reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

Witam niedzielnie :nerd:

A co tu taka cisza jak makiem zasiał? Wszystkie na wczasy wyruszyłyście?
Martynka do przedszkola już się nachodziła...wczoraj na wieczór dostała gorączki ponad 38 z rana powtórka i teraz znów niepewnie wyglądała...:baffled:
Sunday jak tam pierwszy tydzień w nowej pracy Ci zleciał?:cool2:
 
reklama
Witam. U nas chorobowo:-( i w pon ide z moja 2 do przychodni.
MamaMilenki: A z jakiej dzielnicy jestes?

Aluska: Zdrowka dla Martynki wysylam:tak: Krystek tez dlugo sie nachodzil do przedszkola:baffled:
 
Witam się i ja
misia2010 jak tam Staś wdrożył się rytm przedszkolny siostry?Czy dalej nocki z przerwami?Brawa dla Natalki za pozytywny powrót do przedszkola.
sienio jak Julka?Mam nadzieję że ona zdrowa...
mandziula super że Mikiemu podoba się nowe przedszkole.
karlita i jak zakupy się udały?
Viltutti ja rodziłam na Jaczewskiego, miło wspominam tam pobyt,miałam dr prowadzącą z tego szpitala.
madzienka wygrzewajcie się bo u nas od jutra podobno prawdziwa jesień.:baffled:
marz mam nadzieję że odpoczęłaś w weekend trochę.
My niestety też dołączyliśmy do grona zasmarkańców :baffled: Szef się ucieszy jak mu jutro zwolnienie dam, tydzień po zakończeniu urlopu.:cool2: Rano pójdę do rodzinnej, może nie jest źle jeszcze-leczę domowymi sposobami, może się wykaraskają.:confused:
Zdrówka dla Wszystkich chorowitków.
Dzieciaki śpią więc lecę prasowanko robić. Miłego wieczorka.:-)
 
Witam!

Motylla ja mieszkam na LSM niedaleko Leclerc. Dziękuję za zaproszenie do rozmowy :) Trochę nie wiem co napisać heh bo z tego co zauważyłam Wasze forum jest już dosyć długo i na pewno dobrze się znacie. Ja niestety z Lublina znam garstkę osób. Przeprowadziłam się tutaj jak byłam w 5 miesiącu ciąży i byłam już na zwolnieniu chorobowym. Pracowałam w Rzeszowie więc koleżanek w LU nie mam. Teraz jestem na rocznym macierzyńskim, dziecko rodziłam w Rzeszowie przez cesarskie cięcie w prywatnym szpitalu Pro Familia. Do pracy raczej nie wrócę ze względu na zmianę miejsca zamieszkania, ale mam już plan na przyszłość, a mianowicie bardzo chce drugie dziecko :) mamy plan starać się po nowym roku, chce poczekać aż Milenka podrośnie, żeby było troszkę łatwiej, zapisałam ja również do żłobka od września 2014 roku. Czy moje plany wypalą? Nie wiem czas pokaże. Pozdrawiam serdecznie
 
Viltutti w poprzedniej wypowiedzi wspomniałam o swoim porodzie w Pro Familii, ale wiem, że w Lublinie tez jest świetny szpital na Tetmajera Żagiel Med. Ja chodzę tam do lekarza i jestem zadowolona. Nie rodziłam tam ze względu na cenę (5900 zł) i dlatego, że w Rzeszowie miałam świetnego lekarza prowadzącego, ale gdyby akcja porodowa zaczęła się przed czasem to pojechałabym właśnie do Żagiel Med nie patrząc na koszty, byłam na to przygotowana. Na szczęście wszystko poszło po mojej myśli i kasiorka została w kieszeni :) W Rzeszowie szpital ma prywatnych właścicieli, ale ma również umowę z NFZ więc płaci się tylko za zabiegi na życzenie (np. cesarkę - 1500 zł), za sam pobyt i pobyt maluszka już nie natomiast tutaj płaci się za całość. Po nowym roku maja podpisać kontrakt z NFZ. Chodziłam również na szkołę rodzenia Bajbus, która prowadziła Pani Grażyna Stochmal i ona pracuje na Lubartowskiej. Przemiła Pani, bardzo fajna położna, taka z jajem. Niestety pracuje tylko od 8-15 więc musiałabyś mieć fuksa :) Byłam tam w szpitalu na ściągnięciu szwów i spotkałam dziewczynę ze szkoły rodzenia, leżała już tydzień i była zadowolona z warunków i pobytu. lekarze tez byli bardzo mili dla mnie, pytał mnie o cesarkę w Rzeszowie itp także byłam tam 30 min tylko ale odniosłam dobre wrażenie, ale niestety nic więcej nie mogę Ci powiedzieć. Wiem, że na stronie Fundacja Rodzić po Ludzku - Home - Fundacja Rodzić po Ludzku możesz poczytać na temat szpitali i opinie pacjentek. Powodzenia
 
Witam i ja...w gronie chorych...wrrr...Natalka w piątek zaczęła smarkać...wczoraj miała lekką gorączkę...pół dnia spała,ale chyba dzięki temu dziś lepiej..może obędzie się bez lekarza...Niestety od razu złapał to Staś...wieczorem go przytkało i to tak,że całą noc go nosiłam bi inaczej nie mógł spać...leczymy się domowo...inhalujemy i mam nadzieję że dzisiejsza noc będzie lepsza...
 
Przedszkolaki co jest nie dawać się chorobom i do przodu!!!!!!:-)
Zdrowka dla chorowitków:sorry2:


M spi B słysze jeszcze gada a ja oddaje się propozycjom na nowy sezon TVN.....jutro zaczynamy kolejny tydzień mam nadzieje ze będzie przynajmniej taki jak poprzedni sprawny i w miare zorganizowany jeśli chodzi o organizacje z dziecmi:-D

MamaMilenki zycze aby Twoje plany się zrealizowały....czyli w ciągu dnia jesteśmy niedaleko bo pracuje na zana;-)
Madzienka jak siotra????grzej się mocno i przygotuj cieplejsze ciuchy na powrot;-):-)
 
Zdróweczka wszystkim chorującym przedszkolakom życzę:confused:


Jak tylko Martynka wstała zaliczyliśmy wizytę na Biernackiego bo wyglądała/wygląda jak siedem nieszczęść:baffled: Dostała dwa antybiotyki Sumamen i jakiś do oczków... bo ma zapalenie spojówek i zapalenie prawego ucha z podejrzeniem perforacji a jakbyśmy jeszcze wizytę przeciągnęli to by i zapalenie oskrzeli doszło :baffled:
 
Ostatnia edycja:
Witam.
Czytam wasze forum i postanowiłam się przywitać. Jestem z Lublina, a obecnie jestem na macierzyńskim i jedyna osoba do której się mogę w dzień odezwać to mój 4 miesięczny synek. Pomyślałam sobie, że napiszę, może kogoś poznam i będę mogła wymienić czasem parę zdań.
 
reklama
witam wieczornie
my już w domku, oj chyba przestanę ubić takie wypady do rodziców na weekendy, bo wróciłam strasznie wymęczona, a tu kolejny tydzień pracy...

co się dzieje z naszymi przedszkolakami???? co to za chorowanie?????? przecierz w sobotę BUGGI!!!!!!!!!!! zdrowieć i to szybko!!!!!!!!!!!

marz miego wieczoru!!! co ciekawego będzie w TV???
misia zdrówka dla was!!! jejeku ja miałam nadzieję ze isę już wychorowaliście na ten rok....
madzienka przywiezcie nam trochęsłońc abo podobno u nas już konieć ciepełka i jesień się zbliża!!!
justyna jak Michaś po pierwszym tygodniu??? a jak ty??? ja to mialam niezlego stresa:tak::-D
mamaMilenki ty się nie stresuj że my już trochę się znamy, każda kiedyś była "nowa" zapraszamy do naszego grona, pisz jak najczęściej o wszystkim co ci tylko leży na sercu!!! i zapraszmay na spotkanko w sobotę do Bugi :tak::tak:
viltutti a w którym szpitalu chcesz rodzić??? ja rodziłam na Lubartowskiej, pierwszym razem nie miałam lekarza z tego szpitala i było nieciekawie, drugim razem chodziłam do dr Wawrzyckiej i naprawdę nei mogłam narzekać na opiekę.

ja z racji rozpoczynającego się sezonu jesiennego zaopatrzyłam się w tran i różne witaminki i nie dajemy się jak narazie żadnym chorobom;-);-) oby tak dalej
zmykam delektować się ciszą ia spokojem.....
miłego wieczoru!!!
 
Do góry