reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

Witam,

Anaconda brawo dla Majeczki za samodzielną podróż do przedszkola:-):-):-) Moja mama też mnie "śledziła" jak sama zaczęłam chodzić do szkoły, a babcia śledziła jak wracałam:-D:-D:-D

Eliza super że Nikosiowi rehabilitacja nie potrzebna:-)

Aluśka zdróweczka kochana ci podsyłam!!! Jak tam, zapisałaś Martynkę do logopedy? Super że Ewcia załatwiła Ci skierowanie, nie ma to jak pomocna sąsiadka:happy2:

Talia i ja podziwiam Twojego Z za te studia w Pl:tak:
Udanej imprezki urodzinowej:-)

U nas na tą chwilę wszystko się uspokoiło. Tamten tydzień Michał siedział w domu bo J po szpitalu i nie chcieliśmy żeby jakiegoś wirusa nam przytargał i dopiero od wtorku poszedł do przedszkola. W niedzielę zrobiliśmy małą imprezkę rodzinną z okazji Michała urodzin i naszej okrągłej rocznicy;-).Fajnie było:-). A dzisiaj siedzę sama w domku, J pojechał na wieś, miałam skoczyć do Lidla ale ta pogoda jest okropna:no:zimno jakby temperatura była minusowa.
Zmykam po Michałka, jeszcze muszę z panią porozmawiać bo Michał wczoraj wrócił z potłuczoną powieką:crazy:a dzisiaj rano płakał że nie pójdzie do przedszkola bo go chłopiec będzie bił
 
reklama
Anaconda wiedziałam ze Majeczka do sobie radę;-) Zuch dziewczynka:tak:
Eliza udało mi się zapisać Martynkę na 7 listopada wizyta na NFZ:-)
Justyna dzięki :*, ho ho to hucznie Wam niedziela minęła;-)
Rozmawiałaś z Panią o tym kto pobił Michałka?:dry:
Talia o to termin zaraz po urodzinach Gabrysi :rofl2:.....szybko zleci;-)
 
Witam. Póki moje chłopaki jeszcze śpią to korzystam z lapka bo później trudno cokolwiek zrobić....
Witam...jesiennie kurcze jak ja nie lubie zimna i tego ubierania...tęsknie już za latem....
my ten tydzień mamy taki lekarzowy... wczoraj byłam z Nikim u rehabilitanta ale na szczęście nie musi chodzić na ćwiczenia... :-) a dzisiaj mieliśmy szczepienie T_T strasznie mały się spłakał... jeszcze ortopeda nas czeka w pon.
Super, że NIkoś nie musi chodzić na ćwiczenia:tak:

Cześć dziewuszki

ja po wizycie spokojna o tyle ze dzidziuś pozostaje chłopcem wszystkow normie a szyjka mocna wszystko pozamykane czasem brzuch sie twardy robi ale to trzeba wiecej magnezu brać.
Dobrze, że na wizycie wszystko ok, :tak:

Wpadłam jeszcze tylko na chwilę napisać że Mai pierwsza samodzielna podróż do szkoły zaliczona, ale jestem z niej dumna i jejku ona już jest taka "duża" :szok::szok::szok: Oczywiście za nią poszłam ale wróciłam się w połowie drogi :tak::-D:-D

Anaconda wiedziałam , że Maja da sobie radę :tak: Masz bardzo mądrą i rezolutną córę tylko pozazdrościć

Witam,

U nas na tą chwilę wszystko się uspokoiło. Tamten tydzień Michał siedział w domu bo J po szpitalu i nie chcieliśmy żeby jakiegoś wirusa nam przytargał i dopiero od wtorku poszedł do przedszkola. W niedzielę zrobiliśmy małą imprezkę rodzinną z okazji Michała urodzin i naszej okrągłej rocznicy;-).Fajnie było:-). A dzisiaj siedzę sama w domku, J pojechał na wieś, miałam skoczyć do Lidla ale ta pogoda jest okropna:no:zimno jakby temperatura była minusowa.
Zmykam po Michałka, jeszcze muszę z panią porozmawiać bo Michał wczoraj wrócił z potłuczoną powieką:crazy:a dzisiaj rano płakał że nie pójdzie do przedszkola bo go chłopiec będzie bił
Fajnie wam nIedziela upłyneła:tak: Rozmawiałaś z panią w przedszkolu:confused:

udało mi się zapisać Martynkę na 7 listopada wizyta na NFZ:-)
Super,że udało się zapisać do logopedy :tak:
 
Witam wszystkich na forum, jestem nowa wśród Was.
Mam 8 miesięcznego synka. Chciałam się Was poradzić bo kupiłam jemu kombinezon na zimę ( przez internet) i niby rozmiar był napisany 86/92/98 on jest dużym chłopcem bo body kupuje jemu na 80 ( to są na styk) a 86 są luźne. I teraz mam dylemat z tym kombinezonem bo jak przyszedł to Bartka ubrałam w go i wygląda trochę że jest za duży na niego i nie wiem czy to się tak kupuje żeby był większy a jak większy to ile większy?? Małe dzieci tak szybko rosną a ja nie wiem - wszystkiego się dopiero uczę.

:szok:
 
Witam...
Witaj Dorotko... to że jest za duży to dobrze oby dało się coś pod niego zmieścić np. bluzę lub sweterek... a i tak pewnie sam jeszcze nie chodzi tylko w wózku większośc czasu to i nie zaszkodzi wiekszy .... ja nie kupowałam kombinezonów zazwyczaj miałam spodnie i kurtkę zimową spodnie dało sie zawsze dopasować, zawinąć itp... albo nosić samą kurtkę....

a u nas w Piątek Natalcia miała pasowanie na Przedszkolaka ja i tata popłakaliśmy się ze szczęścia :)
Niestety dziś szczęście się skończyło bo u Natalki podejrzenie przertostu migdałków gardłowych :( zobaczymy co dalej za tydzień kontrola jak leki nie pomogą to do dr. Brody niestety prywatnie trzeba będzie się wybrać i na badanie fibroskopii :-(
Pozatym dzięki Ala za imprezkę piątkową hehehe całą sobotę lenia mieliśmy i odsypialiśmy hehehe a jak dziś się wracało do pracy??
Justynka co u Ciebie kiedy mogę na kawkę wpaść :p
Elza dobrze że na rehabilitację nie musicie chodzić a dlaczego mielibyście jakieś podejrzenia mieli?
Anaconda garatulacje poraz n-ty cudnej i zdolnej córy ...
 
Witajcie, piękne słoneczko za oknem więc my korzystamy...mimo że wołałabym te 20 stopni więcej na termometrze....

Normatywna brawo dla dzielnego przedszkolaka...trzymam kciuki za migdałki...jak to się objawia że sa przerośnięte...

Aluśka mama Karoliny jest logopedą, i chyba przyjmuje na fundusz...musiałabyś zapytać....

Justyna wyjaśniłaś sytuacje w przedszkolu.....kto bije michałka??co na to panie??

Anaconda brawo dla Majeczki, ale masz już dużą córe...jak przygotowania do imprezki??kreacja jest???

Marzenka co u Was???jak sytuacja przeprowadzkowa???

Sienio a u Was???

Sunday dobrze widziałam...byliście na balu halloweenowym w Family??jak było???

Elizka dobrze że rehabilitacja nie potrzebna.....a jak Wasze samopoczucie???

miłego dnia...
 
Witam :-):-)
Niby mam dzisiaj wolne ale jakoś czasu na wszystko brak, zaległe sprzątanie, pranie, prasowanie i już popołudnie :szok::szok: no a później basen i znowu czasu na kompa nie będzie.
Właśnie dowiedziałam się że z pracy wywali dwóch chłopaków za "przekręty", bardzo ich lubiłam i jest mi ich żal tym bardziej, że to nie oni powinni być wylani tylko "trzecia" osoba dla której "to zrobili" :-:)-(
Madzia po tej dzisiejszej sytuacji to jakoś odechciało mi się iść na bankiet
Normatywna brawa dla Natalki jako prawdziwego przedszkolaka - widziałam fotki na fejsie :tak::tak: trzymam kciuki aby jednak nie trzeba było usuwać trzeciego migdałka :tak::tak:
Justyna i jak, wyjaśniła się sytuacja dlaczego jakiś chłopiec pobił Michałka? :confused::confused:
Wiecie ze wczoraj już skrobałam samochód i coś czuję że jutro czeka mnie to samo :cool::cool: nie znoszę zimy :no::no:
 
Witajcie

Justyna no właśnie co z Michalkiem? Swoją droga Pani mogła coś wspomnieć o tym incydencie. Nam się kiedyś trafiła taka co nadepnela dziecko i się nie przyznała, a potem tłumaczyła, że dziecko się ruszyło... to były czasy:-p
Madzienka u nas nic nowego mam wolne, ale jakoś mi ten czas umyka. Chodzila z Twoją Julcia do Motylka Julka M? mieszka na osiedlu Botanik. Widziałaś w Centrum Kultury ma być zn0w jakieś przedstawienie, niestety dopiero pod koniec listopada, możnaby wybrać się większą grupą, zostawić dzieciaki i wyzbyć na kawę :-)
Anaconda współczuję sytuacji w pracy, ale mam nadzieję, że chłopaki znajdą coś lepszego :-) miałaś rację z tymi lekcjami, tyle tego, że nie wiem jak radzą sobie rodzice pracujący do np 17...
normatywna trzymam kciuki, żeby zabieg nie był potrzebny, Natalka i tak ma już tych wizyt lekarskich ponad normę.

Ja się pochwalę, że mam już prawo jazdy :-D i czekam z niecierpliwością na własne auto :-) tylko im P dłużej szuka tym bardziej zastanawiam się czy szuka dla mnie czy dla siebie.
 
reklama
Do góry