reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

reklama
To mój mały misio rysio:-)
P2010036l.jpg
oj schrupałabym :-):-):-):-):-):-)
Julu ma jelitówkę,biegunka go męczy teściowa w domu.Do jutra.
współczuję , łączę się w bólu bo niestety wiem jak to jest
:-(
Czesc nazywam sie Joanna i tez jestem z Lublina.Mieszkam od 10 lat w Berlinie i jestem Mama 13 letniego Jakuba.Bylo by mi niezmiernie milo dolaczyc do was :tak:

witamy :happy:
 
Coś poważnego się stało??
I mi i 2 panienkom z starego golfa nic się nie stało,u mnie tylko trochę rejestracja nadgięta a u nich zderzak,lampy i pas i obudowa na chłodnicę.Wpadłam w poślizg na wyprzedzaniu 2samochodów na podwójnej ciągłej.Panienka nie chciała psów wzywać ale jakiś gościu - świadek czepił się,bo chciała chyba świat tym zbawić,bo niby 100km/h miałam,to się policjant z niego ąmiał,taaaa 200.A najgorsze że jak jechałam do pracy to pod blokiem Igorka zczaiłam,że prawka nie wzięłam(wogóle portfela nie wzięłam) i żeby nie psiółka to bym kwiczała nieźle,poleciała do mnie do domu i taksówką przywiozła na miejsce stłuczki nim policja przyjechała to miałam je w kieszeni.Staremu już dałam znać,teściu śmieje się,że lepiej BMką zaorałam trawnik niż on pole pługiem.
 
Dzień dobry:tak:
Wizytę u lekarza dziś zaliczyliśmy żeby dostać skierowanie dla Amandy na lambie i pasożyty:confused2: i jutro do 9.30 musimy kupy wypatrywać:-p bo badania do 10.00:sorry: poza tym pani doktor zważyła Amandziuchę i się okazało że przez 2 miesiące przybrała 2 kg:-):-)
Odpukać przeziębienie na razie nas nie łapie:tak::tak::tak:
I znowu nastrój do d..py,miałam stłuczkę z mojej winy:-(.6pkt i 400zł:zawstydzona/y:.
tulam Cię mocno:-:)-( nie smutaj się każdemu się to mogło zdarzyć:-:)-(
Meldujemy się:-)
Anaklim dzięki za przekazanie info :)

Poród szybciutki-nawet mąz nie zdazył dojechac, polozna fantastyczna, opieka po porodzie gites...moje dziecko póki co spi, je i robi kupe....zero płaczu :-)

odezwe sie w wolnej chwili :-)
Karolinko fajnie że poród taki szybki miałaś :tak::tak:mam nadziję że mój drugi też taki będzie;-)
A synio cud malinka poprostu:-):-):-):-)
Marz21 zdjęcia torta mile widziane;-):tak::tak:
Julu ma jelitówkę,biegunka go męczy teściowa w domu.Do jutra.
Dużo zdróweczka dla Juleczka:tak::tak::tak:
Świetny MMS mi przesłałaś;-):tak::-):-)
znalazłam adres na stronie ul. Nadbystrzycka 22 i mająteż sklep na ul. Tumidajskiego 2 na Kalinie.
ja na pierwsze urodziny Amandy zamawiałam tort właśnie na Tumidajskiego :tak::tak::tak:
cześć dziewczyny.
miałam dziś pobudkę o 2.30 i od tej pory już nie śpię.:-( nie wiem już co mam o tym myśleć. mały nie chce spać, nie wiem czy go bolą te dziąsła, zębów nie ma jeszcze, a to trwa już 4 tygodnie. czy po prostu się wyspał już. po dzisiejszej nocy mam dość. teraz tata się nim zajmuje. Hubert stwierdził, że może by się teraz pobawił trochę.
Maltanka a smarowałaś mu czymś te dziąsełka? bo jak to naprawdę zęby to by mu ulżyło a Ty mogła byś sie w spokoju wyspać :sorry:
Czesc nazywam sie Joanna i tez jestem z Lublina.Mieszkam od 10 lat w Berlinie i jestem Mama 13 letniego Jakuba.Bylo by mi niezmiernie milo dolaczyc do was :tak:
Cześć Joanno:tak::tak::tak::tak:
 
reklama
Wpadłam w poślizg na wyprzedzaniu 2samochodów na podwójnej ciągłej.
Marta każdemu może się zdarzyć, nie martw się, ups wyprzedzanie na podwójnej ciągłej:shocked2: oj kochaniutka nieładnie.:no:

Maltanka a smarowałaś mu czymś te dziąsełka? bo jak to naprawdę zęby to by mu ulżyło a Ty mogła byś sie w spokoju wyspać :sorry:
Mam Dentinix-smaruje mu dziąsełka, ale raz pomaga, a raz nie. czasami mam wrażenie, że jak się już mi rozbudzi to ciężko mu zasnąć zpowrotem i się denerwuje.
 
Do góry