reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

Witajcie po weekendzie.
Patrząc za okno to w sierpniu będziemy w zimowych kurtkach chodzić:baffled:
My weekend też imprezowo, w sobotę zakupy, (marz ja mojemu taką kartę sprezentowałam:tak:) a potem do Chaty na obiad. A wczoraj gości mieliśmy w domu:tak:

No i dzisiaj ostatni dzień przedszkola, chłopaki pojechali sami, to ja pospałam trochę. Teraz szybko biorę się za obiad i sprzątanie.
 
reklama
Witam się i ja
sunday super że weekendzik udany! Fajnie że już masz wakacje...
justyna a gdzie masz tą logopedkę?Bo u nas nadal jest "safa"
Elza super Czarek wyglądał na przedstawieniu!
motylla jak zdrówko u Was?
madzienka,marz Wszystkiego Najlepszego dla Waszych mężów z okazji wczorajszych imienin!
madzienka mój siostrzeniec też ma kolki:sorry2: ostatnio sis kupiła delicol i jakby trochę pomagało...
mandziula my też całe dnie na dworze, nawet obiad inaczej na dworze smakuje...
anaconda jak tam po lekarzu?Moją Wiki też coś zsypało, byłam wczoraj na dyżurze ale było z 15 osób w kolejce więc dałam spokój, dałam jej wapno, zyrtec i przeszło...
U nas też się zaczęły wakacje, niby Kubę zapisałam do przedszkola na dyżur ale dzisiaj zrobił sobie wolne. Weekend imprezowy, w sobotę najpierw na warsztatach byliśmy a potem u znajomych, wczoraj Kuba na urodzinach w MultiKinie, a potem wybraliśmy się na spacer na pl.Litewski. Dzieciaki szalały na hulajnogach a my z P grzaliśmy ławkę:tak: Dzisiaj byłam na chwilę w pracy ale szef powiedział że da mi znać kiedy będą jakieś faktury...więc obyło się bez L4:tak: W sumie sam ma 4 dzieci więc wie co dla nich oznaczają wakacje...Po drodze zajrzałam na targ i obkupiłam się w owoce i warzywa...Wikuśka śpi więc lecę wstawić bób...Miłego dzionka.
 
Witam się i ja,
Dzisiaj u mnie dzień "morza" od rana pralka chodzi, mimo że pogoda na suszenie nieatrakcyjna ale muszę poprać bo w śr znowu wyjazd. Między czasie zrobiłam zakupy na targu i przeszliśmy się w stronę Leclerca. Obiadek mam lekko podszykowany, dopiję kawę i biorę się za porządki.


Antuanet chodzimy do Kadremy ul Kalinowszczyzna. Może u Wiktorii wysypka pojawiła się od owoców?

Sunday weekend jak zwykle pracowity;-). Czy świętowaliśmy? Hmm można powiedzieć że tak ponieważ po zjedzeniu kawałeczka tortu nieźle szumiało nam w głowie:-D

Anaconda jak po wizycie u lekarza?
 
obiad mi się dogotowuje, a tu już 15 jest:szok: dzisiaj sos z kurek:tak:i placki ziemniaczane:tak:
muszę jeszcze podjechać dzisiaj do pracy, już na samą myśl mi się nie chce:-p:ninja2:

sunday
super, że jednak jedziecie na wakacje

antuanet oj każdy chyba by chciał mieć takiego szefa

anaconda jak po wizycie u lekarza

justyna ja też miała dzisiaj prać, ale patrząc za okno nie chce mi się
 
Czesć

Jestem dziś niewyspana i taki kiepski dzień ogólnie, pogoda srednia:wściekła/y: pod koniec tygodnia wreszcie a sie zrobic naprawdę gorąco. Gabcia po zjaęciach gimnastycznych bardzo zadowolona, zajecia trwaja 2h nie spodziewalismy sie ze tak długo, wiec jest solidnie i ambitnie, opłata smboliczna nic tylko chodzimy dalej:-D Potem pojechalismy poszperać po sklepach a w niedzielę naprawdę daleko zawędrowalismy na nogach, mega spacer a po nim pyszne lody.



Maltanka jaki pyszny obiadek:-) :ninja2:-elegancko
Sunday ale Ci teraz dobrze, świetna decyzja z urlopem, samochód wyprowadzicie na prostą

Justyna już w środe znowu wyjazd u Was intensywny okres na wsi widzę
Eliza jak tam leniuchowanie?
Antuanet fajnie miec tak wyrozumiałego szefa
Madzienka łądnie zaczęła Julcia wakacje:happy: co przyniosła zębuszka?

Anaconda jak ta wysypka?
 
witam się i ja..... ale pogoda :-:)-:)-( i anaconda nie ma wolnego coś nie tak...;-);-);-)
na dodatek dzisiaj jakaś nie wyspana jestem.... Czarek o 4 nad ranem chciał tv oglądać i się ze mną kłócił przez sen ha ha ha.... a rano musiałam wstać na badania... i powiem że luxmed to dobra przychodnia.... byłam zarejestrowana na 8 rano ale pojechałam wcześniej i już o 7.50 bylam w samochodzie w drodze do domu.... na szczęście to już ostatnie z tych specjalistycznych badań....

madzienka wczoraj pod zamkiem musiałyśmy się minąć bo ja byłam gdzieś koło 17 a Ty chyba w podobnych godzinach.... na dłużej jedziecie na działkę czy tylko na weekend?????

mandziula fajnie tak siedzieć sobie przed domkiem .....ja już się nie mogę doczekać.... ale już bliżej niż dalej....

sunday w końcu wakacje odpocznij chwilę a potem weź się za jakies porządki.... w końcu zapracowałaś sobie na labę.... współczuje kosztów związanych z samochodem....
i dobrze że zdecydowaliście się pojechać w góry..... to kiedy wyruszacie?????
tak torbę już dawno spakowałam

antuanet fajnego masz szefa.... super weekendzik za wami....

talia dobrze że zajęcia udane.... gimnastyka teraz nie jest w modzie wśród dzieci dobrze że Gabi się podoba....

anaconda właśnie jak tam Maja i jej wysypka co powiedział lekarz?????
 
Witam z rana :-):-)
Dzisiaj kolejna dwójka wiec jestem mega happy :sorry::sorry:
Niestety Maja złapała rumień zakaźny no i tydzień siedzenia w cieple ją czeka, to jakaś wirusówka która podobno krąży teraz po Lublinie i jak lekarka się dowiedziała do której szkoły Maja chodzi to skwitowała, że już kilkoro dzieci było u niej z tego rejonu :baffled::baffled: bierzemy clemastinum i rutinoscorbin :tak::tak: i czekamy na poprawę :tak::tak:
No właśnie czemu taka brzydka pogoda skoro ja pracuję :crazy::crazy:
Aha no i od 14.07 mam już wpisany oficjalnie urlop :-D:-D
Zmykam robić śniadanie i brać się za jakiś obiad bo ten czas do południa stanowczo za szybko płynie :szok::szok:
Miłego dnia :)
 

Witajcie
My oficjalnie zaczynamy wakacje, a Hubert już mówi, że mu się nudzi, a gdzie jeszcze dwa miesiące.
anaconda
nie tylko nie to, mój P zaczyna urlop 14.07:-p ps. tak mi się wydawało czy to nie rumień przypadkiem:baffled:

talia super, że zajęcia Gabi się podobają

eliza też lubię tą placówkę, i czy nie mogłoby być tak w państwowych?
 
Witam się i wpadłam na chwilkę na forum....
To już jutro, jedziemy do Kajetan a pojutrze jak dobrze wszystko pójdzie operacja uszka.... A więc wszystkie ciocie prosimy TRZYMAJCIE KCIUKI i nie puszczajcie dopóki nie wrócimy :tak: miłego tygodnia życze bo nei wiem czy będe miała dostęp tam do neta....papapa
 
reklama
Do góry