reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

hej,
my po wizycie...ponoć to jednak jakieś ukąszenia...dalej stosujemy więc Alertec i do tego mamy maść ze sterydem:sorry:

normatywna kciuki zaciśnięte!!!będzie dobrze:tak:
motylla gratuluję dwóch przedszkolaków:tak:
talia i jak zostałyście w domu?obyś szybko miała autko:tak:
anaconda i gdzie takie końcówki można dokupić?no do tej pory zapowiadali zimno i deszcz na Boże Ciało:angry:
madzienka a jakie cacko dokładnie wybrałaś?
maltanka no jedz,póki możesz:-Dmnie akurat do Maca nie ciągnie,ale czym innym nadrabiam:zawstydzona/y:
 
reklama
Anaconda Twoja Maja nie chce chodzić na obiady? odchudza się czy co?:eek:
Madzienka fajnie że będziesz miała nowy telefonik:tak:
Talia dobrze ze udaje Ci się
Maltanka oby po rumieniu do jutra ie było już śladu:tak:
Zachcianka Mc D. raz na jakiś czas nie pójdzie Ci od razu w boczki.... :rofl2:
Eliza i jak pakujesz powoli torbę?:sorry:
Misia zdrówka Wam życzę:tak:
ta temperatura była od ukąszenia ? czy ja coś źle zrozumiałam:zawstydzona/y:
 
aluśka kiedyś takie pióra sprzedawali w Ezopie na Krakowskim i w ABC...ale nie wiem,czy nadal mają:sorry:
temperaturę miał Staś, u niego nie było wysypki:no:...a Natalka miała w zeszłym tygodniu, ale nie wiadomo od czego, bo według pediatry była zdrowa...a dziś M był z nią u dermatologa ..ale o temperaturze to chyba nawet nie wspomniał:sorry:
 
Witam się i ja
madzienka jaki telefonik wybrałaś?
normatywna super że zakończenie roku udane! Trzymamy mocno kciuki za Natalkę!
maltanka czasem i mcdonaldem trzeba zgrzeszyć...
anaconda ja tam wolę samochodem bez klimy niż w autobusach wąchać różne zapachy...
motylla super że już z przedszkolem masz załatwione, teraz możesz spokojnie odpoczywać.
misia zdrówka dla dzieciaków.
madzienka,misia widziałam na FB zdjęcia Wasze rodzinne-super wyszły!
aluśka a do której szkoły idzie Amanda?Dużo rzeczy biurowych dla leworęcznych jest w Olimpie, w IV części...
U nas po staremu leci, praca, dom i tak w kółko.W poniedziałek Kuba miał wagary bo nie chciał z przedszkolem jechać na wycieczkę więc wybraliśmy się do Koziołka a potem do Maca. W środę miałam spotkanie adaptacyjne w przedszkolu Wikusi, nawet jej się podobało-zobaczymy we wrześniu.A teraz padam wypompowana po basenie, tak więc życzę spokojnej nocki...
 
Hej my już w drodze trzymajcie kciuki żebym wróciła w dwupaku nie będą się rozpisywać bo już dwa razy mnie wywaliło z forum jak już wyskrobałam takie posty...
Madzienka ja mam huawei ascend g510 jeden minus bateria którą trzeba ładowac codziennie...
 
Witam się z poranną kawką:-)

Dzisiaj rano było chłodno i tak się zastanawiałam czy nie za lekko ubrałam M do przedszkola, ale jak zobaczyłam inne dzieciaczki jak są ubrane moje obawy rozeszły się. Maluchy nawet w koszulkach na ramiączkach są:-Dto Michał ciut grubiej ubrany.
Wczoraj już nie zaglądałam bo M miał wagary i pochłoną mi każdą minutkę;-). Zaliczyliśmy usg tarczycy, i chwilę na placu zabaw pobawiliśmy się(Misia rozglądałam się za Tobą;-)byliśmy na placu przy Intermedzie). Potem obiad i znowu na spacerek w kierunku Leclerca, a wieczorem jak zwykle wąwóz:-)


Aluśka wiesz że i ja nie wierzę że Amandzia idzie już do szkoły;-)A jak tam Martynka z załatwianiem się? Lek zdaje u was egzamin?

Eliza jak się dzisiaj czujesz?

Normatywna fajnie macie na tych zajęciach, szkoda że w wakacje jest przerwa. Za operację zaciskamy kciuki!! Bardzo, bardzo mocno!

Sunday odkopałaś się spod świadectw? Jak Ci idzie?

Antuanet fajnie ze Wiki zadowolona z przedszkola:-)


Zmykam, mam trochę truskawek więc trzeba coś słodkiego upiec, i zacząć pakować walizki na weekend.
 
Witam. Śniadanie już zjedzone, puzzle poukładane, a teraz oglądają chłopaki umizumi :tak:, więc mam chwilkę na bb.
aluska nim się obejrzysz to Martynka ci pójdzie do szkoły
normatywnasuper, ze zakończenie roku udane:tak: kciuki trzymam cały czas :tak:
misiazdrowia życzę, oby maść pomogła :tak:

Zmykam bo teraz Radek chce się ze mną klockami bawić.:-D
 
Witajcie
Pogoda dzisiaj trochę chłodniejsza i zapowiadają deszcz na popołudnie :baffled:
Jak się nie rozpada to wyjdziemy dzisiaj na plac zabaw chyba bo już mam dośc tego siedzenia w domu.
Hubert na razie koloruje, więc mam chwilę, wczoraj mi siedział 2 godziny i kolorował tylko mu drukowałam.

Talia
wizytę mam 25.06, a Hubert w poniedziałek już idzie do przedszkola. ps. a źle wam tam, że planujecie wracać do PL?

motylla a no ten czas tak szybko leci

aluśka a jest coś takiego jak pióro dla leworęcznych? ja pierwsze słyszę

misia a czym nadrabiasz? bo słodycze to i ja co jakiś czas wyciągam, chyba przestanę kupowac:-D

antuanet a gdzie Wiki do przedszkola puszczasz, tam gdzie Kuba chodzi?

eliza spokojnej podróży

justyna dlaczego robiliście usg tarczycy? u Michała?
 
Eliza coś się dzieje że piszesz żeby trzymać kciuki?? Oczywiście wedle życzenia kciuki zaciśnięte, wracaj w dwupaku i bądź w nim przynajmniej do lipca;-)

Motylla milusiej zabawy klockami:-D

Maltanka Michał ma niedoczynność, a że nie miał jeszcze robionego usg to nam NOWA! (zmieniliśmy lekarza bo na poprzednią brak słów) pani dr zleciła wykonanie


Ja mam nadzieję że padać jutro nie będzie, bo mam sporo pracy a deszcz zaburzy mi plany:crazy:
 
reklama
Witajcie....dzisiaj znowu wstałam z bólem głowy:-(ale po kawce i tabletce minął...na szczęście...prasowania ogarnęłam całą stertę...obiad naszykowany pora usiąść:tak:
telefon wybrałam ale jeszcze nie wymieniłam bo czekam na przygotowanie dla mnie oferty...,myślę że to będzie samsung S4

Elizka uważaj na siebie i udanej wyprawy życzę...kiedy wracacie???
każdy z tak dużym wyświetlaczem trzeba teraz codziennie lądować więc to normalka....

Justyna ja tez dziś nie wiedziałam jak Julkę ubrać ale widać po ulicy że większość na termometr nie patrzy....:-D
oby jutro nie padało....

Antuanet gdzie Wiki idzie do przedszkola??już do przedszkola:szok:ale ten czas leci...moja za rok tez już do przedszkola idzie:sorry:

Anaconda dlaczego Maja nie je obiadów...kara poskutkowała???

Aluśka też obstawiałabym Ezopa albo ABC
Amanda jest leworęczna?, a widziałaś klawiatury do komputera i wiele innych przyrządów ułatwiających życie, kiedyś w ddtvn było o tym:tak:


miłego popołudnia...my dziś pluskamy się....
 
Do góry