reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy sie udalo; )

Dołączył(a)
19 Październik 2016
Postów
6
Witam,
Przeczytalam juz chyba wszystkie fora, napisze moze i mi ktos doradzi i da iskierke nadziei a wiec...
W lipcu poronilam naturalnie :( od tego miesiaca zavzelismy sie starac od nowa, Ostatnia miesiaczka byla 29 wrzesnia, owulacjawypadala dosc wczesniej bo 7 pazdziernika (testy owulacyjne). 5 dni po owulacji byly klucia prawego jajnika okolo 1 dzien. Tydzien przed miesiaczka straszy bol krzyza i pobolewanie podbrzusza do teraz mam jeszcze 6 dni do miesiaczki, i teraz nie wiem czy sobie to wmawiam, czy to jjakis torbiel.. prosze o odpowiedz :)
 
reklama
Natalia, poczekaj do terminu @ i zrób test z moczu lub z krwi.
Kłucie może oznaczać wszystko i nic, a my przez internet przecież Cię nie zdiagnozujemy. Torbiel może potwierdzić lub wykluczyć tylko ginekolog robiąc badanie usg. Pozdrawiam.
 
Niestety, kobieta, która pragnie dziecka, potrafi sobie wkręcić wszystkie możliwe objawy ciążowe.
Cierpliwości, zajmij czymś myśli i w dniu @ zrób test, albo idź na betę, tu niestety nikt Ci nie da nadziei ani nie wywróży, czy się udało czy nie.
 
reklama
Witam,
Przeczytalam juz chyba wszystkie fora, napisze moze i mi ktos doradzi i da iskierke nadziei a wiec...
W lipcu poronilam naturalnie :( od tego miesiaca zavzelismy sie starac od nowa, Ostatnia miesiaczka byla 29 wrzesnia, owulacjawypadala dosc wczesniej bo 7 pazdziernika (testy owulacyjne). 5 dni po owulacji byly klucia prawego jajnika okolo 1 dzien. Tydzien przed miesiaczka straszy bol krzyza i pobolewanie podbrzusza do teraz mam jeszcze 6 dni do miesiaczki, i teraz nie wiem czy sobie to wmawiam, czy to jjakis torbiel.. prosze o odpowiedz :)
Co tam u ciebie. Wydaje mi się ze za bardzo pragniesz dzdzi. Zrelaksuj się nie myśl jakiś czas o tym, a przede wszystkim nie stresuj. Życzę powodzenia.
 
Do góry