reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

czy szczepicie sowje pociechy na pneumokoki?

Dołączył(a)
29 Kwiecień 2011
Postów
3
witajcie, mój Kuba na 2 latka , bilans ma 11 maja czy radzicie mi zaszczepic go pneumokoki????? nie wiem co mam zrobic?:-(
 
reklama
Witaj, moja Sarka ma 3 m-ce, dziś była szczepiona. Narazie wiem tyle, że szczepionka jest dość bolesna. Póki co nie ma żadnnych powikłań. Mam nadzieje że nie będzie.
 
my mamy wszstkie dawki juz za soba ale sa one tu obowiazkowe i przedewszystkim darmowe wiec ja szczepilam
dla malca kazda szczepionka jest bolesna wiec na to chyba nie warto patrrzec
 
Jeszcze nie zaszczepiłam, aczkolwiek zrobię to zanim Młody pójdzie do przedszkola. Nie jest to niestety w naszym kraju tania sprawa, więc w dzisiejszych czasach człowiek sie gryzie czy na pewno warto... ;)
 
Do góry