reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy starałyście się w punkt natrafić w jakiś konkretny miesiąc starając się o dziecko?

_agata

Początkująca w BB
Dołączył(a)
4 Sierpień 2021
Postów
18
wierząc, że poszczególne opisy miesięcy oddziałują na charakter, postawy już tak młodego człowieka?
I czy się udało? Czy w ogóle nie zajmowałyście sobie tym głowy wierząc, że to wychowanie przez nas, kształtuje?
 
reklama
Nie wiem jak miesiąc poczęcia miałby wpływać na „charakter” plemników i komórek jajowych. Tak samo jak nie wiem jak miesiąc porodu miałby to robić. A co z wcześniakami? Nagle stają się innymi ludźmi, bo się urodzili w innym miesiącu niż planowano? A gdzie tu wpływ samego wychowania? Kalendarz nie ma tu nic do rzeczy.
 
Kiedy tylko zaczęły w mojej głowie kiełkować myśli o macierzyństwie, "postanowiłam" sobie, że będę rodzić w pierwszy kwartał roku. Zależało mi, żeby mieć dzieci ze stycznia, lutego lub marca, ale dlaczego? Nie wiem ;) Może dlatego, że sama jestem z października, mąż z grudnia i za dzieciaka się wściekaliśmy, że cały rok na urodziny musimy czekać 😂
No i jak zaplanowałam, tak mam, Córka z 3 stycznia, Syn z 24 stycznia ;)
 
A ja uważam,że coś jednak w tym jest. Może nie do końca jeżeli chodzi o miesiąc urodzenia,ale bardziej miesiąc poczęcia.
Nie od dzisiaj wiadomo,że planety i cały układ słoneczny ma na nas wpływ. Więc dlaczego też nie w kwestii poczęcia?
 
Ja w ogóle nie zwracałam na to uwagi, cieszyłam się jak się po prostu udało. Fajnie jest urodzić zanim przyjdą upalne miesiące ale ogólnie nie ma to dla mnie znaczenia.
 
reklama
A ja uważam,że coś jednak w tym jest. Może nie do końca jeżeli chodzi o miesiąc urodzenia,ale bardziej miesiąc poczęcia.
Nie od dzisiaj wiadomo,że planety i cały układ słoneczny ma na nas wpływ. Więc dlaczego też nie w kwestii poczęcia?

Maja wpływ na charakter człowieka? [emoji15]
 
Do góry