reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy serduszko moze przestać bić

Bubu93

Aktywna w BB
Dołączył(a)
18 Sierpień 2019
Postów
70
Tak jak w opisie dziewczyny czy serduszko może przestać bic ? Zaczęłam czytać jakieś bzdury jedna ciaze poroniłam, teraz jestem w.ciazy 9+4 tydzień temu byłam u lekarza widziałam serduszko, ale teraz zaczęłam się martwić że znowu może być coś nie tak...
 
reklama
Rozwiązanie
Niestety dokładnie tak jak koleżanka pisze, może przestać bić i może to się przytrafić na każdym etapie ciąży ale nie można cały czas tak myśleć, że właśnie będzie źle. Skoro tydzień temu było dobrze to tego się trzymaj !
Jak się dziecko urodzi też może, ja ma 5 lat też i jak ma 20 to też. Nie ma co myśleć o takich rzeczach, serio! To tak jakbyś codziennie myślała czy możesz zachorować na raka. Lepiej się cieszyć, że masz swoje małe w brzuchu i nie szukać powodów do stresu.
reklama
Niestety, może się tak zdarzyć, ale chcesz się 9 miesięcy zadręczać?
Wychodząc z domu też może Cię zabić walące się drzewo, czy to znaczy, że przed każdym wyjściem z domu umierasz ze strachu, bo może się tak stać?
Poza tym pamiętaj, że Twoje nerwy nie służą dziecku, po co mu fundujesz taki stres...
 
Rozumiem Twoje obawy. Ja na początku ciąży byłam w szpitalu z powodu krwawienia, nie było pewności jak to się zakończy... na szczęście wszystko skończyło się dobrze, ale przed każdą wizytą się martwiłam, czy serduszko bije... To było silniejsze ode mnie, nie chciałam o tym myśleć. Tak było do czasu, aż zaczęłam czuć ruchy, byłam wtedy już dużo spokojniejsza :)
Musisz jeszcze jakoś wytrwać te kilka tygodni, później maleństwo zacznie się ruszać (odczuwalnie dla Ciebie) i będzie
Ci już łatwiej ;)
 
Niestety dokładnie tak jak koleżanka pisze, może przestać bić i może to się przytrafić na każdym etapie ciąży ale nie można cały czas tak myśleć, że właśnie będzie źle. Skoro tydzień temu było dobrze to tego się trzymaj !
Jak się dziecko urodzi też może, ja ma 5 lat też i jak ma 20 to też. Nie ma co myśleć o takich rzeczach, serio! To tak jakbyś codziennie myślała czy możesz zachorować na raka. Lepiej się cieszyć, że masz swoje małe w brzuchu i nie szukać powodów do stresu.
 
Rozwiązanie
Do góry