reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy serduszko moze przestać bić

Bubu93

Aktywna w BB
Dołączył(a)
18 Sierpień 2019
Postów
70
Tak jak w opisie dziewczyny czy serduszko może przestać bic ? Zaczęłam czytać jakieś bzdury jedna ciaze poroniłam, teraz jestem w.ciazy 9+4 tydzień temu byłam u lekarza widziałam serduszko, ale teraz zaczęłam się martwić że znowu może być coś nie tak...
 
reklama
Rozwiązanie
Niestety dokładnie tak jak koleżanka pisze, może przestać bić i może to się przytrafić na każdym etapie ciąży ale nie można cały czas tak myśleć, że właśnie będzie źle. Skoro tydzień temu było dobrze to tego się trzymaj !
Jak się dziecko urodzi też może, ja ma 5 lat też i jak ma 20 to też. Nie ma co myśleć o takich rzeczach, serio! To tak jakbyś codziennie myślała czy możesz zachorować na raka. Lepiej się cieszyć, że masz swoje małe w brzuchu i nie szukać powodów do stresu.
Tak jak w opisie dziewczyny czy serduszko może przestać bic ? Zaczęłam czytać jakieś bzdury jedna ciaze poroniłam, teraz jestem w.ciazy 9+4 tydzień temu byłam u lekarza widziałam serduszko, ale teraz zaczęłam się martwić że znowu może być coś nie tak...
Niestety ale może przestać bić Tylko nie rozumiem dlaczego się zamartwiasz? Piszesz że serduszko widziałaś Czy lekarz powiedział coś co mogło Cię zaniepokoić? Głowa do góry:-)
 
Niestety dokładnie tak jak koleżanka pisze, może przestać bić i może to się przytrafić na każdym etapie ciąży ale nie można cały czas tak myśleć, że właśnie będzie źle. Skoro tydzień temu było dobrze to tego się trzymaj !
 
Tak jak w opisie dziewczyny czy serduszko może przestać bic ? Zaczęłam czytać jakieś bzdury jedna ciaze poroniłam, teraz jestem w.ciazy 9+4 tydzień temu byłam u lekarza widziałam serduszko, ale teraz zaczęłam się martwić że znowu może być coś nie tak...
Tak moze. Mialam taka sytuacje. Dowiedzelismy się na badaniach prenatarnych w 12 tygodniu ze przestalo bic.
 
dlatego nie ma co sobie tym głowy zaprzątać! trzeba myśleć pozytywnie i cieszyć się każdym dniem a nie zamartwiać . wiem że łatwiej powiedzieć a trudniej zrobić ale naprawdę warto bo szkoda przecież tracić tę chwilę na nieuzasadnione smutki które nic nie pomogą
 
Nie myśl o tym bo i po co ? Tak może przestać bić ,ale nie ma się co nakręcać i przyciągać złego ,ciesz się że jest dobrze z każdym tygodniem ryzyko spada
 
reklama
Tak jak w opisie dziewczyny czy serduszko może przestać bic ? Zaczęłam czytać jakieś bzdury jedna ciaze poroniłam, teraz jestem w.ciazy 9+4 tydzień temu byłam u lekarza widziałam serduszko, ale teraz zaczęłam się martwić że znowu może być coś nie tak...
Moj lekarz mi zawsze mowi.... Nie czytaj internetow.....serio to tylko nerwy nic więcej
 
reklama
Nie trzeba czytać internetowych wpisow. Z zycia wziete. Luty 2018 moje 12 tygodniowe dziecko a w zasadzie 13 poczatek musialam pochowac bo przestalo jej bic serce. Takie sytuacje sie zdarzaja i nie mozna tez zyc zyciem innych ludzi. Trzeba byc dobrych mysli ze musi byc dobrze. Obecnie jestem w 7 tygodniu i nie dopuszczam takich mysli. Musi byc dobrze. Glowa do gory. Nie trzeba myslec o takich rzeczach. Aczkolwiek takie sytuacje są.
 
Do góry