reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

witam i ja
obieciałam sobie, zę bee częściej zaladać... czasu mi brakuje na wszystko,
elizka super wieści, lez odpoczywaj a pizza.... pyszności
misia zdrówka dla was, oby Natalka syzbko wyzdrowiała a Staś uchował się w zdrówku!!!!!!!!!
antuanet zdrówka dl awas, jak dzieciaki dzisiaj???
anaconda ale masz już dużo córę... kiedy ten czas zleciał??? jakoś tak mi dziwnie zęte nasze dzieci tak szybko rosnął, Mi Mikipowiedział dziś ze przecież nie jest już malutkim dzieckiem, Zosia jest malutka a on jest juz duży....
justyna mam nadzieję ze M wychoruje się w tym roku a potem bedzie już tylko lepiej, ale prawda z tymi kaszlącymi dziećmi w przedszkolu, niektórzy rodzice nie mają wyobraźni....
próbowałam makaron z serkiemtopionym, pycha:)dzieki za przepis
Lena witaj i napsz coś wiecej o sobie:):)

a u nas .... dzieciaki na szczęscie zdrowe, rozrabiają jak zawsze... Zosia już ładnie chodzi,n gada i drze sie zMikim niemal o wszystko:):)
ja jak zwykle zawalona robotą i albo siedzę po nocach z papierami albo zasypiam z dziecmi... czemu doba jest taka krótka:):)
 
reklama
witam w pracującą sobotę... ja już posprzątałam chałupkę... jeszcze mnie czeka sterta prasowania i jakieś pranie ale musze złapać chwilę oddechu....

misia zdrówka dla Natalki...
czemu nie podobało Ci się w center -med??? co prawda ja tam chodzę prywatnie do swojego lekarza który jest niezależny... on tylko wynajmuje gabinet....
ja też chce wiosnę..... ja się czujesz???? skończyłaś już przyjaźń z kibelkiem????

mandziula super że dzieciaczki zdrowe...
masz rację dzieciaki tak szybko rosną.... Czarek uważa że jak już jest w 2 grupie to już jest duży...maluszki są w 1

udanej soboty....
 
Witajcie, zamarzłam rano jak szłam do pracy, -17 było:baffled:


Eliza żebyś wiedziała, że pracująca:tak: u mnie do 14;-) dobrze, że już wszystko zmierza w dobrym kierunku, oby tak dalej:tak:

Justynka super sobie posaneczkowaliście:tak: my mamy małą piwnice, ale w niej tyle rzeczy i taki bałagan, że nawet sanek nie możemy znaleźć:-) i teraz biedne dziecko sanek nie ma

Misia zdrówka dla Was

Antuanet jak tam po kontroli?

Anaconda żebyś wiedziała, że dużo, najwięcej z całych studiów, nigdy w życiu tylu egzaminów w jednej sesji nie miałam:sorry2:
 
Witam w tą mroźną sobotę :-):-)
Czy widzicie jaki śnieg sypie za oknami całe popołudnie, ja chyba nie wyjadę z parkingu jutro rano :szok::szok:
Ale dzisiaj z rana ciśnienie mi skoczyło, nigdy więcej takich niespodzianek :szok::szok: wyszłam jak zwykle o godz.5.30, odpaliłam auto, zostawiłam na przednim siedzeniu torbę w której było wszystko czyli klucze, telefon itp, wzięłam skrobaczkę i wyszłam skrobać szyby, a tu ni z tego ni z owego chyba od tego mrozu auto mi zgłupiało i zamknęły się automatycznie drzwi, kluczyki w stacyjce, auto chodzi a ja bez kluczy i telefonu dobijam się do środka ale nic z tego, pobiegłam do bloku a tu drzwi do klatki zamknięte a u nas oczywiście domofon nie działa więc nie miałam jak wejść do środka, nie wiedziałam co robić bo w aucie moja torebka z wszystkimi dokumentami a do domu też się dostać nie mogłam, zauważyłam że na 4 piętrze świeci się światło więc próbowałam tam dzwonić ale nikt nie raczył mi otworzyć o tej porze i tak z 15min biegałam między parkingiem a blokiem, w końcu zauważyłam że na parterze zapaliło się światło więc i tam zadzwoniłam, facet nie był zbyt uprzejmy o tak wczesnej porze ale na szczęście otworzył mi drzwi, więc pobudziłam moich żeby mnie wpuścili do domu wzięłam zapasowe klucze do auta i biegiem na parking, no i już tymi dodatkowymi kluczami otworzyłam drzwi, z tego wszystkiego nie zauważyłam że taki mróz był bo mnie oblewały siódme poty z tych emocji :szok::szok:
Iwonka może dla równowagi w następnym semestrze będziesz miała tylko ze 3 egzaminy ;-);-)
Justyna fajnie tak powrócić do lat dzieciństwa i pojeździć na saneczkach :tak::tak: mi jakoś teraz czasu brak ale może w następnym tyg uda mi się z Mają wyjść na górkę :tak::tak:
Antuanet super że dzieciaki dochodzą do zdrowia, jednak czarodziejka potrafi zdziałać cuda :tak::tak:
Elza super że wizyta przebiegła pozytywnie, jeszcze trochę po odpoczywasz i lekarz pozwoli Ci wrócić do normy :tak::tak:
Mandziula tylko patrzeć jak Mikiego będziesz do pierwszej klasy prowadzić, ja sama nie mogę uwierzyć że moja Maja już taka "dorosła" :tak::tak: u mnie też ostatnio doba jest zbyt krótka :tak::tak:
Misia zdrówka dla Natalki, oby szybko wróciła do zdrowia i nie zaraziła Stasia, no i Ciebie :tak::tak: no właśnie a jak Ty się czujesz? Brzuszek rośnie? :confused::confused:
 
WitAJCIE
Anaconda ale miałaś przygodę, nie zazroszczę, scenarriusz jak z kabaretu:-D
elizka to się lekarz rozgadał;-) najwazniejsze, ze poprawę zauwazył:tak:
misia a Ty poszłaś na zwolnienie czy chodzisz do pracy? jak sie czujesz? zdrówka dla dzieciaków:tak:
antuanet na kawę btreba ie spotkac, a jak dzieciacki?

Julcia jedzie do babci na 2 dni, ciekawe ak jej sie spodoba, bardzo chciała pojechać gdzieś na ferie. Miałam wybrać sie na zakupy ale w taką pogodę to jakoś nie mam ochoty.
 
hej i znowu pada!!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: wystarczy już....masakra...

mandziula Dla królewny Zosieńki Wszystkiego Najlepszego z okazji 1 urodzin... rośnij duża, zdrowa i zawsze uśmiechnięta....niech słoneczko zawsze Ci świeci... buziaczek

anaconda ale miałaś przygodę...ha ha ha... ale podziwiam bo ja chyba bym się popłakała....:-):-):-)

sienio fakt mój lekarz nie należny do rozgadanych... ale gdyby było coś nie halo to by mi powiedział...a do końca nie jest dobrze ze względu na skurcze i bóle ale jak na razie nie jest to groźne dla maleństwa...
Julcia pierwszy raz wyjechała sama do babci???? miejmy nadzieję że jej się spodoba....

hop hop a gdzie reszta dziewczyn..... dziewczyny pozamarzałyście czy co????
madzienka, marzenka, sunday o karlicie nie wspomnę ;-);-);-) i cała reszta ferajny.... meldować co u Was.... i to już !!!!!:-):-)
 
Dzień dobry wszystkim lubelskim mamusiom ;-)

A ja mam pytanie dot. szpitala. Wiecie już gdzie rodzić? Macie jakieś doświadczenia z naszych szpitali? Mój ginekolog nie pracuje w żadnym szpitalu, więc zupełnie nie wiem jak to teraz jest. Niedawno tak złą opinie miał szpital na Kraśnickich, teraz ponoć się poprawiło. Dajcie znać, jeżeli coś wiecie.

Pozdrawiam :-)
 
sierpniowa wiesz każda z nas rodziła w różnych szpitalach.... ja np. rodziłam na lubartowskiej i tam zamierzam rodzić teraz co prawda mój lekarz tam pracuje i dlatego, opiekę też miałam dobrą.... a o Kraśnickich też słyszałam że tam jest źle ale wiesz ile rodzących tyle opinii... pozdrawiam
 
Witam,

Eliza dobre wieści od ginekologa:tak:odpoczywaj jak najwięcej:tak:. Przepisał ci jakieś leki?

Anaconda o matko! ale miałaś nerwówkę! nie zazdroszczę:no:dobrze że miałaś drugie zapasowe klucze w domu:tak:a co u Mai, jak spędza ostatni tydzień ferii?

Antuanet
jak zdrówko dzieciaczków? Lepiej już?

Sienio oho, córka ci dorośleje;-)trzymam kciuki by spodobało jej się na feriach u babci:-)

Sierpniowa ja rodziłam na Jaczewskiego, miałam stamtąd lekarza:tak:. Pamiętam że na izbie zawsze było ważne od jakiego lekarza się przyszło.

Iwonka u nas też piwnica nie za wielka ale sanki tam się jeszcze mieszczą;-)Co tam u was, Cypuś chodzi do przedszkola?

Mandziula dla Zosieńki :-)

W jednym kącie mrówek tysiące,
a w drugim kącie kotki miauczące,
a ja pośrodku składam ci życzenia,
by w twoim życiu nie było smutku nawet cienia,
byś była jak mrówka pracowita
i jak kotek niesamowita.

 
reklama
Witajcie. Ferie płynął jak oszalałe. Dni wolne uciekają. Zimę mamy piękną, ale pod warunkiem właśnie że się do pracy nie chodzi. Jak sobie pomyślę o wstawaniu i gnaniu na przystanek w śniegu to aż mnie ściska. My pierwszy tydzień spędziliśmy u teściów, Maks zaliczył tam basen, sanki i szaleństwa z bratem stryjecznym:tak: Dzisiaj znowu gościliśmy kolegę Maksia z przedszkola, chłopaki bawili się cały dzień i tak było im mało;-)

mandziula ale czas biegnie, ja dokładnie pamiętam Ciebie z brzuszkiem:tak: a tu już minął roczek!
Buziaczek urodzinowy dla Zosieńki!!!

Justyna Michał zdrowy?

Sierpniowa witaj! Ja rodziłam na Jaczewskiego, bo tam miałam lekarza. Elza ma racje, co rodząca to opinia. Ja np. słyszałam,że bardzo dobra opieka jest w Bełżycach albo w Świdniku.:tak:

Elza ciężarówce się nie odmawia! ;-) Melduje się! ;-)
Super wieści od lekarza, oby tak było dalej:-) A co do mojego "żelaza" to za 2 lata tak świadomie będziemy kuć ;-) bo teraz zaczęłam awans a to praktycznie 3 lata trwa :-(

sienio no i jak zakupy zrobiłaś?

anaconda sienio dobrze napisała przygoda jak z kabaretu :tak: ale całe szczęście dobrze się skończyło, nam też czasem alarm wariuje, tzn. nie rozbraja, a jak nie rozbroi to się nie zapali :wściekła/y:

iwonka to chyba Wasza piwnica przypomina nasz :zawstydzona/y: ale my sanki mieliśmy u rodziców na strychu:tak:

misia zdróweczka dla Natalci! A Ty jak się masz?

Antuanet a u Was jak zdrówko?

Lena witam :-)

Marta zdróweczka dla Was!

Dziewczyny tak sobie pomyślałam,że jeszcze parę dni i koniec ferii, może byśmy wykminiły jakieś spotkanie z dzieciaczkami, bo na wieczorne na tygodniu u mnie zupełnie odpada. Może Bugi, może ta sala u mnie na osiedlu? Kto nie był to zobaczy. Tutaj to chyba zawsze jest spokojnie(jak nie ma imprezy jakiejś) więc sala byłaby cała dla nas :-)Co Wy na to?
 
Do góry