reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

reklama
witam się w kolejny dzień beznadziejnej pogody...najchętniej dzisiaj bym nie wychodziła z domu ale niestety czeka mnie wizyta u gin...a tak mi się nie chce tam jechać...:no::no::no::no:

maltanka Helenka mi się bardziej podoba niż Sylwia może dlatego że wszystkie Sylwie jakie znam to takie rozdarte dziewczyny....:-D:-D:-D (z wyjątkiem mandziuli)
widzę że Twój P to tak jak mój J nie chce przyjąć do wiadomości że będzie drugi chłopak... mój zgania na pępowinę albo przepuklinę

jussatar ja tez długo starałam się zajść w ciąże....monitoringu nie robiłam....miałam tylko sprawdzaną drożność....a co Ci mówi lekarz????
a tak poza tym witaj wśród lubelskich mamusiek

justyna tak kupiłam tą grę na którą polowałam i powiem Wam że cena powala.... bo u Beaty ta gra kosztuje 109zł..... a w realu została przeceniona z 99zł na 37,50....duża różnica aż kasjerka się zdziwiła

mama Igorka ja tez z racji zawodu walczyłam żeby doszło do referendum z akcji Ratuj Maluchy ale to jak walka z wiatrakami....ja też się zastanawiałam czy nie postarać się o odroczenie ale zobaczę jak będzie sobie radził w zerówce a poza tym chciałabym aby poszedł do szkoły z kolegami.... zobaczymy co przyniesie ten najbliższy rok szkolny....
family cafe bardzo fajne miejsce... sprawdzone przez tutejsze mamusie.... kawa bardzo dobra...polecam
jest wśród nas jedna miłośniczka biegania Iwonka która chyba mieszka na czubach o ile dobrze kojarzę....tylko teraz siedzi w pracy albo zakuwa do egzaminów....

anaconda jak tam po nocy????? do której pracowałaś...
jestem ciekawa kiedy Maja przyniesie naganę ze szkoły :-D:-D:-D albo jedynkę.... :-D:-D:-D bo na razie przynosi same pochwały... gratuluje jeszcze raz zdolnej córy.... gdzie Wy będziecie trzymać te wszystkie nagrody i wyróżnienia????
jeszcze się nie zapisałam do kardiologa bo wiesz tam trzeba znajomości które właśnie są że tak powiem poruszone....

mandziula współczuje błotka.... moje samopoczucie dziękuje różnie....ciśnienie jest do bani więc głowa boli...no i wieczorami brzuch już tak mocno daje popalić.... idę dzisiaj do lekarza zobaczymy co powie.....
a ze szczepieniem lepiej poczekaj teraz taka pogoda a to szczepienie jest chyba najgorsze....

sienio, maltanka tez go mam tez go mam ..... TEGO LENIA!!!!!!!

pozdrawiam i życzę miłego dnia....




 
Ostatnia edycja:
Witam z "rana" :-D:-D;-);-)
Nocka masakra, pracowałyśmy do godz.4 i to tak naprawdę, pod koniec to myślałam że już zasnę na stojąco, ja sobie nie życzę więcej takich atrakcji :no::no:
Co do pogody to mi dzisiaj zupełnie nie przeszkadza bo i tak zamierzam przedrzemać cały dzień :-D:-D:-p:-p
I od razu mówię że nie macie co jechać po zabawki do leclerca bo jest beznadzieja, prezesowa nie podpisała żadnego zamówienia i w związku z tym wyciągnięte zostały tylko resztki z magazynu, no takiej porażki to ja nie widziałam jak żyję :szok::szok: a przecież utarg by miała jak się patrzy - nie rozumiem czasem jej polityki :no::no:
Elza Ty mi nic nie mów o złych ocenach bo kiedyś tu jak Maja dostała 5- to był płacz całe popołudnie :-D:-D powodzenia na dzisiejszej wizycie :tak::tak:
Mandziula współczuję rozkopanego podwórka, pamiętam jak Maja była dzidziusiem i mieszkaliśmy u teściowej i akurat robili ulicę i ja musiałam z tym wózkiem tak chodzić to tej brei :szok::szok: nigdy więcej :no::no:

 
Witajcie piątkowo....ja już obiad z "oczami" naszykowałam...pora na kawkę, kto mi potowarzyszy???

Anaconda o mamo do której...

Elizka powodzenia na wizycie....
przecena rewelacyjna...

Sienio apetycznie brzmi ta zupka...a ja mam smaka na krem z czosnku tylko poszukuję jakiegoś fajnego przepisu macie??wczoraj w KR była taka zupka...mniam

Anaconda, Sienio pracujecie jutro???
Elizka wybierasz się do CK??

miłego popołudnia
 
o madzienka się znalazła:-D

haha tak mi się wydawało, że to z KR ten krem z czosnku, tez mam ochotę spróbować, ale to były ziemniaki z nutą czosnku zblendowane, a ten czosnek to był jakoś gotowany na miękko a potem przetarty przez sitko

coś takiego znalazłam: Zupa-krem z pieczonego czosnku i ziemniaków - kuchnia+
 
Ostatnia edycja:
Witam z "rana" :-D:-D;-);-)


I od razu mówię że nie macie co jechać po zabawki do leclerca bo jest beznadzieja, prezesowa nie podpisała żadnego zamówienia i w związku z tym wyciągnięte zostały tylko resztki z magazynu, no takiej porażki to ja nie widziałam jak żyję :szok::szok: a przecież utarg by miała jak się patrzy - nie rozumiem czasem jej polityki :no::no:

A czemu nie a o co chodzi ?:) Gdzie Anaconda pracujesz że takie wieści masz ?:)


Ja odliczam jeszcze godzinka i wreszcie zaczynamy weeekend :)) miłego weekendu dziewczynki :)
 
Ostatnia edycja:
anaconda no to rzeczywiście nię nie popisali z tymi zabawkami:sorry:
madzeńka ja niestety pracuję i nie dam rady pójść do CK, a co z Twoim wyjazdem ? miałaś w ten weekend jechać.
maltanka moj leń też nie poszedł, ale jakoś zdobyłam się na sprzątanie, obiad mam z wczorajszego dnia.

Zbieram się po Julę
 
reklama
Do góry