reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

Witam dziewczyny.
Ja jestem przysposobiona lublinianka jesli tak mozna powiedziec gdyz pochodze z podkarpacia a w Lublinie mieszkam juz ponad 8 lat. Swoja przygode z Lublinem zaczelam od studiow na Kul-u i tak juz zostalam.Obecnie mieszkam na Kalinie:-).

Jeszcze raz pozdrawiam wszystkie Lublinianki.
 
reklama
Ana ale się dziś napracowałaś:szok::szok: a nie zapomniałaś czasem Kochana że w ciąży jesteś i nie powinnaś się przemęczać?:dry::confused:

Aluśka - kiedy ja nie mogę usiedzieć na tyłku:( Dzisiaj w nocy woziłam męża do Dublina na próbę (jest perkusistą) i po raz pierwszy w życiu będzie grał na weselu;) Bardzo nietypowym z resztą, bo nie dość, że rockowym, to jeszcze irlandzkim:-)Jestem koszmarnie śpiąca, bo spałam tylko 2,5h. Odeśpię jak młody się położy.
Sasha chyba postanowił pokazać światu swoje kolejne zęby. Ma napuchnięte dziąsła, gorączkuje, pcha cały czas paluszki do buzi, ślini się i jest nie do wytrzymania.

Solange - urlopujesz bez neta?

Panegiryka - już w domku? Jak malutka?
 
heloł:-):-)

Byłam dziś na spotkaniu z Martą:tak: przyjechała do Lublina:-)
Pogawędziłyśmy sobie, dzieci się pobawiły na placu zabaw potem przy fontannie na litewskim się poganiały następnie mały spacerek dla Plazy sobie zrobiłyśmy i tak nam zleciał prawie 4 godzinki:tak:;-)
następne spotkanie już w Chełmie;-)
Witam dziewczyny.
Ja jestem przysposobiona lublinianka jesli tak mozna powiedziec gdyz pochodze z podkarpacia a w Lublinie mieszkam juz ponad 8 lat. Swoja przygode z Lublinem zaczelam od studiow na Kul-u i tak juz zostalam.Obecnie mieszkam na Kalinie:-).

Jeszcze raz pozdrawiam wszystkie Lublinianki.
Nadulec ja też mieszkam na Kalinie:-):-)........ więc może byśmy się spotkały;-)
Aluśka - kiedy ja nie mogę usiedzieć na tyłku:( Dzisiaj w nocy woziłam męża do Dublina na próbę (jest perkusistą) i po raz pierwszy w życiu będzie grał na weselu;) Bardzo nietypowym z resztą, bo nie dość, że rockowym, to jeszcze irlandzkim:-)Jestem koszmarnie śpiąca, bo spałam tylko 2,5h. Odeśpię jak młody się położy.
Sasha chyba postanowił pokazać światu swoje kolejne zęby. Ma napuchnięte dziąsła, gorączkuje, pcha cały czas paluszki do buzi, ślini się i jest nie do wytrzymania.
Ana i udało Ci się choć na trochę zdrzemnąć?:confused:
Fajnie że małż na weselichu rokowo- irlandzkim będzie grał:-):-) zdaj relacje jak mu poszło;-):tak::tak:
 
oto kilka fotek:-) Marta mam nadzieję że się nie pogniewasz;-)

264hv6s.jpg


qmymuo.jpg


a to my:-p
fk41f5.jpg


dzieciaczki;-)
of24p1.jpg
 
Kochna... a no dobrze...;-) jestem ich szczęśliwą posiadaczką prawka, zdałam w lutym :-)
Powodzenie ci Alu życzę na egazmie :-)
Eliza serdecznie gratuluję:-):-)
:-)
"nie" dziękuję żeby nie zapeszyć;-):-D:-D
A co tam u Ciebie ciekawego słychać? Jak Twoja rozkoszna Milenka się sprawuje?
 
reklama
No przecież pisałam że Julo super przystojniacha jest i nawet gruba ciotka zdjęcia nie popsuła:-p Marta możesz mi je jakoś przesłać
 
Do góry