reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

reklama
Sunday to takie ciasto
shrek1.jpg

Takem czuła że Karolina się rozdwoiła;-):tak::tak::-).

Ładnie wygląda! Prosze o przepis!:-)
 
Ciasto nie tylko wygląda ale i smakuje pysznie:tak::tak::tak:, też kiedyś robiłam a przepis był w takich comiesięcznych książeczkach "Prześlij przepis" - jeśli któraś z was kupuje:tak::tak::tak:
 
heloł:-):-)

Ana dobrze Twój dziadzio mawiał:tak::tak: jak robiłam kurs to już wątpiłam że zostanę kiedyś kierowcą a tu proszę idzie mi coraz lepiej i coraz bardziej się to podoba:-):-)
Dzisiaj też jeździliśmy po mieście mimo tej brzydkiej pogody i tym razem żaden krawężnik nie ucierpiał:-D:-D
Ładne imie wybraliście dla trzeciego muszkietera:-):-):-)
Karolinko serdeczne gratulacje:-):-):-)
Nadulec dzieki za gratulacje:-):-):-)
Maltanka oby nocnych pobudek było jak najmniej:tak::tak::tak:
Martucha apetycznie to ciasto wygląda:tak::tak::tak:
fajnie że nową klawiaturę masz i że małż nie pojechał do Warszawy:tak::tak::tak:
Madzienka kciuki za Juleczkę mocno zaciśnięte:tak::tak::tak:
aluśka dzięki za pamięć. U Filipka bez zmian :-:)-:)-( siedzi cały tydzień w domu, bierze tony leków, a jak kaszlał tak kaszle. Boję się, że doktorka będzie chciała podjąć tym razem jakieś poważniejsze decyzje. :-:)-:)-(
Fogia ogromnie Wam współczuję:-:)-:)-(
mam nadzieję że Fifi niedługo upora się z tym chorubskiem:-:)-:)-(
Anaconda dużo zdróweczka równiez dla Twojej Majeczki życzę:tak::tak::tak:
:-) Pamiętam swoje początki! :-) Stres,tylko ja jeździłam z tata na początku! Matko jak se przypomne!!!!brrrr......;-)
aluśkaKwestia wprawy!!!będzie dobrze! A i mąż bedzie dawał bo kiedyś będzie potrzebował Ciebie-kierowcy. Znam to bardzo dobrze, wiem co mówię!!!;-)
Sunday a też jeszcze nie mam odwagi wsiąść do samochodu i pojechać gdzieś sama:sorry: może za pół roku;-)
z dawaniem to nie ma problemu bo jak wspomniałam dzis też jeżdziliśmy tylko chodzi o jego czas bo teściowa to nie wiem czy by się odwarzyła teraz ze mna gdzieś pojechać;-):-p


Dobranoc:-):-):-):-)
 
Witam
Maja do przedszkola oddelegowana, ale oczywiście bez płaczu się nie obyło:-:)-( W czwartek mieli robione zdjęcia grupowe, szkoda ze się na nie nie załapałyśmy:-:)-:)-(
Pogoda wilgotna a ponoć deszcz ma jeszcze padać, chyba już się skończyło ciepełko:tak::tak:
 
reklama
Witam wszystkie mamusie! Pogoda fatalna, nie chce się nosa wystawić nawet, ale mam nadzieje ze dzisiaj bedzie lepiej niz wczoraj bo wczoraj nigdzie z Maksem nie wychodziłam. :-(


Marta1981 czekam na przepisik!!!!!:-):-):-)
 
Do góry