reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

czy sa tu mamy ktor maja dzieci w wieku 4 i 5 lat

reklama
witam ja mam problem nie umie oduczyc pampersa w nocy 4 letniej dziewczynki mozecie mi cos doradzic juz daje jej oststnie picie o 18 a i tak ma rano nasikane w pampersie
 
witam ja mam problem nie umie oduczyc pampersa w nocy 4 letniej dziewczynki mozecie mi cos doradzic juz daje jej oststnie picie o 18 a i tak ma rano nasikane w pampersie
No i ten pampers to problem! Sara sikala do tej pory Za dwa dni bedzie miala 3 latka. Na nocniczek super a w nocy pampers. Rano caly mokry wiec justyna niechciala jej go zdjmowac no ale kiedys trzeba skonczyc. Wiec kupila folie i polozyla ja spac bez. Rano bylo sucho!!!:tak: To juz drugi tydzien bez pampersa nocnego. Amela mojej kolezanki miala ten sam problem. I zrobila tak samo. Zdaza sie ze w nocu zrobi siusi ale baaaaaaaardzo zadko a jak juz zrobi to wie ze to zle i mogla poczekac do rana.Teraz dziwczynki niechca juz pieluch bo bez wygodniej sie spi!:tak:
 
karcia 84 witaj na naszym watku pisz co tam u was
a co do pampersa to po prostu wywal do smieci moze kup ceraty i podloz pod przescieradlo raz drugi trzeci nasika ale w koncu sie nauczy zobaczysz
moje dzieci ja tak oduczylam kladziemy
kladziemy dzieci o 19.30 spac a okolo godz 22 lub 23 bierzemy je na spiku i wysadzamy na kibelek zeby siusiu zrobily i spia cala noc
 
karcia 84 witaj na naszym watku pisz co tam u was
a co do pampersa to po prostu wywal do smieci moze kup ceraty i podloz pod przescieradlo raz drugi trzeci nasika ale w koncu sie nauczy zobaczysz
moje dzieci ja tak oduczylam kladziemy
kladziemy dzieci o 19.30 spac a okolo godz 22 lub 23 bierzemy je na spiku i wysadzamy na kibelek zeby siusiu zrobily i spia cala noc

dzieki za rade juz tak zrobilam pierwsza noc dobrze wysikalam ja o 4 wtedy kiedy karmilam mala a druga noc nie za fanie to przzemnie bo bylam zaspana i i zapomnialam o sikaniu ale dzis bedzie lepiej tak mysle dzieki jeszcze raz
 
reklama
witam ja mam 4 letnia zanetke i 3 miesieczna laure myslalam ze zanetka bedzie bardzo zazdrosna tak jak to bylo u siostry ale okazalo sie ze bardzo ja kocha pomaga we wszystkim no normalnie cud miod i orzeszki.kiedy bylam jeszcze w ciazy to przygotowywalismy zanetke na przyjscie laury moze dlatego tak ladnie ja przyjela i mam dobry charakter ale ja je kocham
 
Do góry