reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy ta ciaza ?

Magda2606

Początkująca w BB
Dołączył(a)
24 Wrzesień 2020
Postów
29
Hej kobietki.moje cykle 30 dniowe,wczoraj w 22 dc i z ciekawości zrobiłam test i wydaje mi się że widzę 2 kreski.dzis powtórzyłam i nic nie widzę:(
 

Załączniki

  • 20200923_223116.jpg
    20200923_223116.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 285
  • 20200923_214724.jpg
    20200923_214724.jpg
    683,6 KB · Wyświetleń: 228
reklama
Szanse, że przy Twojej długości cyklu test coś pokaże są tak minimalne, że szkoda pieniędzy. Zrób test z tydzień.
 
Moim zdaniem coś tam widać :) na innym forum była dziewczyna która też e testowała. Kazda pisała jej że nie jest. Powtórzyła test i wyszlo 5dni przed @
Jeżeli chcesz mieć oewny wynik idź na bete za pare dni :)
Nie ma nic złego w testowaniu częstym jeżeli pragnie się dziecka. Tylko trzeba liczyć się że wynik może być nieprawidlowy. Bo za wcześnie zrobione beta chce może wyjść ujemnie :)
 
reklama
Do góry