reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

reklama
Dziewczyny Wrocław może jest i piękny, ale to nie jest moje miasto, ja tęsknie za Puławami, za tym spokojem, parkiem, no i za wypadami do Lublina na stopa 8) 8), a tutaj to wszystko tak szybko sie dziaje, czasami sie boję ze jak bym sie zatrzymałą to inni mnie przewrócą i podepczą... nie lubię tego miasta :p
 
moze to prawda my znamy je jako turystki i jest swietne a jak sie tam pomieszka to moze jest inaczej
coz wszedzie dobrze gdzie nas nie ma
 
ja mieszkalam troche we Wrocławiu i dla mnie to miasto jest wspaniale, gdybym miała tylko mozliwość wyjazdu tam to już bym sie pakowała ;D 8) :)
 
Luleczko a ja studiowałam w Puławach. No i tam poznałam mojego męża, więc sentyment do tego miasta będzie zawsze.
 
Cześc Mamuśki dołanczam sie do waszej listy mam z Lublina.
Wprawdzie mieszkam 20 klometrów pod Lublinem ale to tak ja bym w nim mieszkała.BO obok mojego domku to nawet sklepiku nie ma hihihihi taka wiocha ale dziecko tu wychowywac to sama przyjemnośc.Wiosenne,letnie dnie całe spędzamy na zabawach na trawce.Fajnie wiedziec że są tu jakieś Mamcie z Lublina bo kolerzanek w Lub. mam wiele ale rzadna nie ma dzieciatka i mój 3 letni Szymek straszanie sie z nami nudzi.Morze tu znajde mu towarzysza zabaw a sobie kogoś do plotkowania o dzieciaczkach i nie tylko ;)
 
Witam bardzo! Gosia z Lublina się melduje wraz z prawie 2 letnim maluchem-Jasiem.Zupełnie na inny temat, jak schudnąć?Pozdrawiam wszystkie mamy i może do zobaczenia!
 
reklama
halo jest tu ktos??
jezeli chodzi o fride to wiem ze kupisz w baby fancie my tam kupowalismy ;D
 
Do góry