reklama

Czy sami pakujecie prezenty?

Temat na forum 'Rozmowy o wszystkim' rozpoczęty przez annoo, 19 Listopad 2014.

1. annoo

annoo Zaciekawiona BB

Jestem wielka zwollenniczką robienia samemu opkowań naprezenty i szeroko rozumianego decoupagu. Nie jestem profesjonalistka bo dopiero zaczynam sie tym bawić ale skoro mamy gwiazdke niedługo to jest to dobra okazja żeby zacząć:) Podobają mi się bardzo takie pudełka na prezenty: Pudelko ozdobne zamykane na magnes 10 szt., Opakowania ozdobne, Rajapack.pl są proste a dla mnie im mniej bajerów tym ładniej. Pudełka są z czegoś sztywnego a zamykane na magnes. Może ktoś robił coś podobnego i powie mi z czego mam je zrobic bo cos mi pomysłu brak.

2. betequ

betequ Początkująca w BB

Nie wiem jak ci pomóc ale pudełko fajne.

3. reklama
  4. Beren132

Beren132 Początkująca w BB

Ja już takiej wprawy nabrałam w pakowaniu prezentów, że nie mam z tym żadnych problemów ;D

5. Olek-3

Olek-3 Fanka BB :)

Pakujemy niestety w gotowe torebki :)

6. Hantal

Hantal Aktywna w BB

Nie robię tego co prawda artystycznie, ale zawsze sama ...Najbardziej wychodzi mi wiązanie wstążką czekolady i bombonierki :-) Nauczyła mnie mama która pracowała sklepie :-)

7. annetta

annetta Początkująca w BB

Ja zawsze pakuję sama :)

8. martuśka1111

martuśka1111 Zaciekawiona BB

Uwielbiam pakować prezenty, więc co roku robię to sama... zawsze staram się, żeby wyglądały wyjątkowo;p

9. PaniKovalowa

PaniKovalowa Fanka BB :)

Ja również pakuję sama prezenty, jakoś sprawia mi to radochę. ;)

10. reklama
  11. magic_Alice

magic_Alice Zaciekawiona BB

uwielbiam pakować prezenty i zawsze zostawiam sobie wszelkie papiery, torebki i wstążki z prezentów, które dostałam, przydają się :) lubie wymyślać jakieś oryginalne opakowania, np. butelkę od wina pakuję w szary papier i robię kolorową muszkę na szyjce.

12. MamaMałgo

MamaMałgo Aktywna w BB

bardzo dobre pomysły! :) skorzystam

Poleć forum