reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

Witam:-)

Anaconda jak tam dzisiejsza droga do pracy, wydaje mi się że mgła była mniejsza niż wczoraj?

Eliza Czarek jak prawdziwy karateka:tak:ani się obejrzymy jak czarny pas zdobędzie:-)W jakie dni ćwiczycie karate?
Z zajęć przedszkolnych jest angielski, gimnastyka korekcyjna, logopeda, przeróżne kółka np teatralne, plastyczne, sportowe, muzyczne no i religia:-D

Gona ja też nie lubię jazdy jak na dworze jest już ciemno ale na szczęście rzadko mi się to zdarza. A z twoimi objawami to udałabym się do lekarza bo to niebezpiecznie brzmi:no:

Madzienka fajnie że Julcia zadowolona z przedstawienia:-),


Ja dzisiaj wypiekam muffinki, tak że już zmykam do piekarnika:tak:
 
reklama
Witam w ten kolejny mglisty dzień :crazy::crazy:
Ja już sobie załatwiłam wolne na środę więc mogę spokojnie szykować się do ślubowania :tak::tak:
Zaraz zmykam po Maję tylko że dzisiaj do godz.15.10 ma gimnastykę artystyczną :tak::tak: a potem jeszcze basen :tak::tak:
Justyna o godz.5.30 mgła była potworna i jechało się na oślep :szok::szok: mniam mniam muffinki, właśnie dzisiaj do nas wjechała dostawa foremek muffinkowych :-D:-D
Madzienka moja chyba też by była nieufna przy stawianiu baniek :baffled::baffled: Mai klasa też się chyba wybiera na "Calineczkę" ale to w listopadzie bodajże :baffled::baffled:
 
anaconda gimnastyka artystyczna super a gdzie chodzicie????

justynka to fajne te kółka ale to dla chętnych i odpłatne????
my karate mamy w poniedziałki i środy....

madzienka super... dzielny tata... a jak Lenka????
 
witam
ja juz zaliczyłam logopede tym razem z MAciejem
anaconda ja tez musze pojsc do ortodonty Asia ma jedynki jak łopaty takie wielkie, teraz 2 górne jej wypadają druga sie rusza , gdzie idziesz na Milenijna??
w szkole macie gimnastyke? bo wiem ze w niektorych szkolach jest, my juz na balet nie chodzimy za to na tance w szkole sa zaraz po zajeciach, Pan ich odbiera ze swietlicy a i tak do 16 czeka na mnie i nie muszej ezdzic specjalnie i w sumie lepiej wyszło, a taka byłam na nia wsciekla ze zrezygnowała
Elizak super Czarek wyglada w kimonie
Justyna mgla dzis taka sama niestety, chyba musze do neurologa, o korcze mialam dzis pojsc do ogolej..... u mnie w pracy mamy gabinet lekarski pod reka i zaqwsze zapominam
ide sie odstresowac bo poszłam z MAckiem na piechote a teraz załuje zimno na dworze
miłego popołudnia
 
Oj zimno zimno, my dopiero co z basenu wróciłyśmy i zmarzłam bardzo :tak::tak:
Elza gimnastykę mamy w szkole i jest darmowa :tak::tak:
Gon1a tak idziemy na Milenijną, ciekawa jestem co nam tym razem powie :baffled::sorry: to Twoja Asia tak chodzi na tańce jak Maja na gimnastykę, też są brani ze świetlicy i mi to bardzo odpowiada :tak::tak: a to co? Asia nie chciała już chodzić na balet? :confused::confused:
Maja jeszcze odrabia lekcje a gdzie kolacja i spanie :szok::szok:
 
M ogląda bajeczkę więc mam chwilkę:-)

Eliza
kółka dla chętnych, bezpłatne. Ale na razie M nie zapisuję na nie.
A w środy o której ćwiczycie, ok 17?

Anaconda
dzisiaj wyjątkowo późno odrabiacie lekcje bo Maja miała basen:tak:Blaszkę na muffinki polecam zakupić bardzo przydatna na szybkie małe co nieco;-)

Gona oj to koniecznie zapisz się do neurologa
 
witam porannie
ja mam dziś przymusowe wolne i siedzimy z Zulą w domu, no może na jakies ploty wybędziemy na trochę:):)
muszę dziś trochę dom uprzatnąc i pochowa trochę rzeczy, szczególnie tych drobnych bo mała wszędzie łapuchy wsadza, wczoraj dała radędoncy z kwiatkiem, dobrze, zę jeszcze jej do głowy nie przysżło na schody włazić:)
elizka super, Cz wygląda, podoba mu się na karate???
madzienkaależ Julcia ma atrakcji w przedszkolu:szok::szok:
justynano własnie jak to u was jest z tymi zajęciami?? u nas jest angilski i gimnastyka, inne (plastyka, taniec śpiewanie) to nauczycielki prowadzą, ale ostatnio podpisywałam deklarację na rtmikępłatną, ciekawe czy wyjdzie coś z tego.... a jak Michaś,podobamu isę w przedszkolu???
misia jak u was??? dały wam spokój choroby???
gon1a oj ja też nie lubię w nocy jeździć, szczególnie teraz jak jest jeszcze mokro.....

ja zmykam na kawuchę, bo oczywiście jak mama ma zostać w domu to moje latorośle to czują i od 6 już ne śpią....
miłego dnia życzę
 
Witam po nieobecnosci. Krystek w przedszkolu, dzis dzien zabawki, wiec mogl wziac z domu swoja zabawke( auto wybral)... Radek drzemkuje... a ja zasiadlam na chwilke do kompa... wielkimi krokami zbliza sie przeprowadzka i po trochu robie segregacje w naszych rzeczach.

hej dziewczyny jak tam żyjecie.... u mnie tak sobie???? znaczy miałam kilka dni nadziei ale dupa....:-:)-:)-(
dzisiaj znowu obudziłam się z takim bólem głowy który do tej pory mnie trzyma...mimo łyknięcia kilku tabletek...
dzisiaj Czarek dostał kimono na karate...a za miesiąc ma egzamin na biały pas ha ha
a oto mój karateka

Zobacz załącznik 588538Zobacz załącznik 588539
Super karateka z Cz.:tak:
 
Witam się piątkowo
mandziula to Ci się teraz zacznie z małym pełzaczkiem:tak:Moja Wiki też do buzi do tej pory wszystko co małe chce brać.
elza super się prezentuje Cz na karate, my w tym roku zrezygnowaliśmy bo K nie chciał...
misia2010 jak tam zdrówko u Was?
madzienka a ty gdzie zaginęłaś?
motylla współczuję przeprowadzki, a gdzie teraz będziecie mieszkać bo ja nie w temacie?
chlebowamama super relacja z pobytu w stolycy;-)Gratulacje dla Ciebie.
U nas po staremu, ja już wróciłam z pracy, niestety Wiki śpi-mama mnie zaalarmowała że ma jakieś krostki na buzi i brzuszku:rofl2:, czekam aż wstanie i w razie co zdążę jeszcze do lekarza z nią pójść...Jutro mamy jeszcze gości, muszę coś naszykować. Miłego popołudnia.:-)
 
reklama
witajcie w mój ukochany piateczek....

justyna tak w środę zajęcia są o 17

mandziula widzę że Zosieńka demoluje Ci dom :-D:-D:-D
tak Czarkowi podoba się karate i mi też bo jest dużo ćwiczeń poprzez zabawę... a Czarkowi taki ruch jest wskazany.... wraca taki padnięty że nie ma siły łobuzować w domu.... fajnie jest ja jestem zadowolona

antuanet ja Czarek nie będzie chciał to nie bedę go zmuszać... takie zajęcia muszą sprawiać dziecku przyjemność
mam nadzieję że te krostki to nic poważnego.... może zjadła coś co ją uczuliło
 
Do góry