reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

Witam się i ja po dłuższej nieobecności :-)
maltanka gratuluję ciąży i życzę spokojnych kolejnych miesięcy.:tak:
madzienka super że zapewniasz dziewczynkom tyyyle atrakcji...
misia2010 super że udało Wam się znaleźć super samochodzik,trzymam kciuki za pogodę.
sienio dobrze mi mówiłaś że się nie doczytam tutaj...super że udało Ci się książeczki upolować...
justyna w przyszłym roku przedszkolnym będzie lepiej z chorobami, u nas mieliśmy tak samo ale narazie odpukać zdrowi...
anaconda gratulacje dla Mai :-)A na którą godzinę ona chodzi na basen?A na drogi moczowe polecam Monural...
elza u Ciebie już 3 z przodu, ale ten czas leci... Jakbyś potrzebowała jakieś materiały budowlane to mogę załatwić w konkurencyjnych cenach:tak:
voce del cuore witaj, ja ze sławinka więc kawałek od Ciebie...
U mnie czas mega szybko leci, jak jest pogoda całe popołudnia spędzamy na podwórku:tak: W między czasie uczymy się roli na DzMiT w przedszkolu, moja "ulubiona" pani oczywiście doceniła mój wkład do przedszkola i Kuba dostał główną rolę:cool: No ale cóż...W między czasie zostałam 100% ciocią, 5.05 moja sis urodziła synka:tak: Pomagam jej jak mogę przy małym bo w szpitalu nie pokazywali jak robić pielęgnację pępka, kąpać itp rzeczy a to jej pierwsze bobo:-) W pracy też zaczęło się dziać trochę więc na brak zajęcia nie narzekam...Dzieciaki odpukać zdrowe, tylko na pogodę można narzekać...Życzę spokojnej nocki.
 
reklama
Witam si nocną porą...

Madzienka masz dobre sposoby na dobry sen Lenki aktywny dzien...
Anaconda ale masz zdolną cóę gratuluje za pływanie i szkołę...spokojnej nocki w peacy może się prspisz:-D
Antuant Gratuuj dla siostry co się urodziło???Dobrze że u Was zdrowie dopisuje...
Misia matko kochana uważaj na siebie ni ma wyjścia jeśli Stas chce z Toba chodzic na sacery to przypinaj go wozku i ma się pryzwycaic...bardzo ladny kolor wraca do lask bo to już nietypowy biel tylko taka kosc sloniowa...A czy dealer u kt kupujecie samochod nie ma jakies preferencyjnej oferty finansowania inwestycji???
voce ja miskalam kiedyś na LSM a teraz mieskam na Porębie;-)Witaj...
Maltanka jak u lekarza???

Ja objrzalam BoD P wybyl na piwko z sąsiadem wiec ide chyba spac....dzisiaj M nie miał pilki wiec pojechal pobwic się do kolegi a mnie P zabral do Felicity nie obeszłam całego ale jst spoko kupiłam par drobiagow ale prde wszystkim dzieciom buty....oczywiście sobie nic nie znalazłam:baffled:

Cy ta pogoda moz tak dzialac na dzici:baffled:M od kilku dni jest tak dzwny co się ni powie to ereaguje placem i jeczniem matko jak był młodszy to nie miałam takigo etapu mam nadij ze mu zybko minie co on w jakim skoku rozwojowym jest????:-D
Oby do niedzieli ten chol...deszc:-D sie skoncyl bo jedziemy do Siedlec na omunie i fajnie by byłlo jakby jakie słonko aswiecilo...
 
Elza79 Do Piotrusia Pana na ul.Struga. idzie właśnie do zerówki od wrzesnia a szkole zacznie nie mając 6 lat :szok: mnie to przeraża ale wierze że jakoś po roku szkoły zmienie zdanie i się oswoimy z tym wszystkim oby ;) jestem pełna nadzieji ale to 5 latki niektóre więc naprawde oni oszaleli na nic zdało się zbieranie podpisów itd... byłam przeciwna ze względu dlatego że mój mały nie zacznie jako 6 latek a 5.5 spokojnie 6,5 by wystarczyło by zaczął szkole ale zobaczymy jest z 18 grudnia wiec co zrobić. Jeszcze na pewno ktoś oceni czy daje rade.

Justyna no szybko nie powinny skoro nie maja 6 lat takie moje zdanie . Dziecko ze stycznia a z grudnia to ogromna różnica .

Marz21 to jak my ;) i już nie możemy się doczekać przeprowadzki na porębe :)


Witam :)
 
Ostatnia edycja:
Witam z rana :-):-)
Ja już na nogach, moich odprawiłam do szkoły a sama do kompa zasiadłam ;-);-):-D:-D muszę chyba dzisiaj jakąś popołudniową drzemkę zaliczyć coby przetrwać tę nockę :szok::szok:
Mam nadzieję że dzisiaj nie będzie padać bo chciałabym wyjść z tego domu póki "jestem wolna" ;-);-)
Antuanet o kurcze ale Cię dawno tutaj nie było :szok::szok: gratulacje dla siostrzyczki :tak::tak: no i bierz się do roboty jak Kubuś główną rolę dostał ;-);-):-D:-D
Madzienka to fakt, sanepid ma czas :baffled::crazy: a u Was do kiedy zajęcia na basenie? U nas dzisiaj ostatnia pokazowa lekcja ale z racji tego że wiele mam chciało przedłużyć zajęcia do końca roku szkolnego to dali nam możliwość dopłaty i takim sposobem Maja jeszcze sobie popływa :tak::tak:
Marz moja Maja też czasem ma takie dni że wszystko "nie tak" i o byle co płacze więc przygotuj się że to "dłuższy okres rozwojowy" :-D:-D;-):-p:-p ale jak to mówimy najważniejsze pozytywne nastawienie ;-);-):-D:-D
VoceDelCuore ja bym na Twoim miejscu odwoływała się w sprawie szkoły, bo może będzie synek sobie świetnie radził w nauce ale psychicznie to te młodsze dzieci jednak trudniej sobie radzą z rzeczywistością szkoły, widzę co się dzieje u Mai w szkole, no i jak mieliśmy pogadankę z panią psycholog to też odradzała wcześniejsze posyłanie dzieci do pierwszych klas, takie jest moje zdanie :tak::tak:
Zmykam jakieś śniadanko sobie zrobić :tak::tak:
 
Witajcie
Ja już zawiozłam Huberta do przedszkola, zrobiłam zakupy i zaraz jeszcze poodkurzam.
A wczoraj po wizycie ok, usg wyszło w porządku:tak: wszystko pozamykane. Ale robi mi usg, pokazuje i pyta to co sprawdzamy co będzie i się śmieje, bo wie, że P chciał dziewczynkę, a ja mówię, nie bo już widzę, że to samo co ostatnio:-D a już jak nawet ja widzę, to on na pewno się nie pomylił:-D No i mały waży już 500g :nerd:

A później odwiedziłam koleżankę, zawiozłam jej zwolnienie, bo jakoś nie po drodze mi tam zaglądać i to co mi opowiadała co się tam dzieje, to koszmar, nie spodziewałam się, zamiast lepiej to jest coraz gorzej, jak ja się cieszę, że mnie tam nie ma:tak: A dziewczyna, którą zatrudnili za mnie po 2 tygodniach powiedziała, że nie wytrzymuje psychicznie, ma dość, nie będzie tam pracować i odeszła, a podobno nieźle dawała sobie radę. :szok:



madzienka
i jak dinozaur zrobiony? o widzę, że też to oglądasz, ja tak rzucam okiem w wybrane momenty, bo ta edycja wywołuje u mnie zgorszenie:baffled:

justyna mi Hubert w pierwszym roku chodził tydzień do przedszkola, a następne dwa siedział w domu, w przyszłym roku będzie już lepiej:tak:

eliza my mieliśmy dwa wyjścia, albo płacić za wynajem i powoli się samemu wykańczać, albo zapłacić robotnikom i szybko się wprowadzać. Ale jak wy mieszkacie u mamy to co innego i jak J jest sam w stanie wszystko zrobić to nie ma co przepłacać :). My mamy jeszcze parę rzeczy do zrobienia, ale powiem ci, że jak nie zrobi się od razu to potem już się nie chce

anaconda brawa dla Majeczki:-) ps. ruszaj, ruszaj póki jesteś wolna;-)

antuanet witaj po przerwie, ps. zostawiasz Kubę jeszcze w przedszkolu w tym roku?

marzenka to połaziłaś trochę po felicity, gdzie kupiłaś buciki? ja się rozglądam i muszę coś dla H kupić, ps. u nas to samo co się nie powie to od razu płacz, nie wiem czy to ta pogoda taka

VoceDelCuore, a nie chcieliście zostawić małego jeszcze w przedszkolu? my się zastanawialiśmy nad zerówką, ale wszystkie dzieci od nas z bloku zostają w przedszkolach jeszcze i my też :tak:
 
Madzienka w sobotę idziemy na urodziny do jednego fana angry birds i chce mu kupić grę a różnica w cenie między realem a leclerc jest kolosalna :-$
Antuanet gratulacje dla siostry niech maluszek zdrowo rośnie
Marzenka chyba wszyscy teraz przechodzą skok rozwojowy bo Czarek też ma takie humorki
Mama Igora ja też sobie nie wyobrażam mojego małego w szkole...masakra jakaś mam nadzieję że jeszcze przez ten rok coś się zmieni
Anaconda oby nocka szybko mineła
Maltanka gdzie jesteś wszystko ok po wizycie????
 
Witam. Moze w koncu da mi sie cos napisac. Wczoraj bylam z chlopakami w Bugii...dzieciaki sie wyszalaly... A dzis moze przyjdzie paczka :confused:
Witam :-):-)
Wczoraj już nie miałam kiedy zajrzeć, oczywiście Maja zdała egzamin i jest posiadaczką karty pływackiej :tak::tak: jestem z niej mega mega dumna :tak::tak: nie mogłam się nadziwić jak ona super pływa i nurkuje :tak::tak:
Gratulacje dla Mai :tak: zdolna masz core:tak:

Witam się i ja po dłuższej nieobecności :-)

U mnie czas mega szybko leci, jak jest pogoda całe popołudnia spędzamy na podwórku:tak: W między czasie uczymy się roli na DzMiT w przedszkolu, moja "ulubiona" pani oczywiście doceniła mój wkład do przedszkola i Kuba dostał główną rolę:cool: No ale cóż...W między czasie zostałam 100% ciocią, 5.05 moja sis urodziła synka:tak: Pomagam jej jak mogę przy małym bo w szpitalu nie pokazywali jak robić pielęgnację pępka, kąpać itp rzeczy a to jej pierwsze bobo:-) W pracy też zaczęło się dziać trochę więc na brak zajęcia nie narzekam...Dzieciaki odpukać zdrowe, tylko na pogodę można narzekać...Życzę spokojnej nocki.
Gratulacje dla siostry:tak:
MIsia: Uwazaj na siebie:tak:
No i juz jest kolo mnie Radek:-D Zmykam bo musze ogarnac pokoj:tak:.
 
reklama
Witajcie

mamo Igorka Witaj! Ja mam wątpliwści czy dobrze zrobiłam zapisują Julke do szkoły a bedzie miała wtedy 6,5 roku a jak ty masz wysłac niespełna sześciolatka to dla mnie to chore...co prawda w inych krajach dzieci zaczynają edukację w wieku 5 lat ale to taka pseudo edukacja , raczej jak nasze przedszkole i do tego tam ten system jest juz od lat. U nas moim zdaniem nauczyciele nie bedą wiedzieli jak podejśc do takich maluchów, mają program do zrealizowania i gonią , bo nie ma czasu, efektem tego jest tak jak aaonda pisała multum zadan domowych, czego gdzie indziej nie ma. szkoda psać...

antuanet witaj , wreszcie się odnalazłaś:tak:
marz jak Twoje uszy? słyszysz cos jeszcze po tych warszatach?:-p
anaconda trzymam kciuki za nckę, dziś nie ma porządków na magazynie?:-p mam nadzieję, ze szybko się uwinecie i bedziesz miała okazje pospać tej nocy:tak:
maltanka co do bitwy o dom to mnie tak denerwuje ten Panto i jego słodki głosik... masakra

Co do skoku rozwojowego to chyba trwa i u nas:-p kiedyś miałam takie zgodne dziecko a teraz, nie dość, ze się kłóci, to się obraża, wcześniej jak coś nie było po jej myśli to siadała w konku i udawała biedactwo ze smutna minką, wtedy się ktoś nia interesował i otrzymywała to co chciała, taka taktyka:no: udalo się tego oduczyć, teraz za to awanturuje:baffled: Wczoraj nawet z wyrzutem zapytała czy juz mam dla niej prezent na dzień dziecka, oj jak mnie korci, zeby utrzeć ten mały nosek:zawstydzona/y:
 
Ostatnia edycja:
Do góry