reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

czy sa tu mamy ktor maja dzieci w wieku 4 i 5 lat

no wiesz jesli chodzi o kumpli to moje chlopaki tez wola kolezanki nawet maja po jednej takiej ulubionej i mowia ze to moja dziewczyna:-) fajnie ze tak kolezanek potrafi twoj maly bronic napewno w przyszlosci mu bardzo to pomoze jak dbac o kobiety no my wczoraj caly dzien w parku dzisiaj wypadzik po obiadku na plac zabaw i jeziorka bo goraczka u nas straszna dzis jest
 
reklama
cześć dziewczyny;) POMOCY!
--------------------------------------------------------------------------------
pojawiłam się tu dzisiaj ponieważ od dwóch dni mam problem...moje dziecko zgubiło swoją ukochaną zabawkę,szaro-różową myszkę wys.ok.25cm z napisem love me na brzuszku.nie może bez niej spac,o jedzeniu też nie mam mowy,cały czas ryk i zawodzenie.majka ma rok i 8 mies. i trudno mi wytłumaczyc jej,że Myszki juz nie ma.Przeszukałam wszystkie sklepy w okolicy,ale takiej nie znalazłam.dotarłam do tego,że ta mysz była kupiona ok.4 lat temu w carrefourze.CZY KTÓRAŚ Z WAS POSIADA MOŻE TAKĄ MYSZKĘ I MOŻE MI JĄ ODSPRZEDAC???BŁAGAM!!! zabawkę mam na wielu zdjęciach,wię w każdej chwili mogę przesłac fotę.Pomóżcie,proszę...
 
mamamajki- bardzo mi przykro wiem jak dziecko musi to przezywac moje dzieci tez maja ulubione przytulanki starszy kotka a mlodszy misia i wiem ze dzieci z tymi przytulankami robia wszystko spia jedza ida na spacer itp ja takiej myszki niestety nie mam ale mysle ze znajdzie sie ktos kto moze taka ci bedzie mogl odsprzedac
a jesli sie taka myszka nie znjadzie to moze idz z dzieckiem do sklepu i sproboj je przekonac np do innej przytulanki niech samo dzicko wybierzew sklepie maskotke taka jaka bedzie sie podobala moze i ja rownie mocno pokocha trzymam kciuki aby wszytsko bylo dobrze
 
mamamajki strasznie mi przykro z powodu myszki! Wiem co teraz przeszywarz bo moj Filip tez ma takiego misia i jak raz zapomnil go od mojej siostry to musialam o 2 w nocy do niej jechac bo o spaniu niebylo mowy! Zycze duzo szczescia w poszukiwaniacvh!
 
Dzieki wielkie za zainteresowanie tematem,teraz chociaż uwierzyłam,że to co robię w ramach poszukiwań zaginionej myszy ma jakis sens i nie jest kompletnym kretynizmem...już myslalam,że tylko moje dziecko tak rozpacza,nie chce jeśc,spac itp...zamieścilam kilka zdjęc myszy na stronach z ogłoszeniami...fajna z niej była Myszka:cool: Nie poddaję się zatem.Pozdrawiam.
 
mamamajki napewno nie jestes zsama z tym problemem kazde dziecko teskni z a swoja przytulanka i wiem ze ty rowniez cierpisz razem ze swoim maluchem mam nadzieje ze dzis juz troszke lepeij daj znac jak tam mala i czy znalazlas juz taka mysze wklej tu linka z zdjeciem tej myszki
 
mamamajki A opowiedzialas moze coreczce ze myszka wyjechala albo jakos inna chistorie? Moze to by pomoglo.Powiedz ze w sklepie z zabawkami jest jes jej siostra ktora ja zastepuje i kup jej inna myszke..
 
reklama
Imprezka byla wczoraj i bylo super!!! Stresu troszeczke ale sie udalo! Dokladniej opisze w moim temacie :-)
A wiecie co... moj synek wzial w piatek misia do przedszkola i go potem zapomnielismy...:-( Ale byly to dni... placz i chec zobaczenia zguby... Dobrze ze mial te urodzinki zapominal na chwile jak mowilam o imprezce ;-)
 
Do góry