reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

Meldujemy się:-)
Anaklim dzięki za przekazanie info :)

Poród szybciutki-nawet mąz nie zdazył dojechac, polozna fantastyczna, opieka po porodzie gites...moje dziecko póki co spi, je i robi kupe....zero płaczu :-)

odezwe sie w wolnej chwili :-)
 
reklama
Solange gratulacje, pokaż nam jakieś zdjęcie małego bobaska:tak::tak::tak:
Co do śniegu to niech się jeszcze wstrzyma bo Maja butów nie ma:shocked2::shocked2::shocked2:
Ciekawe ile stopni jutro z rana na termometrze zobaczę:tak::tak::tak:
 
To mój mały misio rysio:-)
P2010036l.jpg
 
Solange gratuluje ale on słodziuyki a poród pierwsza klasa nawet nie książkowy idealny tylko pozazdrościć. A w jakim wogóle szpitalu rodziłaś? A bobas wygląda bardzo dorodnie.

maltanka torcik zamówiłam w cukierni Nina na nadbystrzyckiej i jeszcze gdzieś mają jeden sklep. Natknęłam się na ich stronę internetową a później chyba ze trzy osoby mi poleciły. Także zamówiłam jagodowo śmietanowy ponąć pycha ze świeżych owoców. Co do wyglądu zdecydowałam się na 2kg okrągły kolor biały z torem samochodowym i dwa chyba samochodziki. Już bez dekoracji dodatkowo z owoców bo za duża "pstrokacizna". Po odbiorze napewno wrzucę fotkę.

Oglądałam teraz pogodę i kurcze rzeczywiście coś mówią o tym śniegu w sumie mam już kombinezon bo dziadkowie kupili już na urodziny a buty ma chrzestna też w ramach prezentu m.in. ale sobie jeszcze nie wyobrażam go w tym. Już pominę fakt że w Pepco kupiłam jeszcze dzisiaj przejściową kurteczkę. No ale nic zobaczymy jak coś to odłożony garnek czeka na pierwszego bałwanka.
 
maltanka torcik zamówiłam w cukierni Nina na nadbystrzyckiej i jeszcze gdzieś mają jeden sklep. Natknęłam się na ich stronę internetową a później chyba ze trzy osoby mi poleciły. Także zamówiłam jagodowo śmietanowy ponąć pycha ze świeżych owoców. Co do wyglądu zdecydowałam się na 2kg okrągły kolor biały z torem samochodowym i dwa chyba samochodziki. Już bez dekoracji dodatkowo z owoców bo za duża "pstrokacizna". Po odbiorze napewno wrzucę fotkę.
.

Ja tez polecam Ninę, robili nam tort na wesele...wlasnie smietanowo-owocowy(konkretnie nie pamietam z jakich owocow) pycha...czekamy na fotkę...

A w ktorym miejsu oni mieszczą się na nadbystrzyckiej??:sorry:

Julu ma jelitówkę,biegunka go męczy teściowa w domu.Do jutra.

Biedactwo:-:)-:)-(zyczymy zdroweczka
 
reklama
Do góry