reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu wysokie mamy? :) gdzie kupujecie ciuszki, buty, meble itp. co polecacie?

Dołączył(a)
30 Lipiec 2012
Postów
1
trzeba się cieszyć z tego co Bozia dała - niejedna pani średniego wzrostu zazdrości tym wyższym
smile.gif

ja mam 180 cm ... raczej jestem z tego dumna
smile.gif
mój mąż ma 192...
nauczyłam się z tym żyć.
Najtrudniejsze mimo wszystko są zakupy... chociaż powiem szczerze, że w ciąży jest łatwiej kupić coś dużego niż podczas stanu niebłogosławionego :) Większość producentów zakłada, że osoba wysoka jest ogólnie "duża"...
Ciuchy bardziej pasujące mają mniej pasującą cenę...

znaleźć dobry ciuch, but, czy łóżko, to czasem bardzo irytujące

gdyby było to komuś pomocne to ja kupowałam meble na zamówienie:
- łóżko i materac w wersji wydłużonej LONG - Visby.pl - Comfortable Bedrooms. Sklep internetowy z meblami do sypialni..
- fotele do relaksu na bolące plecy dla schylającego się wielkoluda i bardzo przydatne na ciążowe problemy z kręgosłupem - Fotele, pufy, meble wypoczynkowe, młodzieżowe, meble sklep

gdyby ktoś miał namiar na fajne ciuszki lub dojście do ciekawych i jakościowych butów to chętnie skorzystam!
3majcie się ponadgabarytowcy
smile.gif
 
reklama
Do góry