reklama

Czy tabletki osłonowe przy antykoncepcji działaja

Temat na forum 'Rozmowy o seksie' rozpoczęty przez mariamena, 29 Grudzień 2015.

1. mariamena

mariamena Zaangażowana w BB

Czesć. Obecnie przyjmuję tabletki antykoncepcyjne.Widziałam,ze reklamuje się obecnie w telewizji wiele środków osłonowych przy antykoncepcji. Mam pytanie. Czy przyjmowałyście może takie srodki? Czy rzeczywiśćie mają tak dobre działanie jak o tym piszą? Pytam się bo zauwazyłam,ze po tabletkach spada mi libido.Zmienilam je dwa razy ale dzieje się to tak po wszystkich.nie mogę sobie pozwolić na kolejnego bobasa tak więc z tabletek raczej nie zrezygnuję ale nadal chcę się cieszyc radością z seksu.

2. mariamena

mariamena Zaangażowana w BB

Dopiero zobaczyłam,że odpisałaś tutaj. Gdzie kupowałaś te tabletki? W aptece?

3. reklama
  4. Magda58

Magda58 Aktywna w BB

Polecam cokolwiek osłonowego przy tabletkach antykoncepcyjnych. Ja niestety nie brałam i próbuję zregenerować właśnie swoją wątrobę :/ Tabletki brałam dwa lata i lekarz był zdziwiony że tak źle podziałały na moją wątrobę. Musiałam szybko odstawić i się leczę...

5. mama90mama

mama90mama Początkująca w BB

taak, Hormonella to jest to, tez mialam z nia do czynienia, wiadome, ze tabletki antykonc to pewien rodzaj chemii, ktory mamy w zoladku, takze trzeba sie przed tym chronic, aby nie bylo za pozno, szkoda narazac zoladka na niepotrzebne problemy, z tego co wiem jest kilka talb oslo na rynku, ktorymi naprawde warto sie zainteresowac, najlepiej spytac swojego gina o to

6. Wojcia

Wojcia Początkująca w BB

Osobiście nigdy nie brałam żadnych osłonowych tabletek, a antykoncepcje używałam jakieś 4 lata. Nie mam zbyt dużego doświadczenia w temacie osłonek, ale skoro widzicie zalety to chyba warto brać.. Teraz nie jem żadnych i dobrze mi z tym.

7. szmatka

szmatka Początkująca w BB

oslona watroby i zoladka to jedno, a drugie to ochrona pochwy przed negatywnym dzialaniem antykoncepcji hormonalnej, jak nawracajace infekcje intymne i suchosc pochwy to rowniez bardzo wazna kwestia! ja stosuje z tego powodu Hydrovag, globulki dopochwowe, ktore zawieraja kwas mlekowy, glokogen i hialuronian sodu, dzieki czemu skutecznie niweluja powyzsze skutki antykoncepcji, polecam je moim kolezankom, bo bardzo mi pomagaja!

8. Ninus19

Ninus19 Zaciekawiona BB

Rozmawiałam ze znajomą farmaceutką i wyśmiała skład Harmonelii, skwitowała, że to nic nie daje, można sobie darować łykania.

Poleć forum