reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy szczepicie swoje dzieci ??

Razer69gaming

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Czy szczepicie swoje dzieci ? Jakie macie do nich podejscie? Szczepicie bo musicie czy wiecie co robicie ?

reklama

HoneyBee

Rozwiązania
0
Uchronić lub też nie, dlaczego mimo szczepienia co niektórzy chorują na choroby przed którymi miały je chronić ? Teraz w przychodni mama dziewczynki mówiła, że zachorowała na ksztusiec - mimo iż dziecko szczepione na niego. Dlaczego ????
Z tego co wiem szczepienia maja chronic przed zapadaniem na dane choroby LUB powodowac ze po zapadnieciu na dana chorobe zarazony ma ja przechodzic o wiele lagodniej.

mamunia86

Rozwiązania
4
Ja i mąż byliśmy zaszczepieni, nasze dzieci wszystkie również. Szczepienia obowiązkowe mają i nic poza tym. Taką norma być powinna.

Ps. w 2019 są zmiany w kalendarzu szczepień.

Rozwiązania
0
Ja zaszczepiłam, sama byłam szczepiona. W rodzinie zaś babcia, obecnie już prababcia, mało swojego pra nie doczekała przez świnkę.....

Peony

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Szczepię zarówno dziecko jak i siebie. Co więcej pamiętam także o dawkach przypominających. Mąż powtarzał szczepienia już jakiś czas temu, a ja będę się doszczepiać za pół roku, gdy skończę 28 lat.

Aniuśka

Moderator
Członek załogi
Rozwiązania
0
Oczywiście że szczepię. Zgodnie z kalendarzem szczepień lecz nie korzystam z szczepionek które posiadają pielęgniarki. Kupuje w aptece przed każdym szczepieniem PENTAXIM. Córka dobrze znosi szczepienie bez gorączki itp.

reklama

Elle118

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Drogie mamy a waszym zdanie lepiej wziac szczepionki wedlug kalendarza czy skojarzone? Za kilka dni szczepienie i nadal sie zastanawiamn.

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry