy

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
W tej 3 cesarce to reanimowali mnie bo zanikal mi puls i tetno a w 4 to dostalam zatrucia ciazowego w 35 tygodniu ciazy i tez mi tetno zanikalo i musieli mnie i lencie ratowac

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
O matko to Ci powiem że mnie przestraszylas, mi przy tej cesarce chwilowo ciśnienie spadło i słabo się zrobiło ale podali tlen i było ok. Synka mam z 35 tyg ciąży od 25 miałam skurcze po tym jak przeszłam grypę zoladkowa i trafilam do szpitala odwodniona
 
O matko to Ci powiem że mnie przestraszylas, mi przy tej cesarce chwilowo ciśnienie spadło i słabo się zrobiło ale podali tlen i było ok. Synka mam z 35 tyg ciąży od 25 miałam skurcze po tym jak przeszłam grypę zoladkowa i trafilam do szpitala odwodniona
I planujesz nastepna dzidzie[emoji6]....?

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry