reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

madzienka ja już jakiś czas temu o tym słyszałam i nie zamierzam swoim dzieciom pozabierać wsztskich zabawek z podobiznami bajkowych bohaterów bo do tego jeszce trzeba dołączyć myszkę miki i całą resztę...
anaconda szkoda że nic nie upolowałaś... ja się muszę kiedyż po zimowa kurtkę wybrać...
a Kola, dziękuję, bardzo dobrze, zareagował na starszakowe przedszkole, odbieram go przed 17 i ciągle mówi że się nie wybawił jeszcze:-D:-D
to się pochwalę jeszcze niespodzinakami;-)
Dla Norbusia powstał Ziziak - w sumie to taka mała poducha ziziakowa)

Obraz 170.jpg
a dla Czrującego komin do czapki Angry Birds
Obraz 188.jpg

i jeszcze Karolina dostała rękawiczki;) o takie jak tu
mandziulowe pasje: Winter is coming....
 

Załączniki

  • Obraz 170.jpg
    Obraz 170.jpg
    29,1 KB · Wyświetleń: 65
  • Obraz 188.jpg
    Obraz 188.jpg
    31,8 KB · Wyświetleń: 53
reklama
MamaMilenki i wszystkie nowe mamy proszę zapoznać się z zasadami panującymi na forum
https://www.babyboom.pl/forum/lublin-f203/kilka-zasad-na-poczatek-34550/

nie piszemy kilku postów jeden pod drugim, edytujemy poprzedni...(jak??wystarczy kliknąć edytuj w prawym dolnym rogu posta i uzupełnić poprzedni)

MamaMilenki prywatna wiadomość piszesz do danej osoby...klikając na jej link masz odnośnik prywatna wiadomość...

wracając do artykułu to moją uwagę zwrócił apel szkoły w poznaniu a nie szatan w hello kitty i spółce...

ChlebowaMama hahaha witaj...a może napiszesz nam coś o sobie Marteczko:-p

Mandziulka cuda cudności robisz...
super że Miki tak dobrze odnalazł się w nowym przedszkolu...

FilipiaMama myślę że znalazłabyś na forum nic porozumienia z Karlita jej Norbus potrafił wstawać o 4 i nie w głowie było mu spanie tylko zabawa...więc czasami ten typ tak ma:-)
 
Witam z rana :-):-)
Choć Maja ma dzisiaj na południe to jakoś spać nie mogłam i już siedzę przy kawce i kompie :-D:-D Maja też już na nogach, ciekawe jak będzie jutro gdy przyjdzie jej wstawać w rana :sorry::sorry:
Madzienka jasne że Maja będzie chodziła na basen, w końcu jest jedną z najlepiej pływających ;-);-) zajęcia zaczynają nam się od następnego tygodnia :tak::tak:
Przesadzają w tej Poznańskiej szkole, tak jak MH może i są upiorne tak w HK i MLP nie widzę nic złego chodź w 4 sezonie zamieniają się w ludzi - wiedziałaś Madziu o tym :szok::szok: i teraz Maja mnie męczy o lalkę Twilight :-D:-D:-p:-p
Mandziula to super się Kola odnalazł w nowym przedszkolu :tak::tak: oj faktycznie cudeńka robisz :tak::tak:
ChlebowaMama ale Cię wyczaiła Madzia :-D:-D:-p:-p co u Ciebie, napisz coś więcej :tak::tak:
FilipiaMama ooo właśnie nasza Karlitka też ma "rannego ptaszka" w domu :tak::tak::-D:-D a swoją drogą
Karlita jak Norbuś? O której teraz wstaje? :confused::confused:
Motylla widzę że i Ty polujesz na jakąś kurteczkę :tak::tak:
Zmykam robić śniadanie :tak::tak: miłego dnia :-):-)
 
Witam.
Ja dziś od 4.30 na nogach, a Filip już po jednej drzemce. Jeszcze gdyby te drzemki były dłuższe, to coś by się dało odespać, ale nie, trwają ok. 40 minut. To tylko by mnie rozdrażniło takie przysypianie:-D.
Choć za oknem szaro, to miłego dnia życzę.
 
Witajcie

madzieńka niestety w czwartek pracuje, planujecie wypad na LN? Jeśli chodzi o artykuł to pewnie przepisałabym dziecko z tej szkoły:sorry: u nas w przedszkolu tez był podobny incydent, nawet chyba kiedyś opowiadałam, ale rodzice nie dali sobie w kaszę napluć i skończyły sie komentarze... Czytałam kidyś o tym artykuł,bo Anetkę kiedys jedna mama na placu zabaw skrytykowała za ubieranie Wiki w kotkę Kitty, ale to jakaś komplena bzdura...szkoda sie rozwodzic nad tematem aczkolwiek jakiś niesmak pozostał.
Anaconda powiem Ci , ze jak zobaczyłam ze kucyk sie w człowieka zamieniła to słabo mi sie zrobiło:sorry: takie sympatyczne konki były:zawstydzona/y:
 
Witajcie....kto napije się ze mną kawki???

Sienio na LN chętnie a w tym miesiącu film o Lady Dianie to chyba nie dla nas:sorry:...chciałam na kawę Ciebie wyciągnąć;-)

Anaconda widziałam te laleczki...jak dla mnie trochę przypominaja MH ale oczywiście ceny też mają odpowiednie...:zawstydzona/y:
na razie moją Jula nie jest nimi zainteresowana wczoraj kupiła sobie kolejnego kucyka a te laleczki ominęła na szczęście...ale na Mikołaja pewnie będzie to szał...
a widziałaś księżniczke Twilight Sparkle Feature Princess Twilight Sparkle / Księżniczka Twilight Sparkle 33 cm - My Little Pony - A3868 - YouTube o niej też już marzy....

miłego dnia
 
Witam,

Ze względu na kaszel i katar siedzący w nosie siedzimy do czwartku w domu. Pijemy syropek + oklepywanie i większą uwagą muszę skupić na lewą stronę bo tam coś słychać:no:

A słyszałyście że pulmex został wycofany? Wiecie dlaczego? Ja nic na ten temat nie wiedziałam. Dopiero wczoraj jak chciałam kupić to mi pani w aptece powiedziała że nie ma już od pół roku.


Mandziula o matko! jaki ten zygzak piękny:-)

ChlebowaMama gratuluję!

Madzienka
my mamy basen we środy,

Misia i jak żyjesz, boli cię jeszcze??

Anaconda a jak Mai astma, przeszło już całkowicie?

Marz udało ci się zaliczyć seansik serialowy?

Motylla i jak u was po kontroli??
 
Witam. Jak wczoraj Radek poszedl spac przed 19 tak spal az do 8:-). Kontrola szybko poszla, najpierw pani doktor zbadala Radka, a pozniej Krystka i wszystko jest dobrze, mamy tylko dzisiaj na wieczor wziac ostania dawke antybiotyku:tak:
Cześć jestem tu nowa;-);-):-p:-D:-D i chciałam Wam polecić mojego bloga moje BaBeczki:-p:-p:-p sasasa
Jednak 13- tka jest dla mnie szczęśliwa :-) - Blogi - Forum o ciąży i dzieciach - BabyBoom
Gratuluje:-)

madzienka ja już jakiś czas temu o tym słyszałam i nie zamierzam swoim dzieciom pozabierać wsztskich zabawek z podobiznami bajkowych bohaterów bo do tego jeszce trzeba dołączyć myszkę miki i całą resztę...
anaconda szkoda że nic nie upolowałaś... ja się muszę kiedyż po zimowa kurtkę wybrać...
a Kola, dziękuję, bardzo dobrze, zareagował na starszakowe przedszkole, odbieram go przed 17 i ciągle mówi że się nie wybawił jeszcze:-D:-D
to się pochwalę jeszcze niespodzinakami;-)
Dla Norbusia powstał Ziziak - w sumie to taka mała poducha ziziakowa)

Zobacz załącznik 583034
a dla Czrującego komin do czapki Angry Birds
Zobacz załącznik 583035

i jeszcze Karolina dostała rękawiczki;) o takie jak tu
mandziulowe pasje: Winter is coming....
Masz talent:tak: Sliczne rzeczy robisz:-)

Witam.
Ja dziś od 4.30 na nogach, a Filip już po jednej drzemce. Jeszcze gdyby te drzemki były dłuższe, to coś by się dało odespać, ale nie, trwają ok. 40 minut. To tylko by mnie rozdrażniło takie przysypianie:-D.
Choć za oknem szaro, to miłego dnia życzę.
Wspolczuje takiej wczesnej pobudki.

Witajcie....kto napije się ze mną kawki???
Ja z checia:tak:
Justyna; Zdrowka podsylam:tak: Z moimi chlopakami ok:tak: i chyba jutro Krystek pojdzie do przedszkola:-D
 
A co tu takie pustki całe popołudnie :szok::szok:
My pomału szykujemy się do spania bo Maja jutro ma na rano :tak::tak: a po południu jedziemy do pulmonolog :tak::tak:
Justyna właśnie o to chodzi, że Mai powracają te ataki duszności i jutro idziemy do pulmonolog :-:)-( zapewne znowu wziewki pójdą w ruch :-:)-(
Zdrówka dla Michasia oby katar i kaszel dały mu wreszcie spokój :tak::tak: pierwsze słyszę że pulmex wycofany :szok::szok:
Madzienka a moja Maja szaleje na punkcie tych laleczek, nawet dzisiaj byłam specjalnie w leclercu bo widziałam w gazetce że są w promocji te lale ale niestety Twilight nie było :no::no: księżniczka Twilight u nas też na topie :-D:-D:tak::tak:
Motylla super że chłopaki już zdrowe, ciekawe czy Krystek jutro chętnie pójdzie do przedszkola :confused::confused: daleko macie przedszkole od domu? :confused::confused:
Filipiamama oj to długie ty masz dni skoro tak raniutko wstajesz ;-);-):-p:-p
Sienio to tylko jeden odcinek był z tym zamienianiem kucyków w ludzi, potem z powrotem są "sympatycznymi kucykami" ;-);-):-D:-D
A wiecie co mnie dzisiaj spotkało? Jadę mpk i gadam przez komórkę a tu baba przede mną zaczęła się odwracać i na mnie krzywo patrzeć, pomyślałam że jakaś stara dewotka ale nic jadę i gadam dalej, a ona w końcu do mnie żebym natychmiast skończyła tą rozmowę, ja na nią patrzę jak na debila bo nie wiem o co jej chodzi a ona zaczyna z tekstem, że kto to widział żeby tak długo przez telefon rozmawiać, że co to za kultura itp więc jej pytam gdzie jest zakaz rozmowy przez telefon i jeśli mi tego zakazu nie pokaże to nic jej do tego itp i zaczęłyśmy się kłócić, no jakaś pierd... pierwszy raz taką dewotkę spotkałam :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
reklama
Witam się
madzienka super że Lenka zadowolona z basenu.
mandziula śliczne te Twoje niespodzianki.Super że Miki tak dobrze zareagował na nowe przedszkole.
anaconda ja szukałam kurtki i wkońcu zamówiłam przez internet na C&A i jestem zadowolona:tak:Super że Maja zadowolona ze szkoły, a do której chodzi?A towarzystwa w autobusie współczuję, takie dewotki wszędzie można spotkać.
justyna słyszałam że wycofali Pulmex,bo że niby za dużo jakiś substancji miał. Ja dzieciaki smaruję nalewką bursztynową i u nas super się sprawdza. Zdrówka dla Was.
ChlebowaMama wielkie brawa dla Ciebie za samozaparcie!
motylla super że chłopcy zdrowi.
marz21 a Ty jak ze zdrówkiem?Wyzdrowiałaś już?
Dzieciaki odpukać zdrowe, wywinęły się przed chorobą domowymi sposobami. Wikuśka już śpi a Kuba pojechał się "naładować" do czarodziejki :tak:Poza tym ma jakiś bunt i nie chce do przedszkola chodzić, najgorsze się poniedziałki. Nie wiem czy dlatego że Wiki z babcią w domu czy jak ale przecież go nie wypiszę bo to już zerówka.:rofl2: Miłego wieczorka.
 
Do góry