reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

reklama
Ja ledwo zyje ruszać mi się nie chce. A w weekend Natalka mi gorączkowala chyba po zabiegu. Dziś kontrola u pana dr. Brody się okaże czy może juz iść do przedszkola. Oby bo w domu już świra dostaje hehe.
 
jestem w szoku:szok::szok:ktoś jeszcze tu pisze:szok:
normatywna my też byliśmy u dr Brody z Krzysiem:tak:prywatnie oczywiście bo na nfz termin był na grudzień:angry::angry::angry::angry::angry::angry:a po szpitalu trzeba było skontrolować na już:nerd:


edit:gdzie są moje suwaczki???:baffled:
 
Ostatnia edycja:
jestem w szoku:szok::szok:ktoś jeszcze tu pisze:szok:
normatywna my też byliśmy u dr Brody z Krzysiem:tak:prywatnie oczywiście bo na nfz termin był na grudzień:angry::angry::angry::angry::angry::angry:a po szpitalu trzeba było skontrolować na już:nerd:


edit:gdzie są moje suwaczki???:baffled:

Ja do Brody chodzę na nfz ale zapisy są raz na kwartał lub ostatnio były na pół roku. A kolejka masakryczna
 
reklama
Dziewczyny kiedys sie tu raz czy dwa udzielilam i mi wyswietlilo ostatnie posty a dawno nie wchidzilam na forum. Jesli szukacie dobrego laryngologa polece Wam - Andrzej Zawadzki z Poniatowej. Przyjmuje prywatnie ale z tego co wiem to ludzie z Lublina i okolic do niego zjezdzaja. W Poniatowej ma rewelacyjna opinie i dla doroslych i dzieci. Jak rodzilam w Lbl to jedna chyba pielegniarka z Jaczewskiego nawet o niego wypytywala mimo ze pod reka miala w szpitalu jakiegos.
 
Do góry