reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

No, zobaczymy czy teraz się uda mniejsze zdjęcie wstawić:). A co tam słychać u naszych MAMUSIEK! Jak sobie radzicie z pociechami? Czy po całym dniu ciężkiej pracy otrzymujecie od swojego maleństwa na dobranoc piękny uśmiech jako podziękowanie? Pozdrawiam

dobabyboom4dp.jpg
 
reklama
Hm..no nie zawsze :D Ja na dzieńdobry dostaję palcem w oko i radosny okrzyk mama :D :D :D A potem trochę biegania z micha kaszy za szkrabem który zaczyna być szybszy niż błyskawica, a wieczorem toja robię wszystko żeby Filip usnął a on wręcz przeciwnie-nagle zwykłe rzeczy zaczynają być niezwykle interesujące:)))) Jednak te chwile sam na sam z maleństwem są niezwykłe i tylko nasze :D :D :D Chociaz pewnie tatuś myśli tak samo :D :D :D

Aga super maluch-ile już ma?

A poniżej mój szkrabek-fotka z wczoraj

:D
dywan0024du.jpg
 
Witaj SOLANGE! Mój Maciuś ma już 5 miesięcy i jeden dzień:). Wygląda na troszkę "starszego" bo ma sporo centymetrów i wagę prawie na koncu siatki centylowej:), więc jest niezłym, wesolutkim bobaskiem. A Twój Maluszek jak ma na imię? Maciuś jeszcze nie mówi "MAMA" ale narazie "brum brym" itp.-rozśmiesza nas bardzo.POZDRAWIAM



babyboom7hz.jpg
 
Mój maluch nazywa sie Filipek i coraz trudniej za nim nadążyć.Mówi mama, tata i baba-to ostatnie najczesciej :D :D :D
A Macius to super chłopaczek-Filip tak szybko urósł a przecież niedawno i on taki był :D

dywan0186ju.jpg
 
reklama
Do góry