reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

reklama
365 szczęśliwych dni ,
52 cudownych weekendów,
12 wspaniałych miesięcy,
4 kolorowych pór roku,
spełnienia marzeń
w Nowym Roku!
nowy_rok.jpg
 
Witam się jeszcze w przed północą życząc każdej z osobna Wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku, dużo zdrowia oraz szczęśliwych narodzin dla oczekujących!!!!!



U nas zabawa na całego dzieciaki szaleją na "parkiecie". Sąsiedzi trochę byli szumu narobili a teraz kończymy sami:-D
 
Niech Nowy Rok przyniesie Wam radość, miłość, pomyślność i spełnienie wszystkich marzeń
a gdy się one już spełnia nich dorzuci garść nowych marzeń,
bo tylko one nadają życiu sens!
 
Witam w pierwszy poświąteczny dzień :-):-):-)
No i powrót do rzeczywistości czyli szykowanie się do szkoły i do pracy :tak::tak: chyba moja kierowniczka przeczuwała że nie mam ochoty na poranne pobudki i zrobiła mi drugą zmianę :-D:-D:-D
Za oknem chyba mały mrozik bo widzę że samochody oszronione - ja chcę już wiosnę :szok::szok:
 
reklama
hej
a ja dostałam sms-a ze mój lekarz chory i odwolują dzisiejsze usg, teraz dopiero będą terminy wolne na po 16.01- no mówię Wam jak się wkurzyłam. Zapisałam się do jakiegos lekarza na jutro, bo dzisiaj kończe 32tc i chyba ostatni czas na usg.Ehh ale idę do jakiegoś pierwszego lepszego lekarza do którego nie mam zaufania....rozumiem, że lekarz chory no ale co ja teraz mam zrobic?

Anaconda i reszta pracujących dzisiaj- miłej pracy;-)
 
Do góry