reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

Madzienka no właśnie szkoła dzisiaj ma wolne :crazy::sorry: niby świetlica otwarta ale lekcji nie ma :no::no:
My już po zakupach ale niestety butów nie upolowałam żadnych, Majce się jedne spodobały ale to raczej takie na teraz bo z niewielkim ale to naprawdę niewielkim ociepleniem :baffled::baffled:
Biorę się zaraz za obiad a popołudniu do dentystki na lapisowanie, niech już dokończy tą serię :sorry::sorry:
No i cały czas od rana zaganiam Maję do pracy domowej a ona co chwila sobie jakieś przerwy wymyśla, a pani zadała jej naprawdę bardzo dużo bo od piątku po trochu odrabia i jeszcze jej sporo zostało :sorry::sorry:
Misia oby choroby opuściły Was na dobre :tak::tak:
Sienio my też byłyśmy w lidlu i faktycznie przy kurtkach i spodniach spory ruch :baffled::baffled:
 
reklama
Heej :)
Wszystkim naszym Nauczycielkom życzę dużo wytrwałości i cierpliwości bo w tym zawodzie tego najbardziej trzeba:-):tak::tak::tak:
Ja dzisiaj mam istny armagedon w domu- przedszkole nieczynne, więc mam swoją dwójkę prze cały dzień ze sobą...

Marta Ty to prawdziwa przedsiębiorcza i zorganizowana Babka jesteś:tak: aż zazdraszczam po cichutku;-)
Anaconda i jak udało sie Mai skończyć odrabianie lekcji?
Sienio mi też bardzo podobały się narciarskie ubrania w lidlu ale Miśka ma z tamtego roku... za to w tamtym tygodniu obkupiłam ją w bluzki i Kubie kurtkę kupiłam-jakiś czas temu przypadły mi do gustu ubrania lidlowskie:tak:;-)
Madzieńka to Panie w przedszkolu na pewno się ucieszyły- ja tylko rok pracowałam w przedszkolu ale tyle słodyczy co wtedy do domu przyniosłam to już chyba nigdy w szafce nie będę miała;-);-) My jutro zanosimy bo dzisiaj przedszkole zamknięte...
Misia oby to już był koniec chorowania:tak:Ja w sobotę byłam prywatnie u lekarza i Kubula wyzdrowiał bez żadnych zbędnych antybiotyków....
 
Dzień dobry...oj dzisiaj musiałyśmy rano wstać, Julka miała wcześniej śniadanko bo jadą na Calineczkę do Andersena...więc już jesteśmy z powrotem w domu...

Anaconda jak wizyta u dentysty...mówiłaś o diagnozie przedszkolnej??ciekawa jestem co powiedziała...

Misia udanej sesji...czekamy na fotki...

Elizka jak Czaruś chodzi już do przedszkola???

miłego dnia
 
Witam się porannie
Wszystkiego Najlepszego dla Naszych BB-owych Nauczycielek! Z okazji wczorajszego święta:tak:
madzienka to o której Wy wstałyście dzisiaj że już z powrotem jesteście?
anaconda27 Ty nas nnie strasz że tak dużo zadają w pierwszej klasie bo jestem załamana...Super że twinguś wrócił do Ciebie.
sunday i wyszło Wam coś z tych badań?Bo podobno bardzo rzadko wychodzi z nich cokolwiek,Wiki nic z badań nie wyszło w w rzeczywistości po tej zawiesinie się działo...
misia2010 zdrówka dla Was.
sienio ja małej kupiłam tą różową kurteczkę, ładne te kolorki były tych spodni...
U nas wszystko po staremu, Kubuś w przedszkolu, Wiki z Babcią siedzi. Weekend mieliśmy imprezowy, a teraz jeszcze 2 też w rozjazdach. Dzisiaj jadę z sis cioteczną po ubranko do chrztu, więc wzięłam sobie urlop.Miłego dzionka.:-)
 
Witam
Mam nadzieje ze dzis mi sie uda cos napisac bo ostatnio po 2 probach dalam za wygrana
Asia wczoraj tez wolne miala i byla happy z tego powodu
Anaconda Twoje autko naprawione moje sie naprawia wycika mi plyn chlodzacy
Mandziula piekne kominy kiedy Ty masz na to czas?
Bylas na otwarciu stokrotki z dziecmi rozdawali duzo gadzetow
 
Hejka :-):-)
Ja od godz.5 na nogach :szok::szok: no ale plus taki że już od pół godziny w domku siedzę :-p:-p:tak::tak:
Pogoda jakaś taka niewyraźna jakby zaraz miało zacząć sypać śniegiem :baffled::baffled:
Madzienka widzisz zapomniałam się zapytam dentystki co ona na to, w następny poniedziałek się zapytam :tak::tak: oj widzę że i Wy zraniłyście :-D:-D
Antuanet ja nie straszę ale naszykuj się że będziesz siedziała codziennie przy biureczku :-D:-D;-);-):-p:-p u nas też w badaniach na obecność robaków nic nie wyszło a po podaniu leku Maja całkiem inna, i jeść zaczęła i spokojniej spać i przestała kaszleć :tak::tak:
Gon1a to okropne jak się auto psuje, ja 2 dni jeździłam mpk i miałam dosyć :-D:-D;-);-) kiedy macie ślubowanie klas pierwszych? U nas 23.10 i Maja nawet jakiś wierszyk mówi :tak::tak:
ChlebowaMama a co u Twoich chłopaków, jak pierwszak sobie radzi w szkole? :confused::confused::confused:
Patlysia u Was wczoraj przedszkole było zamknięte, dziwne :baffled::baffled:
Idę jakiś obiad podgotować i na godz.16 po Maję do szkoły a potem jeszcze basen, wiec raczej do kompa już nie zasiądę :no::no:
 
Witajcie, ja też dziś od 6 na nogach bo rano miałam zajęcia na uczelni, potem szybko do domu obiad naszykować i znów do pracy, a żeby nie było mi za dobrze, wychodzę ciut wcześniej z pracy żeby na wieczorne zajęcia zdążyć i tak koło 20:30 będę w domu, ehhh:confused2: Cypek siedzi w domu, przyniósł z przedszkola jakąś "wysypkę":no: Jak to lekarz powiedział, że pierwszy rok przedszkola jest na stracenie-dziecko idzie po to żeby zachorować i wrócić do domu...:sorry:

Anaconda
Ty to dzisiaj ranny ptaszek normalnie:tak: a Maja taka zdolna pierwszoklasistka, gratuluję;-) my robiliśmy kiedyś badanie na obecność pasożytów, ale nic nie wyszło standardowo jak mówicie...może ja się upomnę o receptę na tę zawiesinę, bo Cyp zgrzyta zębami w nocy, oczy jakieś takie podkrążone...

Patlysia przedszkole zamknięte? ale to z okazji święta edukacji ?
 
reklama
Antuanet oj rano.....
i jutro powtórka bo znowu jadą na wycieczkę tym razem do związku łowieckiego oglądać zwierzątka...

Iwonka wytrwałości...oby Cypek szybko wyzdrowiał...
i uwierz to żadna reguła z tym pierwszym rokiem...moja Julka prawie wcale nie chorowała
a dla Ciebie kolejny rok pokłon za pogodzenie tych wszystkich zajęć z praca i domem...

Misia jak sesja....współpracowały maluchy???


mnie coś dzisiaj głowa boli....więc zaraz się kładę...:tak:

spokojnych nocek...
 
Do góry