reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy się wyrówna asymetryczna główka u 6,5 mięsiecznego niemowlaka ?

reklama
Dzięki za rady :) Wybrałam się do odpowiedniego specjalisty (od kasków) który zmierzył asymetrię... i wyszło 7mm. Uspokojono mnie że się jeszcze trochę wyrówna.... a kask nie jest potrzebny :) Musimy tylko pilnować aby nie układała główki na spłaszczonym boku.... Tak też było dotychczas.... plus ciągłe leżenie na brzuszku, i noszenie na rękach.... ech......
 
Moja córka miała bardzo mocna asymetrie główki, nie tylko z tyłu, ale też jeden policzek miała bardzo duży a drugi mały, jakby wciągnięty. Tak się urodziła. Do tego podejrzewano u niej krecz szyjny, bo prawie nie przekrecała główki jak lezala. Aż dopiero.jeden lekarz stwierdził ze poprostu tak jej wygodniej leżeć na tej splaszczonej stronie. Ukladalismy ją tak, że jak chciała widzieć nas, a nie ścianę, to musiała główkę jakoś przekrecic. Teraz Zuza ma 3,5 roku i ani grama śladu po asymetrii. Dodam że bardzo nas to niepokoilo i latalismy z nią po lekarzach..
 
Do góry