reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

reklama
Dziewczyny przepraszam, że tak Wam wchodzę na wątek ale chciałabym Was zaprosić do mojego sklepu
z ubraniami dla dzieci.
Link do: Q-ba Style | Facebook
Są to ubranka tyko i wyłącznie polskich producentów, świetna jakość modne fasony.
Teraz jest sporo rzeczy na letniej wyprzedaży myślę, że znajdziecie coś dla swoich pociech.
Kontakt przez mój fanpage na FB. Jest konkurs i zapraszam do wzięcia w nim udziału. Odnośnie rozmiarów pytajcie
 
Dziewczyny, mam do was pytanie :) Szukam transportu na wesele w Kurowie ze ślubu w Lublinie i przeglądam oferty busiarzy. Póki co najlepszą ofertę mam od tej firmy Link do: Wynajem busów Lublin | Busemdoniemiec.eu Czy kojarzycie albo miałyście z nią styczność? Nie potrzebuję dużego autobusu, dosłownie gości bez transportu będzie ok. 15 osób, a wesele nie jest duże, więc nie chcę prosić o pomoc znajomych, których nie zapraszałam.
 
Witam nie wiedziałam że coś na naszym forum się jeszcze dzieje. Pozdrawiam szczególnie te koleżanki, których nie ma na fb ☺ stare dobre czasy pisanie z Wami.
 
Cześć, cos mnie podkusiło zeby zobaczyc czy cos ktoś pisze jeszcze a tu niespodzianka. Ja już nie lubelska mama ale sentyment mam.
Alaska jak tam synio i jak dziewczynki w jego towarzystwie sie odnajdują?
Maltanka o Ciebie to nie czytałam chyba wieki Czytam ze wszystko ok. Ja w domu do następnego roku jak TyA moze dłużej jak sie nie powiodą plany.
Marz Fb to trochę co innego niż to BB z kiedyś
 
reklama
Talia witaj :-)
Dziewczynki zadowolone z braciszka i bardzo chętne do trzymania go na rękach a młody spryciarz wie że na rączkami najlepiej ;-)
A jak tam Twoja parka się miewa?
Maltanka przenieśli mi Amandę z basenem na godz.17.40 więc jak Hubert jest w grupie Pana Sebastiana to dołączyła do niego.
 
Do góry