reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

Witajcie my po wieczornej imprezce chrzcinowej...było super, tylko najbardziej zainteresowanej nie bardzo podobało się i szybko pojechała do domu...Jula jak zwykle szalała...i do domu wróciliśmy przed 23:tak::tak:

Teraz za tydzień wesele....:rofl2:

madzienka pochwal się co zakupiliscie ja chętnie zobaczę te słodkości:-)

Słodkości??Ja??:sorry2:

Nadal macie problem z dołączeniem do spotkania na AM?

TAK:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

ja robię żelowe :-):-)
ewentualnie z akrylowym dodatkiem w postaci kwiatka :tak:

Śliczne pazurki...jak z terminami u Moniki...chyba musze wybrać się i umówić....:-p
Karlitko PW!!!

Hej dziewczyny
przesadziłam trochę z aktywnością i krzyż mi pęka.
W dodatku cały wieczór przeleżałam z nospą bo głupia baba znowu się nadźwigała, zakupów, worków na śmieci, FIlipkowego rowerka..... No ale co na to poradzę, sama jestem i jakoś muszę sobie radzić.....

Z wesołych wieści: dostałam dziś takiego kopniaka, że aż się w pierwszej chwili przestraszyłam, bo nie załapałam co się dzieje. :-D:-D:-D A Filipek chodzi za mną już od kilku dni i gada do brzucha " Dzidziu pofikaj".

Oszczędzaj się kochana.....

i gratulacje kopniaczka jak ja Ci ich zazdroszczę:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:


wiecie że jeszcze 4 dni i idziemy na USG
??

Czekamy na wieści...

A ja dzisiaj od rana na nogach bo nasz uniwersalny budzik nie zawiódł i o 7 wołał mamusi, szkoda że nie wiedział że o 3 się położyliśmy:sorry2: Ja już się spakowałam w piątek więc dzisiaj można na spokojnie odpocząć przed podróżą. Miłej niedzieli.:-)

Antuanet udanego wyjazdu...czekamy na fotorelacje!!!!

Maltanka jak wesele i co zrobiliście z Hubciem...bo coś nie doczytałam:baffled:

W środę wybieramy się popołudniu do spa??czy ktoś do nas dołączy???
Maltanka może Wam tym razem uda się???
 
reklama
Marta1981 nie mogę się zalogowac na AM nie wchodzi mi ten login z BB:no::no::no::no:Ne mogę więc głosować :crazy: a co do przypraw to ja zamówiłabym ale moze być problem zeby się spotkać i to odebrać od Ciebie.

karlita śliczne pazurki, a co do maretów to nie ma innego wyjscia tylko w spacerówce:tak:Wszystkie czekamy na Twoje USG:-D:-D

fogia Pamiętaj o swoim stanie i nie forsuj się bo brzuszek tego nie lubi ucz sie w spokoju to stresu mniej będzie. No i gratuluję kopniaczków, super to jest

Antuanet24
udanej wyprawy!! Dzięki za wskazówkę odwiedzę tą Galerię kiedys tam byliśmy i przypomina mi się ze są tam takie sklepy, moze jakąś promocję wyhaczę:-p

Dziś siostra do nie przyjechała jutro rano wyjeżdza a ja mam później odbiór przesyłki z owocami wazywami i inymi dobrociami od tesciowej, którą ma podac PKS-em. Już mi zapowiedziała ze jest to wielka i ciężka torba. Sama nie wiem jak da radę to wziać z Gabi w jednej rece i do samochodu dotachać ale pewnie jak będę musiała to coś wymyślę. Ptem planuję odiwedzić pediatrę bo Gabi wyskoczyły jakieś małe czerwone krostki które ma już 4 dni. Są na lewej stroni klatki pirsiowej i troszkę na lewej rączce, nie wiem co to płyn do kapieli jej zmieniłam z Oilatum na Nivea, ale chyba to nie po tym bo ała byłaby wysypana chyba???:baffled:
 
witajcie

melduję, że imprezowa sobota zakończona:tak: weselicho się udało, kolejne za miesiąc:tak:

jutro was poczytam bo dzisiaj już mi się nie chce

aaa talia rzuciło mi się w oczy... ja kupiłam sukienkę w Olimpie, ale zamierzam się przejśc teraz na targ pod zamkiem:tak:

Maltanka jak wesele i co zrobiliście z Hubciem...bo coś nie doczytałam:baffled:

madzienka z nami był:tak: a po 19.00 już nie chciało mu się siedzieć to przywieźliśmy go do domu, z babcią i dziadkiem już był:tak: ps. a najlepsze jak wysiedliśmy z samochodu pod kościołem a ten drze się Juła:-D:-D:-D... fajnie, że wam się chrzciny udały
 
witajcie.... pewnie mnie juz wyklelyscie :0 wiem wiem zaniedbuje was........... jednak mam teraz tyle na glowie ze sama nie wiem w co rece wlozyc.... mam w domu dwoje dzieci dlaczego dwoje??

tydzien temu moj maz mial wypadek... ma zlamana prawa reke i palca u nogi- na szczescie tylko tyle mu sie stalo... tak czy tak wiele rzeczy musze juz calkiem sama ogarniac,... mam nadzieje ze mnie zrozumiecie....

w dodatku moje dziecko jakies wsciekle sie zrobilo i goraczkuje mi przez ostatnie dni po 39 st... bylam z nia u lekarza i ponoc to najprawdopodobniej trzydniowka...- faktycznie dzis wysypka wystapila i tempreatury brak- czyli to pewnie to....
ale mimo wszystko jakas nieswoje jest placze w nocy przez sen- mjusze ja wyciagac z lozeczka przytulac i uspokajac,.... calej nocy juz dawno nie przespalam i zaczynam tracic cierpliwosc,,,,

postaram sie poprawic i czesciej zagladac.... pozdrawiam was wszystkie i caluje wszystkie dzieciaczki:)
 
Witamy!
Dzisiaj jestem pierwsza?:-) Dziewczyny odsypiacie wekend???:-):-)
My z Maksem juz po sniadaniu, po mega omlecie ze swoim dzemem, zrobilam jeden a moje dziecko zjadlo 3/4 :-) Teraz zabieram sie ogarnianie łazienki, tylko cos nie bylo zimnej wody :-( ( a info nie bylo wywieszone ze bedzie brak!) M od wczoraj boli noga w kostce, nie spuchla mu i kurcze boje sie ze to moze zapalenie jest, w nocy wstalam smarowal sobie, pojechal samochodem do pracy do na rowerze nie dalby rady choc samochodem to tez kiepsko, po pracy ma pojechac na IP i sprawdzic,moze jakies przeswietlenie mu zrobia i jakies leki wypisza.

Madzienka maltanka super ze imprezy udane :-)
karlita super pazurki:-)
fogia dbaj o sobie i nie przemeczaj sie, a kopniaczki Cudna rzecz-pamietam i zazdroszcze:-)
Antuanet udanego wyjazdu:-)
 
mataka spokojnie tu nikt nie bije :-) nie wyklina :-)

przykro mi z powodu Twojego męża dobrze że nic więcej mu się nie stało!!! dużo zdrówka!!!!!

co do małej to może ząbki jej idą .... próbowałaś na noc dać jej viburcol albo nurofen ??
pamiętaj ze Ty też musisz być silna i ciut wyspana ...
ja na początku nie chciałam małej dawać takich specyfików ale uwierz mi że szybko zmiękłam po nieprzespanych nocach .... a i mała mniej się męczyła bo jak dziecko wyspane to i mniej marudzi :-)

u nas teraz idą czwórki i chyba 2 trójki
jedna czwórka już się przebiła częściowo i Gabi ma rozwalone całe dziąsełko ....


wczoraj byliśmy na spacerze w botaniku :-) fajnie tylko duszno było popołudniu ... przeszliśmy prawie cały botanik mała oczywiście miała bunt wózkowy i uciekała w inną stronę niż szliśmy ....

mąż mnie bardzo zdenerwował...
bawił się ustawieniami w aparacie i przesłonami .... i 7/8 jego zdjęć jest nieostrych ... więc nicy ze zdjęć brzuszka i moich z Gabi :crazy::wściekła/y::no::angry: normalnie mam ze 2 zdjęcia z całej wyprawy :-:)-:)-:)-:)-:)-:)no::wściekła/y:
ale już się nauczyłam że jak mój E ma aparat to zaczyna kombinować i czasami D*** z tego wychodzi:wściekła/y:


maltanka super ze weselicho udane :-) jak czesanie ?? jaka cena ?? focie focie :-D


sunday_
moze M jakiś staw naciągnął ?? oby to nie było nic poważniejszego!! ale jasne lepiej sprawdzić :-D


Madzienka super że chrzciny się udały :-) co kupiliście??

kurde Gabi już się wścieka :wściekła/y:
uciekamy na spacer :-)
 
Witam.
Mataka, współczuję sytuacji, nie ma nic gorszego niż chory mąż w domu - my to nie możemy chorować a jak oni to cały świat się nagle wali i skakać trzeba wokół nich:baffled:.
Sunday, Twojemu też szybkiego powrotu do zdrówka:tak:.
Karlita, coś te nasze chłopy ostatnio za bardzo nam podpadają:no:;-):-D:-D.
Talia, pisz do Karlity to poda CI instrukcje odnośnie AM ;-):tak:, a Ty tam się rejestrujesz czy logujesz? Wystarczy na BB zmienić hasło i zalogować się na AM.
Odnośnie dołączenia do spotkania piszę gdzie się da ale jak na razie żadnego odzewu:blink:.
Wczoraj byliśmy w centrum na lodach a potem przyjechała bratanica teścia na wesele prosić - na 16 października - tyle dobrze ze na miejscu:huh::huh:.
 
melduję się po wczorajszej imprezce:tak::tak:wszystko się udało...Natalka nad wyraz grzeczna...w kościele nie płakała:szok::szok:a po polaniu główki chyba pomyślała, że to była kąpiel, bo usnęła:szok::szok::szok::szok: potem wędrowała z rąk do rąk...więc tak była zaaferowana, że zapominała wołać, że ma mokro i jest głodna:-D:-D:-D

misia może i czasami fajnie w pracy samamu ale ja sie poprostu boję jak tam sama jestem:szok::szok::szok:

kupiłam we wtorek ten wózek na allegro bo w BF był taki samtylke że droższy ale go pomacałam i wyogladałam i dziś dzwoni facet że kasy nie dostał, no ale napisałam do allegro i sie wszystko wyjaśniło a juz się przestaraszyłam zę ani wózka ani kasy

i byłam w tesco na pieluchach ale 3 nie było:no::no::no: i kupiłam pajacyki dla Mikołaja:tak::tak::tak::tak:


a i jeszcze zapisałam się z Mikołajem na basen ten w Motyczu i od września bediemy się uczyć pływać!!!!!!

a gdzie siedzisz w pracy, że tak straszno?
super, że jest nowy wózio:tak::tak::tak:


Odnośnie Bugi :ninja2:.

A i zbieram zamówienia na wiadomo co;-):tak:. Piszę wcześniej bo jak któraś coś nowego (tak Madzienka, Ciebie mam na myśli:tak::-p:-D:-D) wymyśli to żeby z dostawą zdążyli;-):tak:.

byłam i napisałam.
chętnie coś bym zamówiła, ale poczekam aż będzie decyzja co do Bugi:tak::sorry2:


Mandziula wejdź na stronkę producenta i zobacz, ale Cebulka panierowana pychota:tak:.
Przyprawy naturalne i zioła z całego świata. Sklep przyprawy online i przepisy kulinarne.
ale wybór:szok:
Misia udanych chrzcin życzę:tak::tak:
dziękuję:tak:



Napiszcie mi gdzie w Lublinie mozna poszukać sukienki na wesele??? U nas w Puławach nic mi się nie widzi, w sumie to wybredna jestem;-) Jakie ulice przejśc bo nie mam obeznania. Kiedyś z mężem się zabiore jak bedzie załatwiać kredytowe sprawy le na spotkanie nie dam rady przyjechać bo juz mi powiedział ze wtedy wolnego wziąć nie może:no::no:

na Fabrycznej mają sporo wizytowych, ale nie wiem jak tam teraz cenowo:sorry2:

Hej dziewczyny
przesadziłam trochę z aktywnością i krzyż mi pęka.
W dodatku cały wieczór przeleżałam z nospą bo głupia baba znowu się nadźwigała, zakupów, worków na śmieci, FIlipkowego rowerka..... No ale co na to poradzę, sama jestem i jakoś muszę sobie radzić.....

Z wesołych wieści: dostałam dziś takiego kopniaka, że aż się w pierwszej chwili przestraszyłam, bo nie załapałam co się dzieje. :-D:-D:-D A Filipek chodzi za mną już od kilku dni i gada do brzucha " Dzidziu pofikaj".

oszczędzaj się:tak:
super takie kopniaczki:tak:a z Filipka już jest super brat:tak:

witajcie.... pewnie mnie juz wyklelyscie :0 wiem wiem zaniedbuje was........... jednak mam teraz tyle na glowie ze sama nie wiem w co rece wlozyc.... mam w domu dwoje dzieci dlaczego dwoje??

tydzien temu moj maz mial wypadek... ma zlamana prawa reke i palca u nogi- na szczescie tylko tyle mu sie stalo... tak czy tak wiele rzeczy musze juz calkiem sama ogarniac,... mam nadzieje ze mnie zrozumiecie....

w dodatku moje dziecko jakies wsciekle sie zrobilo i goraczkuje mi przez ostatnie dni po 39 st... bylam z nia u lekarza i ponoc to najprawdopodobniej trzydniowka...- faktycznie dzis wysypka wystapila i tempreatury brak- czyli to pewnie to....
ale mimo wszystko jakas nieswoje jest placze w nocy przez sen- mjusze ja wyciagac z lozeczka przytulac i uspokajac,.... calej nocy juz dawno nie przespalam i zaczynam tracic cierpliwosc,,,,

postaram sie poprawic i czesciej zagladac.... pozdrawiam was wszystkie i caluje wszystkie dzieciaczki:)
ojej, to masz nieciekawie:no:zdrówka dla małej i męża:tak::tak:

wczoraj byliśmy na spacerze w botaniku :-) fajnie tylko duszno było popołudniu ... przeszliśmy prawie cały botanik mała oczywiście miała bunt wózkowy i uciekała w inną stronę niż szliśmy ....

mąż mnie bardzo zdenerwował...
bawił się ustawieniami w aparacie i przesłonami .... i 7/8 jego zdjęć jest nieostrych ... więc nicy ze zdjęć brzuszka i moich z Gabi :crazy::wściekła/y::no::angry: normalnie mam ze 2 zdjęcia z całej wyprawy :-:)-:)-:)-:)-:)-:)no::wściekła/y:
ale już się nauczyłam że jak mój E ma aparat to zaczyna kombinować i czasami D*** z tego wychodzi:wściekła/y:


bywa, jak się chce przedobrzyć:tak::-Dale dobrze, że chociaż 2 wyszły;-)to na nk super:tak::tak::tak:
 
Odnośnie Bugi to właśnie mają zgłaszane że chcemy animatora :tak: i za poczęstunek dla dzieci dziękujemy:sorry2: - każda i tak weźmie jakieś picie czy biszkopty na przekąskę ale kawka lub herbatka dla nas ma być:-p.
Na zamówienia przypraw czekam do wtorkowego wieczora:tak::-).
 
reklama
talia zmień sobie hasło tu na forum i wtedy spróbuj się zalogować swoim loginem i nowym hasłem na AM

ale Marta już wiem ze nie zawsze ten sposób działa :baffled: tz nie u wszystkich :baffled:

moja koleżanka dalej maila aktywacyjnego nie dostała :crazy: i jak tu zapraszać innych jak są same problemy :-(


mandziula ja wczoraj też byłam w TESCO i były tylko 2 :-(

misia czekamy na fotorelację z chrzcin - super że się udały i Natalka była grzeczna
u nas Gabi też przespała całą mszę a na polanie główki lekko się skrzywiła i tyle :-D

co do fotek to ta na nk jest fajna i chyba jedyna taka ostra ahahahaha :no::-D


chciałam się pochwalić że nasze młodsze dziecię nawiązało z tatą pierwszy kontakt
E wyczuł ruchy brzdąca :-D:-D:-D:-D po czym małe uznało że wystarczy i poszło spać :-D:-)

Marta
z poczęstunkiem w Bugi dla dzieciaków to przecież jasne że i tak coś każda z nas weźmie (jakieś banany, flipsy, paluszki, ciasteczka - można się podzielić)
 
Do góry