reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy taki test może oznaczać ciążę?

Teraz już będę pod opieką lekarza więc na żadną bete się już nie wybieram :)
30 idę do lekarza to się dowiem czy ciąża się rozwija i czy wszystko jest ok.
Myślę że żaden test i beta nic już nie zmienią.
Dokładnie. Przepraszam, nie chodziło mi o to żeby Cię straszyć, ale strasznie dużo bajek krąży na tym forum...

Cieszę się że u Ciebie wszystko ok! :)

Tak na pocieszenie dodam, że teraz jestem w 10 tygodniu ciąży i wystarczyła mi jedna beta na samym początku. :)
 
reklama
Dokładnie. Przepraszam, nie chodziło mi o to żeby Cię straszyć, ale strasznie dużo bajek krąży na tym forum...

Cieszę się że u Ciebie wszystko ok! :)

Tak na pocieszenie dodam, że teraz jestem w 10 tygodniu ciąży i wystarczyła mi jedna beta na samym początku. :)
Spoko nie odebrałam tego w taki sposób. :) Gratulacje
 
Hej dziewczyny. Czy którejś z Was się zdarzyło, że wyszedł taki test i okazało się później, że to ciąża? Nie chcę się cieszyć już ale nigdy też nie spotkałam się z takim testem bo zawsze kiedy był negatywny był "czysty" jak łza a tu jednak coś. Test robiony wczoraj wieczorem, 4 dni przed okresem. Dzisiaj powtórzony i wyszedł taki sam.
Taki test u mnie oznaczał ciążę :)
 
Ja wogole bety nie robiłam bo nie miałam możliwość wtedy. Jak test wyszedł pozytywnie umówiłam się do lekarza i teraz jestem w 24 tc. Gratulacje niech Dzidzia rośnie zdrowo :)
 
Zgadzam się z koleżanką. Beta też nie jest miarodajna. Mi się okres spóźnial 3 tyg testy negatywne beta negatywna poszłam pewna do gin po leki na wywołanie okresu a on mi mówi że mam puste jajo. Dzisiaj bym była w 10tc. Wczoraj zaczęłam krwawic z pomocą tabletek poronnych.

Więc beta też nie zawsze prawdę powie. Przy pustym jaju też powinna wyjść beta pozytywna a ja miałam ujemna.
 
Zgadzam się z koleżanką. Beta też nie jest miarodajna. Mi się okres spóźnial 3 tyg testy negatywne beta negatywna poszłam pewna do gin po leki na wywołanie okresu a on mi mówi że mam puste jajo. Dzisiaj bym była w 10tc. Wczoraj zaczęłam krwawic z pomocą tabletek poronnych.

Więc beta też nie zawsze prawdę powie. Przy pustym jaju też powinna wyjść beta pozytywna a ja miałam ujemna.
Młoda jejku... przykro mi... :(
 
Hej dziewczyny. Czy którejś z Was się zdarzyło, że wyszedł taki test i okazało się później, że to ciąża? Nie chcę się cieszyć już ale nigdy też nie spotkałam się z takim testem bo zawsze kiedy był negatywny był "czysty" jak łza a tu jednak coś. Test robiony wczoraj wieczorem, 4 dni przed okresem. Dzisiaj powtórzony i wyszedł taki sam.
Ja miałam taki test w dniu spodziewanej miesiączki rano . U mnie ciąża ale bardzo wczesna , okazało się z usg że o tydzień wcześniejsza niż wynikało by z daty ostatniej miesiączki . Wiec Beta wyszła mi tez bardzo słaba i lekarze na początku twierdzili że puste jajo płodowe .
 
reklama
Do góry