reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy sprawdzila sie plec przewidziana przez lekarza na usg?

Czy plec przewidywana na usg byla taka sama jak w rzeczywistosci?


  • Wszystkich głosujących
    87
reklama
Hehe u nas miala byc corcia i jest:-D ja tak czulam, a mala pokazala co ma miedzy nunami dopiero w 35tc wiec prawie przed porodem:-) (urodzilam w 37tc)
 
mi na razie usg pokazalo Dzidzie od tylu i chyba bedzie Dziewczynka, ale to bylo juz jakis zcas temu, teraz bede miala robione 3 usg w srode, to bedzie 31 tydzien ciazy zobaczymy co bedzie widac :)
 
hejka mi na usg od 22tyg ginka mówiła ze dziewczynka no i jest
a szczeze jakos w to nie wierzyłam i do samego porodu myslałam ze bedzie chłopak a tu moja córusia ukochana drugi bedzie chłopak hihi:-):-):-):-):-)
 
W pierwszej ciąży na zwykłaym USG dwa razy powiedziano mi, że chłopak i mam slicznego synka, w tej ciąży ok 20 tyg dwóch róznych lekarzy powiedziało, że dziewczynka i dodatkowo na 3D w 29 hdb tez dziewuszka wyszła i to obejrzałam ją dokładnie - tak więc mam nadzieje, ze teraz będzie4 dziewczynka, ale jeszcze zobaczymy co się urodzi tym razem.
 
reklama
Do góry