reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu Mamy z Lubonia i Okolic?

Ja zrobiłam taka listę sobie . Zaczęłam kupować jak byłam w 5 mc i co miesiąc kilka sztuk z listy.

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom


Czyli tak jak ja :) rowniez kupuje co miesiac cos. Z ciuszkow mam po 3 sztuki loszulki, spodenki, kaftaniki, pajacyki na 56 i tyle samo na 62. 2 czapeczki cienkie i jedna grubsza na wyjscie, do tego kombinezonik. Myslisz ze na poczatek starczy? Czy warto wiecej miec?
 
reklama
W 5 mc kupiłam pościele 2 komplety łóżeczko i kilka ubranek na 68 może miałam z 4 szt na 62 nie dużo. Potem akcesoria do kąpieli wozek Bujak wyszedł dopiero jak Lena miala miesiąc i naprawdę sie przydał . Jak chcesz o wszystko pytaj

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochana ja kaftanikow WGL nie używałam. W pajacach córce było nie wygodnie więc miałam body i spodenki dresiki dopiero jak skończyła rok kupiłam jej pajacyka jako piżamke

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochana ja kaftanikow WGL nie używałam. W pajacach córce było nie wygodnie więc miałam body i spodenki dresiki dopiero jak skończyła rok kupiłam jej pajacyka jako piżamke

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom

No to najwyzej mala nie zalozy :) nie wiedzialam i kupilam. Body tez mam po 3 sztuki. No i na 62 juz kupilam spodenki, sukieneczke laczona z bodami takie bardziej ciuszki ladniejsze na wyjscie czy cos :)
 
reklama
reklama
Do góry