reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

Maltanka dobrze że wszystko w porządku i jeszcze raz gratuluje synia imię już wybrane

Nie jeszcze nie, mieliśmy wybrane dla dziewczynki:blink: P mówi, że wczoraj jeszcze mu przeszło przez myśl, że może jednak się pomylił:-D

Witam. Moze w koncu da mi sie cos napisac. Wczoraj bylam z chlopakami w Bugii...dzieciaki sie wyszalaly... A dzis moze przyjdzie paczka :confused:

fajnie, że wyjście do Bugi udane, u nas na tobie na razie Koziołek jest :tak:
 
reklama
eliza jakby była dziewczynka to miała być Sylwia, no jeszcze mi chodziła po głowie Helenka, a teraz to w ogóle nie wiem


sienio
u nas jak tylko się zaczyna awantura to zaraz jest przystopowany, chociaż w sklepie nie robi awantur, da sobie wytłumaczyć, że czegoś nie kupimy, co do bitwy o dom to mnie śmieszy najbardziej początek jak zaczynają, że ileś tak "rodzin" walczy o dom:baffled: te co zaburzają znaczenie słowa rodzina od razu powinny być usunięte, wiesz o kogo mi chodzi?
 
maltanka mi Julka tez awantur w obcych miejscach nie robi,jeszcze tego by brakowało, ale kłóci się i chce wyegzekwować swoje podając konkretne argumenty, wiec to taka burzliwa dyskusja, mim zdaiem to duzo lepiej niz siedzieć w cicho i tłumic żale w sobie, bedzie moze jej w życiu lżej o coś zawalczyć:tak: Wiem o kogo Ci chodzi, mnie nie przeszkazają, chociaż słowo rodzina, rzeczywiście moze tu nie na miejscu.
 
Hej dziewczyny. Jestem również z Lublina i staram się już 9 cykl o dzidzię. Mam pytanie, czy może któraś w Was chodziła na monitoring USG i może polecić jakiegoś gina?
 
Witajcie...ale tu ruch od rana!!!!

Maltanka widziałam...wczoraj dostaliśmy maila od pani Justyny....
a ja nic nie wiem o aferach związanych z tym basenem...wiem że dyr coś próbował rządzić ale poza tym nic nie wiem...
super że na wizycie wszystko ok....
dinozaur zrobiony aczkolwiek moim zdaniem trochę żółwia przypomina...ale to miał być dinozaur oczami julci więc pewnie tak go sobie wyobraża:-D

Sienio widzę że nasze Juleczki podobne dziewczyny...:-Dmoja tez ma swoje zdanie i dyskutuje...

Motylla super że wypad do Bugi udany...

Marzenka to chyba taki wiek...u nas też drażliwe się zrobiło dziecko...

Antuanet witaj!!!!gratulacje głównej roli!!!!

VoceDelCuore moja Julka tez z grudnia tyle że 2008 i gdyby nie podzielenie roku byłaby w takiej samej sytuacji jak Twój synek, czyli do szkoły poszłaby w wieku 5,5 lat...ale zostaje w przedszkolu jeszcze rok i pójdzie jako 6,5-latek...tyle że ja jeszcze mam wybór...dla mnie ta reforma jest jakaś chora!!!!
Anaaconda u nas zajęcia są do końca czerwca....no chyba że sanepid nam basenu nie dopuści do używalności:-p
odpoczywaj przed dzisiejszą nocką trzymamy kciuki żebyś szybko do domu wróciła...

Elizka to udanego polowania w realu na prezent!!!

miłego dnia
 
a mnie odwiedziła dzisiaj anaconda :tak: dzięki kochana za ploty :-):tak:

no i nam się rozpadało, mam nadzieję, że przestanie, chociaż na trochę, bo jak nie to mnie czeka jeszcze wycieczka na drugi koniec miasta.

jussastar ja nie pomogę, nie chodziłam na monitoring, z tego co wiem, to 9 cykl to jeszcze nie jest długo, ale gina możesz odwiedzić zobaczyć co powie
 
Witam,

Anaconda lepiej się prześpij przed nocną zmianą:tak:łatwiej ją zniesiesz,

Eliza
i jak zakupy, kupiłaś prezent urodzinowy?

Maltanka dobrze że na wizycie wszystko ok:tak:

Antuanet
gratuluję siostrzeńca:-)a gdzie Twoja siostra rodziła, w Lublinie?
jussastar Witaj! Nie znam odpowiedzi na Twoje pytanie, nie miałam takiego problemu,

Motylla fajnie że Bugi odwiedziliście:tak:

Marz trzymam kciuki za pogodę na komunię:tak:


Ja dzisiaj jakaś osłabiona chodzę:no:ledwo dotarłam na Czechów po wyniki Michała. Na szczęście dzisiaj obiad sam się robi;-). Zmykam poleżeć...
 
reklama
Dziewczyny napisze zbiorczo bo każda coś odpisała oczywiście że niechce by poszedł w takim wieku do szkoły i będziemy się odwoływać będZIemy rozmawiać z psychologiem i zobaczymy mamy jeszcze albo aż tylko rok .... dla mnie też to chore i walczyłam razem ze stowarzyszeniem RATUJ MALUCHY i niestety nie udało nam się... ja tez myślę ze on moze dac sobie rade ale nie w kwesti psychicznej tymbardziej że on zmian za bardzo nie lubi. W innych krajach zaczynaja wczesniej szkołe ale mam znajomych i to sie tylko tak nazywa tak naprawde ta ich szkola to jak u nas przedszkole :tak: a prawdziwa szkole zaczynaj jak i my .......... w dodatku jestesmy pełnym całym rocznikiem 2009 co pojdzie to jak króliki doświadczalne bo 2008 rocznik podzielony a czemu 2009 nie ;/ zobaczymy co nam się uda zdziałać narazie jako 4,5 latek od wrzesnia zacznie zerowe ja miałam 6.5 jak zaczełam zerówke :tak: 2 lata byłam starsza.... bo jestem z lutego to masakra jakaś. Dobrze ze tu przez ten rok sie oswoił juz i ze swoimi kolegami pozniej bedzie gorzej bo jak sie przeprowadzimy to w klasie 1 nawet kolegów nie bedzie mial bo nowe osiedle :-:)-(
 
Do góry