reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy VEGE Naturalne mleczko nawilżające do ciała Lirene ECO Baby jest dobre dla Twojego dziecka? 100 produktów czeka na przetestowanie. Zgłoś się szybciutko! - kliknij

Psychologowie z SWPS proszą o twoją pomoc. Ostatnio, dzięki babyboomowym mamom, udało się zebrać potrzebną liczbę odpowiedzi w 10 h :) Tym razem czeka anonimowa ankieta o twoim nastawieniu wobec stresu. Wypełnij i potraktuj jako dobry uczynek!

• Uwaga!

Wysyłając wczoraj informację o programie dla mam nie miałam pojęcia, że w ciągu kilku godzin utworzy się grupa. Jeśli chciałaś dołączyć, ale nie zdążyłaś - napisz do mnie. Wpiszę cię na listę rezerwową. Pozdrawiam Anna Ślusarczyk
reklama

Czy siusianie na zapas jest zdrowe, a w pozycji na Małysza? Co warto wiedzieć

aniaslu

Administratorka czyli ja tu rządzę ;)
Członek załogi
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
37
Temat mało popularny, a jak się okazuje naprawdę istotny i to z bardzo różnych względów. Najczęściej mówi się o nim, kiedy pojawia się problem. My postanowiłyśmy, że nagramy temat prewencyjny i bezpruderyjny. Wprost rozmawiamy, między innymi o tym:
  • Ile razy w ciągu doby powinniśmy oddawać mocz?
  • Jak często powinniśmy siusiać w ciąży?
  • Dlaczego powstrzymywanie moczu jest niedobrym nawykiem?
  • Czy siusianie w pozycji “na Małysza” jest dla nas zdrowe?
  • Co warto wiedzieć o “siusianiu na zapas”?
  • Co to jest “dzienniczek mikcji” i kiedy się przydaje?
  • Jak wygląda - uwaga - prawidłowa pozycja toaletowa - brzmi nieźle, prawda?
  • Jak się zdrowo schować przed rodziną w toalecie ;)
Zapraszam do obejrzenia: Anna Ślusarczyk i Agata Skorowodko - fizjoterapeutka uroginekologiczna.

W czyim domu odbywała się taka rozmowa ?

- Idź zrób siusiu
- Mamo, ale mi się nie chce
-Idź, bo potem nie będzie jak

reklama
Rozwiązania
0
Temat mało popularny, a jak się okazuje naprawdę istotny i to z bardzo różnych względów. Najczęściej mówi się o nim, kiedy pojawia się problem. My postanowiłyśmy, że nagramy temat prewencyjny i bezpruderyjny. Wprost rozmawiamy, między innymi o tym:
  • Ile razy w ciągu doby powinniśmy oddawać mocz?
  • Jak często powinniśmy siusiać w ciąży?
  • Dlaczego powstrzymywanie moczu jest niedobrym nawykiem?
  • Czy siusianie w pozycji “na Małysza” jest dla nas zdrowe?
  • Co warto wiedzieć o “siusianiu na zapas”?
  • Co to jest “dzienniczek mikcji” i kiedy się przydaje?
  • Jak wygląda - uwaga - prawidłowa pozycja toaletowa - brzmi nieźle, prawda?
  • Jak się zdrowo schować przed rodziną w toalecie ;)
Zapraszam do obejrzenia: Anna Ślusarczyk i Agata Skorowodko - fizjoterapeutka uroginekologiczna.

W czyim domu odbywała się taka rozmowa ?
- Idź zrób siusiu
- Mamo, ale mi się nie chce
-Idź, bo potem nie będzie jak

“Siusianiu na zapas” toż to niemożliwe ;) XD

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
C Potrzebuję porady 10
Kate2106 Potrzebuję porady 7
Niesia_88 Trzylatki 7
I Ciąża, poród, połóg 11
naja Trzylatki 30
Do góry