reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy szczepicie sie w ciazy na grype?

Loli05

Fanka BB :)
Dołączył(a)
3 Październik 2018
Postów
8 852
Witam
Czy przyszle mamy maja zamiar sie szczepic na grype bedac w ciazy?a moze ktores juz sie zaszczepily jak byly w poprzedniej ciazy?interesuja mnie za i przeciw bo sama probuje podjac decyzje.pozdrawiam
 
reklama
Tak, można zachorować jeśli organizm nie zdąży wytworzyć przeciwciał , lub wytworzy ich za mało- ale przechodzi się grypę lagodniej. Można też jak zawsze złapać innego wirusa i chorować ciężko.
Nie pisałam o działaniach niepożądanych, i nie będę tu na forum wchodzić w dyskusję w tym temacie.

Autorko, moim zdaniem szczepicć warto, a na krztusiec nawet trzeba - tu gdzie mieszkam w zeszłym roku była epidemia krztusca, i malenkie 1,2 tyg noworodki umierały.
Odsyłam do tej grupy w/w.
Ciesz się ciąża i szczęśliwego rozwiązania 😊💙
Nie będziesz się wydawać w dyskusje, a jednak się wdajesz. Tylko nie odpowiadasz na niewygodne kwestie. Dziwne, że ludzie, którzy nigdy nie chorowali na grypę, raz się zaszczepili i umierali. No tak, zbieg okoliczności.
 
reklama
Nie będziesz się wydawać w dyskusje, a jednak się wdajesz. Tylko nie odpowiadasz na niewygodne kwestie. Dziwne, że ludzie, którzy nigdy nie chorowali na grypę, raz się zaszczepili i umierali. No tak, zbieg okoliczności.
Nie będę się wdawać w dyskusję n/t nop-ów, bo nie jestem fachowcem. Odpowiedzi na pytania, które mnie nurtowały otrzymałam z wiarygodnych źródeł i to mi wystarczy. Każdy ma prawo do własnej decyzji- ja wyraziłam swoje zdanie.
Dobrego dnia! 😊
 
Do góry