reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

maltanka

Moderator
Miasto
zakrzywiona czasoprzestrzeń
Rozwiązania
0
Anihira ja rodziłam na ginekologii nie na tym położniczym tyle że ja miałam cesarkę i lekarza z ginekologii. Na bloku pracuje moja szwagierka. Ja jestem bardzo zadowolona ale mowie ti nie byl oddział polozniczy.Jak mnie wieźli na blok na 2 piętro to o matko takie było moje zdziwienie gdzie ja jestem a to właśnie położnictwo było, pełen korytarz łóżek. Porozmawiaj ze swoim lekarzem jak on to widzi, ale jak sn to na bank na położnictwo biorą.

Kainkas u nas też już 1 klasa skończona, szykujemy się do drugiej. Póki co ja w domu, planuje Kamila do przedszkola od przyszłego roku, no chyba że się coś wcześniej trafi, ale to będziemy się martwić w trakcie.

Aluśka dlaczego idziesz do szpitala?

reklama

aluśka :)

Listopadowa mama '07
Miasto
Lublin
Rozwiązania
0
Maltanka niestety mam powtórkę z poprzedniej ciąży - cholestazę ciężarnych :sad: i już z łożyskiem nie jest dobrze...za szybko się starzeje :unsure:
Dziewczynki odstawiłam na półkolonie i zaraz będę musiała na spokojnie sprawdzić czy wszystko spakowałam..

chomik9911

Fanka BB :)
Rozwiązania
1
ah no to mój błąd w takim razie, ja byłam na ginekologii. No nie zmienia to faktu, że mam tam lekarza więc rodzę na jaczewskiego. Jakoś się przeboleje warunki :) jestem dobrej myśli, grunt to fachowa opieka a tam taka jest. Aluśka, ale do rozwiązania już będziesz w szpitalu?? dawaj znać jak tam się czujesz..

maltanka

Moderator
Miasto
zakrzywiona czasoprzestrzeń
Rozwiązania
0
Aluśka ale dziewczyny urodziła się o czasie? Oby szybko cie wypuścili.

Ile rodzących tyle opinii.

A anihira z tego co wiem jeszcze to z lubartowskiej na pewno nigdzie nie odsyłają.

agusia04

Czerwcowa mama'08
Miasto
ZACHODNIOPOMORSKIE
Rozwiązania
0
Dziewczyny przepraszam, że tak Wam wchodzę na wątek ale chciałabym Was zaprosić do mojego sklepu
z ubraniami dla dzieci.
Link do: Q-ba Style | Facebook
Są to ubranka tyko i wyłącznie polskich producentów, świetna jakość modne fasony.
Teraz jest sporo rzeczy na letniej wyprzedaży myślę, że znajdziecie coś dla swoich pociech.
Kontakt przez mój fanpage na FB. Jest konkurs i zapraszam do wzięcia w nim udziału. Odnośnie rozmiarów pytajcie

Rozwiązania
0
Dziewczyny, mam do was pytanie :) Szukam transportu na wesele w Kurowie ze ślubu w Lublinie i przeglądam oferty busiarzy. Póki co najlepszą ofertę mam od tej firmy Link do: Wynajem busów Lublin | Busemdoniemiec.eu Czy kojarzycie albo miałyście z nią styczność? Nie potrzebuję dużego autobusu, dosłownie gości bez transportu będzie ok. 15 osób, a wesele nie jest duże, więc nie chcę prosić o pomoc znajomych, których nie zapraszałam.

marz21

Szczęśliwa...:)
Miasto
Lublin
Rozwiązania
0
Witam nie wiedziałam że coś na naszym forum się jeszcze dzieje. Pozdrawiam szczególnie te koleżanki, których nie ma na fb ☺ stare dobre czasy pisanie z Wami.

reklama
Do góry