reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

eliza - ja nie robiłam bo mi nie kazali ale wiem że te testy to są często złe wyniki dają a tak na prawdę wszystko jest ok. nawet gdzieś na forum czytałam. ale jak na usg wszystko ok to nie masz się czym stresowac.
 
reklama
Witam,

My dzisiaj odwiedziliśmy naszą pediatrę...osłuchowo czysto, gardło również. Ale dostaliśmy pulneo ze względu na kaszel.

Eliza jaki dr prowadzi twoją ciążę?

Madzienka
super spotkanie miałyście,

Sienio fajnie że jasełka udały się,

Iwonka
i jak, zaszczepiłaś Cypka? Chodzi do przedszkola?
 
Hejka, ja dziś dziaduję w pracy do 20:baffled: przed pracą jeszcze zrobiłam mamie zakupy i obiad ugotowałam, bo w ogóle Wam nie pisałam, że w zeszłym tygodniu moja mama złamała rękę:no: i teraz dodatkowo biegam tak na dwa domy, obiad tu/obiad tam, zakupy tu/zakupy tam...także tego:tak:

Madzienka heheh, to chyba obie się podziwiamy, bo ja Ciebie też, za te "organizowanie" rozrywek swoim dzieciom i bywanie wszędzie i dowiadywanie się o wszystkim:-)

Sienio sekret tkwi w dobrym zorganizowaniu się;-) już chyba się po prostu przyzwyczaiłam, od 5lat studiuję dziennie i pracuję, od 3lat dodatkowo z dzieckiem więc jakoś daję radę;-)

Anaconda miłej pracy...A Ty już węszysz u Sienio ciążę Szerloku:-p

Justynka nie szczepiłam, poczekam chyba do wiosny, bo tak to zawsze jakiś katar itp.
 
Witajcie

anaconda pod tą czekoladą nic sie nie kryje, taki kaprys zimowy:tak:

Ja mam juz weekend, Julka w przedszkolu niedługo ide z koleżanką na kawkę, ale wcześniej wypadałoby trochę posprzątac.
 
Witajcie. Ja już po pracy, miałam mega, mega ciężkie dwa tygodnie.Pracy ogrom, non stop jakieś rady i spotkanie, potem zebranie z rodzicami i ferie.

iwonka gratuluje organizacji, non stop jesteś na najwyższych obrotach. Zdrówka dla mamy!

Justyna zdrówka dla Michała!

sienio super, ze jasełka udane. Cos mnie słuchy doszły,że Wasze przedszkole powoli umiera śmiercią naturalna?To prawda?

Madzienka tak w środę i w czwartek były zebrania z rodzicami.

elza super wieści od lekarza :-)
Mój Maks ostatnio wystartował z tekstem, że chce mieć siostrze, a W na to "pomyślimy" :baffled:

anaconda gratuluje córci :tak:
 
Witam,

Iwonka o matko, ale twoja mam sobie biedy narobiła:-(zdrówka dla niej!

Eliza a jak twoja mam się czuje?

Sunday to co ferie?:-):-)

Sienio
jak tam kawa z koleżanką?

Madzienka miłego pluskania życzę i ciepłej wody:-)

Anetko jak tam bal? Fotki, poproszę o fotki:tak::tak::-p

Mi dzisiaj czas szybko płynie, za szybko:no:. przed południem wyszliśmy z M nakarmić kaczki a jak wróciliśmy to zaszyłam się w kuchni.Robię krokiety na jutro, a dzisiaj wypróbowuję nowy przepis na makaron z serkiem topionym:tak:
 
sunday z tego co słyszałam to nie będzie juz grup w Benjaminie, maja być tylko maluch w budynku głównym. Myślę,ze przyswyczaili sie do wyższych opłat wpłacanych przez rodziców a teraz ustawa uniemozliwia im pobieranie wiecej. Na zebraniu dyr mówiła,ze teraz maja miesięcznie mniej o 20 000 pln na miesiąc, ale jak to bedzie we wrześniu to nie wiem.
justyna krokiety robisz, mnie tez coś dziś na nie naleciało i kupiłam anaconda w waszej garmażerce czasami byławy takie pyszne ze szpinakiem:tak:
 
witam niedzielnie

madzienka, marzenka, madziara ja również dziękuję za środowe spotkanko i pogaduchy, choć Miki dobrymi manierami się ni popisał:no::no: czasami ma takie humorki jak głodny jest, ale za to od środy jak aniołek, chyba musze go częściej gdzieś zabierać:-D:-D
elizka super, zę u was wszystko ok i maleństwo rośnie jak trzeba, a ty jak się czujesz?? odpoczywasz dużo??
iwonka zdrówka dla mamy, ty to już teraz na najwyższych obrotach :tak::tak:
justyna co to za [rzepis na makaron??? brzmi apetycznie:tak: a jak M radzi sobie w przedszkolu??
anaconda zaplanowałas Mai ferie???
misia a co uwas?? jak dzieciaki, jak ty się czujesz???

ja w końcu odzyskałam kompter, choć jeszcze kilka rzeczy muszę "ponaprawiać" ale dziala!!!!!!!! u mnie w pracy koniec roku więc troche papierologi mam ale za jakieś dwa tygodnie sprawięsobie urlopik i posiedzę w domku:tak::tak::tak:
 
reklama
Witam poniedziałkowo :-):-)
Maja już zaprowadzona i zapisana do DK, okazało się że dużo dzieci z jej klasy jest tak więc wątpię żeby w przyszłym tyg chciała jechać do babci :-p:-p:-p
A ja miałam wolny weekend i pojechaliśmy do Radomia :tak::tak: i niby to tylko 100km różnicy a tam zero jakiejkolwiek zimy za to jak wróciliśmy i zobaczyłam jak wygląda moje autko to się przeraziłam :szok::szok: ja nie wiem jak ja go dzisiaj oskrobię :-:)-(
No i pocieszam się tym że tylko 3 dni do pracy i potem 2 dni wolnego :tak::tak:
Pozdrawiam Was wszystkie a tym co nie pracuję życzę udanych spacerków zimowych :tak::tak::-):-)
 
Do góry