reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

Witam

Anaconda ale wysoka jest Majeczka pewnie z centylach się już nie mieści;-)
Jak tam Mai mleczak? chętny do wypadniecia?
Talia to świetnie że po wizycie u lekarza jesteś już spokojniejsza o maluszka:tak:
fajną wycieczkę sobie zrobiliście:tak:
Eliza całkiem mi to z głowy wyleciało że ten tekst Ty wklejałaś:zawstydzona/y:
Dobrze że mimo nie chęci wizytę u gina zaliczyłaś :tak:
Madzienka chwal się gdzie to się bawiłaś w ten weekend? Dziewczynki to Cię chyba po powrocie nie odstępowały na krok:cool2:
Sunday jak Twoje zdrówko?:sorry:
 
reklama
Hejka :-):-)
Ja mam dzisiaj wolne bo jest wywiadówka u Mai, jakaś afera się wywiązała bo w tym m-cu miało nie być żadnych wywiadówek a tu dyrektorka zadecydowała inaczej - ciekawe o co chodzi :baffled::baffled:
A wczoraj byłyśmy na kontroli u ortodonty - wszystko w porządku, aparaty nosimy dalej i widzimy się pod koniec listopada :tak::tak:
Talia to fakt na apetyt Mai narzekać nie mogę :-D:-D super ze lekarz Cię uspokoił :tak::tak: i co porządek z lekami zrobiony?
Aluśka mleczak rusza się ale powoli, ortodontka kazała go ruszać codziennie by szybciej wypadł :-D:-D Maja od zawsze była na ostatnim centylu albo poza nim więc jestem już do tego przyzwyczajona ;-);-):-D
Jak Amanda kiedy mają ślubowanie?
W czwartek ma przyjechać do nas teściowa ale zwisa mi to bo mam drugą zmianę :-p:-p
Miłego dnia :-):-)


 
Witajcie....ja powoli wracam do rzeczywistości...weekend spędziłam we Wrocławiu z grudnióweczkami....było bosko, Marzenka w świetnym mieście dane Ci pracować, podoba mi się tam....
mieszkałyśmy przy samym rynku rewelacja...a jeszcze te fontanny polecam jak jeszcze będziesz miała okazję zobaczyć....a własnie do kiedy ty tam latasz???

Anaconda dawaj znać co na wywiadówce bo o Maje to na pewno nie musisz się martwić...

Misia zdróweczka dla Was....

Talia super że lekarz uspokoił Cię...

Elizka wizyta zaliczona, masz to za sobą...

Sunday jak wasze zdróweczko???

Antuanet buziak urodzinowy dla Kubusia!!!

miłego dnia
 
Ostatnia edycja:
Witam,

Ja dzisiaj wzięłam się za porządki. Duży pokój został wypucowany. Michał po półtoratygodniowym pobycie w domu ruszył już do przedszkola. Jeszcze trochę pokasłuje ale lekarze mówią że dzieci alergiczne tak mają. Uprzedziłam panią o tym fakcie żeby nie było że chore dziecko puściłam do przedszkola;-)


Sunday jak tam Twoje i Maksia zdróweczko? Mam nadzieję że już w porządeczku i zobaczymy się na basenie:tak:

Talia super że lekarz uspokoił Twoje obawy:tak:A jak Gabrysia, cieszy się że nie długo będzie miała braciszka? Wybraliście już imię?

Anaconda
no ciekawe z jakiego powodu te zebranie...daj znać jak się dowiesz:tak:. A Majeczka to będzie wysoka dziewczyna, jeszcze 5 cm i mnie dogoni ze wzrostem ha ha:-D

Madzienka co się działo na wyjeździe że tak długo dochodzisz do siebie:laugh2:;-)Ale fajnie że zorganizowałyście sobie taki zlocik:-)

Motylla co u Ciebie, jak chłopaki, chodzą do przedszkola??
 
Justyna super że Michaś już zdrowy....my tez dziś pływamy...
a we Wrocławiu działo się i snu było bardzo mało...co oczywiście odczułam...i musiałam odespać...
spotkałyśmy się już 3 raz, ale warto było tyle km pokonać...mam nadzieję że kiedyś uda nam się spotkać bliżej mnie:-p
 
Hejka :-):-)
Właśnie wróciłam z wywiadówki a że Maja na basenie to mam chwilę na kompa :tak::tak:
Zebranie z jakże "błahego" powodu - w naszej szkole są wszy :crazy::crazy: i w związku z tym proszono nas o większą uwagę, o sprawdzanie dzieciom głów itp :crazy::crazy: noż 4 lata Maja chodziła do przedszkola i była cisza a tu drugi rok i drugi rok wszy :crazy::crazy: tak więc teraz moim dodatkowym codziennym obowiązkiem będzie sprawdzanie głowy :baffled::baffled:
Oczywiście o Mai niczego nowego się nie dowiedziałam, nadal jest perełką w klasie, dyktanda pisze bezbłędnie, test na początku roku napisała z maksymalną liczbą punktów i nie mam czym się przejmować :tak::tak:
Justyna super że już Michaś zdrowy, coś ostatnio rzadko zaglądasz i nie wiadomo co tam u Was słychać :tak::tak:
Madzienka super są te Wasze spotkania, ja nigdy nie byłam we Wrocławiu a bardzo mi się marzy tam pojechać :tak::tak:
 
Witajcie. Ja już do pracy chodzę, trochę jeszcze kaszel mnie męczy, ale da się żyć. Maksio zaś w domu, katar mega i kaszel mokry :-( Wszystko byłoby ok, gdyby nie to, że nie bardzo ma z kim siedzieć, bo moja mama codziennie na rehabilitacje jeździ. :baffled: tak więc codziennie coś kombinujemy. Chciałabym go do końca tygodnia przytrzymać w domu, bo szybciej wróci jeszcze bardziej chory i pójdzie.

Madzienka nasza pani też w ciąży, tylko że nasza rodzicom nie powiedziała, tylko dzieciom... tzn. wczoraj podobno mówiła (Maksia nie było) a dzisiaj była podobno ost. dzień, tak więc trochę dziwnie, wszystko można zrozumieć, no ale widać, że było to planowane, więc za zebraniu mogła coś powiedzieć rodzicom. :baffled:


anaconda u nas jak na razie spokój, tzn. było jakieś info profilaktyczne ale rodzice nic nie mówią. Tak to jest jak dużo dzieci się spotyka, a domy różne.

Madzienka super, że takie spotkania sobie organizujecie :tak:

Justyna odpuszczamy basen, bo musimy się kurować :-(
Wpadnij do mnie, u mnie też przydałoby się pucowanie :tak:;-)

talia super, że z dzidzią wszystko dobrze :-) Wiesz mój biedny jedynak to on nie tylko imię planuje... ale już zaczyna wątpić, że kiedykolwiek będzie miał rodzeństwo :-( przykro mi, bo nie potrafię, mu wytłumaczyć, że ja też bym chciała, ale to nie takie proste :-( W ogóle to ciężki u nas temat jest:-(

normatywna jak Natalka?Zdrowa?

maltanka jak się macie?

misia jak u Was zdrówko?
 
Hej

U nas kwarantanna w domu Gabi ze mna siedzi bo w przedszkolu jest info o chorobie bostońskiej tu sie to nazywa inaczej ale dotarłam do info i wiem ze to to świnstwo, strasznie się boje juz w nocy spac nie mogłam na razie tylko 1 przypadek w innej grupie ale czekamy na rozwój sytuacji, Gabi miała występ w kosciele z racji dozynek i też odwołaliśmy jej udział za duze ryzyko.

|Justyna imienia jeszcze nie wybraliśmy jakos nam to jeszcze nie chodzi po głowie, ale Gabi się cieszy choć wolała sioste ale jest wyrozumiała dla moich ograniczeń i troskliwa, zobaczymy jak bedzie potem:)

Sunday życie nie jest łątwe wiem to ale my się w sumie nie decydowalismy do konca wyszlo tak i teraz jest szczęście a kłopoty będą wieksze jak do Pl wrócimy tamta rzeczywistość jest zupełnie inna.

Anaconda jak ja Ci zazdroszę tego apetytu u dziecka,.....
 
Witam,
Oj ja ostatnio to nie wyrabiam z czasem i dlatego rzadko piszę, mam nadzieję że za półtora tygodnia zacznę regularnie pisać;-)niech się wszystko uspokoi.

Wczoraj Michał miał wagary, byliśmy na badaniach. Normalnie moje dziecko mnie zadziwia, wiecie co tak mu się spodobało pobieranie krwi że jeszcze chciał:szok::-Dspełni się jego prośba bo w poniedziałek musimy jeszcze raz pobrać krew bo okazało się że zabrakło materiału na TSH:baffled:. No i rozpowiada wszystkim że będzie miał dzidziusia:szok: nie mamusia tylko właśnie on. Nie wiem skąd ma takie pomysły, może w przedszkolu takie rozmowy prowadzą między dziećmi, nie wiem. No ale jak tak już lapnie przy kimś to od razu wszyscy na mnie patrzą:-D:-D:-D


Talia ojej mam nadzieję że ominie Was ten wirus. Trzymaj się i nie zamartwiaj na zapas!

Sunday zdróweczka dla Maksia! Jak on się teraz miewa? A Ty? Miałam we wtorek paczuszkę dla Ciebie...

Anaconda matko to już plaga w tym roku z tymi wszami:no: w tamtym roku mówiło się o inwazji tych chińskich biedronek i jakichś ślimaków co po blokach pełzały a w tym roku wszy:crazy: Ja mam nadzieję że Was one ominą szerokim łukiem!

Madzienka co Ty nic nie piszesz?? Wróciłaś do siebie po ostatnim weekendzie?:-p

Misia, Maltanka, Eliza hello!!!!!!!!!!
 
reklama
Witam w sobotni poranek :-):-)
Mam weekend dwójkowy więc wysypiam się z rana tylko potem ciężko wieczorem w pracy siedzieć :sorry2::sorry2:
Teściową goszczę od czwartku więc na kompa czasu brak ale na szczęście już dzisiaj Jacek ją odwozi i będę miała "święty spokój" ;-);-):-p:-p
Wszów jak na razie Maja do domu nie przyniosła ale codziennie "zaglądam" jej do głowy i sprawdzam :tak::tak:
Talia o kurcze to nieciekawie u Was, obyście się uchroniły od choroby i w Twoim stanie to lepiej nie ryzykować i trzymać Gabi w domu :tak::tak: a ile Wy tam jeszcze planujecie zostać? :confused::confused:
Justyna może Michaś coś "wykracze" tą chęcią posiadania rodzeństwa ;-);-):-D:-D
Sunday i jak Maksio? Udało się go przetrzymać w domu? :confused::confused: Faktycznie nauczycielka powinna Wam wspomnieć że w ciąży :sorry2::sorry2:
 
Do góry