reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy sprawdzila sie plec przewidziana przez lekarza na usg?

Czy plec przewidywana na usg byla taka sama jak w rzeczywistosci?


  • Wszystkich głosujących
    87
w piątym miesiącu padła diagnoza chłopak no i Szymek się urodził:tak::-):-)ja trafiłam na lekarza, który nie mówi jeśli nie jest pewny płci dziecka;-)więc o pomyłce raczej nie mogło być mowy;-)
 
reklama
U mojej kolezanki w 26 tygodniu powiedziano chlopak na 99 % A na nastepnym badaniu okazalo sie ze jednak dziewcznka. U mnie wyszedl chlopak i urodzil sie chlopak!
 
Powinna być trzecia opcja ankiety.
Ja zafałszowałam bo chciałam zobaczyć wyniki :p
Do porodu nie znałam płci syneczka.
Odwracał sie pupcią i już ^^
Teraz z usg wychodzi 2 chłopak ale widzę, że jest kilka % szans na pomyłkę.:-p
 
Przy pierwszym dziecku wszystko sie sprawdziło :-) - synek
Nasz drugi skarb był od samego początku dziewczynką :tak: ...3 dni przed planowana cesarka ...okazał sie... chłopcem :baffled::laugh2:

Jego początku w domu były trudne ...musiał męczyć się w różu :-p;-):tak::-D:-D
NA szczęście większość ubranek już jest wymieniona na ...bardziej męskie :tak::-D
 
ZA pierwszym razem w 20 Tc lekarz powiedzial, ze dziewczynka i sie sprawdzilo, teraz ten sam mowi, ze tez kobikta wiec mu wierze, ale zobczymy:-D
 
mnie się sprawdziło, dość wcześnie ginek dopatrzył się chłopaka, ale ten sam ginek mojej siostrze zapowiedział dziewczynkę, a urodził się chłopak, biedak w pierwsze miesiące musiał być w różowych śpiochach i dziewczęcej pościeli.
 
Moja kolezanka Kornelia miala szczescie bo u niej do konca miala byc dziewczynka a na porodowce wyszedl chlopak. Szczescie takie ze rodzila prawie razem ze znajoma ktora miala mniec chlopaka a pod koniec cizy okazala si dziewczynka. Mialy juz sporo rzeczy wiec poprostu sie powymnienialy!
 
MI też się sprawdziło gin mi powiedział w 26 tygodniu że będzie chłopak i jest :tak::-)....no i każdy mówił mi że wyglądam na chłopaka ale na to nie ma reguły już chyba....
 
reklama
Mi lekarz powiedział w 18 tygodniu ciąży że będzie chłopak,a że mój mały to exhibicjonista to przy każdym następnym usg to się sprawdzało no i mama mojego małego-dużego faceta.
 
Do góry