reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy sprawdzila sie plec przewidziana przez lekarza na usg?

Czy plec przewidywana na usg byla taka sama jak w rzeczywistosci?


  • Wszystkich głosujących
    87

a+t+?

MAJOWA MAMA 06'
Dołączył(a)
19 Sierpień 2005
Postów
3 524
Miasto
Gdańsk
Sprawdzmy na ile nasi lekarze sa nieomylni :)
Ciekawi mnie na ile sprawdzaja sie przewidywania a propos plci...
Piszcie jak to bylo u Was...
 
reklama
u mnie trafili !!!

w 23tc. powiedziano nam ze chyba dziewczynka
w 27tc.ze na 70% dziewczynka
w 28tc. ze na 100%dziewczynka

pozdrawiam

acha to bylo zwykle usg
na 3d widac szybciej i dokladniej
 
Dwom moi kolegom miały się urodzić dziewuczki i obu urodzili się chlpcy.
Siostrze urodził sie chłopak i tak bylo mówione na usg.
wię 2:1 dla tajemniczej Matki Natury
 
Gdzieś przeczytałam, że przewidywana płeć dzidzi we wczesnej ciąży (do ok 16-18tc) sprawdza sie w następujący sposób

usg dziewczynka - 60%
usg chłopak - nie pamiętam ale dużo więcej - 80-85 %

wnioski: jeśli, tak jak w miom przypadku, w 14 tc dowiecie się, że pod serduszkiem nosicie dziewczynkę - Wasi faceci mają realne szanse na posiadanie męskiego potomka
 
a u mnie dwa razy nie trafili.lekarze widzieli na usg chlopca i przy pierwszej ciazy i przy drugiej, a urodzilam dwie dziewczynki ;D ciekawa jestem co teraz mi powiedza(narazie na to za wczesnie)ale jak uslysze ze chlopak to bede wiedziala ze to dziewczynka :D pozdrawiam ;)
 
W 20 tygodniu lekarz był na 100 % pewien, że noszę chłopca, w 32 tygodniu był tak samo pewien, że to syn no i urodziłam ślicznego synka. :)
 
18tc - dziewczynka - usg genetyczne
23tc - dziewczynka
31tc - dziewczynka - usg genetyczne
39tc - dziewczynka

no i mam piękną córę ;D ;D ;D
 
reklama
a mi nawet na ostatnim usg w szpitalu(5 h.przed urodzeniem dzidzi)mówili że będzie córa!!!!a tu....mały siusiak się pojawił!!!!!he he!!!!!a ja jakoś czułam od dnia w którym zrobiłam test że to chłopczyk będzie!!!!
 
Do góry