reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy taki test może oznaczać ciążę?

Jest duża szansa, ja miałam też blada kreskę i teraz jestem w 8 miesiącu
 

Załączniki

  • 20190111_155135.jpg
    20190111_155135.jpg
    854,7 KB · Wyświetleń: 193
reklama
Hej dziewczyny. Czy którejś z Was się zdarzyło, że wyszedł taki test i okazało się później, że to ciąża? Nie chcę się cieszyć już ale nigdy też nie spotkałam się z takim testem bo zawsze kiedy był negatywny był "czysty" jak łza a tu jednak coś. Test robiony wczoraj wieczorem, 4 dni przed okresem. Dzisiaj powtórzony i wyszedł taki sam.
Hej dziewczyny. Czy którejś z Was się zdarzyło, że wyszedł taki test i okazało się później, że to ciąża? Nie chcę się cieszyć już ale nigdy też nie spotkałam się z takim testem bo zawsze kiedy był negatywny był "czysty" jak łza a tu jednak coś. Test robiony wczoraj wieczorem, 4 dni przed okresem. Dzisiaj powtórzony i wyszedł taki sam.
Testy robione..4 3 i 2 dni.przed okresem...ten Twoj ma czułość 25 wiec obstawiam ciaze❤
 

Załączniki

  • 20190701_132619.jpg
    20190701_132619.jpg
    1,6 MB · Wyświetleń: 184
Daj znać jak zrobisz kolejny test albo bete . Trzymam kciuki
No więc dzisiaj zrobiłam rano kolejny test, czułość 25 i wyszło coś takiego. Myślę że jestem w ciąży. No nie chcę się cieszyć na już ale tyle testów różnych firm to raczej niemożliwe że każdy pokazuje kreskę, a nic by nie było. Jutro lecę na bete, w środę mam nadzieję dostanę się do lekarza. A muszę iść i tak bo mam jakąś infekcję, a na maści mojej pisze żeby nie używać w I trymestrze ciąży. Więc poproszę go o USG i się dowiem co i jak :)
Wstawiam zdjęcie testu dzisiejszego
IMG_20190811_114412.jpg
 
No więc dzisiaj zrobiłam rano kolejny test, czułość 25 i wyszło coś takiego. Myślę że jestem w ciąży. No nie chcę się cieszyć na już ale tyle testów różnych firm to raczej niemożliwe że każdy pokazuje kreskę, a nic by nie było. Jutro lecę na bete, w środę mam nadzieję dostanę się do lekarza. A muszę iść i tak bo mam jakąś infekcję, a na maści mojej pisze żeby nie używać w I trymestrze ciąży. Więc poproszę go o USG i się dowiem co i jak :)
Wstawiam zdjęcie testu dzisiejszegoZobacz załącznik 1008863
No nie ma wątpliwości gratulacje! Zazdroszczę tego widoku tej kreski .
 
Moja pierwsza ciąża też była za pierwszym strzałem miałam w tedy 24 l . Teraz staramy się znowu o już tak łatwo nie jest
Ja w pierwszej ciąży też zaszłam od razu ale nie było to wtedy planowane. Miałam wtedy 23 lata. Po prostu chciałam sobie zrobić przerwę od tabletek i po drugim okresie od odstawienia w dni płodne zaszłam.
Teraz dokładnie tak samo. Aż mi się wierzyć w to nie chce że tak szybko, i chociaż się cieszę to i tak poczekam do pierwszego bicia serduszka żeby powiedzieć wszystkim;)
 
reklama
Ja w pierwszej ciąży też zaszłam od razu ale nie było to wtedy planowane. Miałam wtedy 23 lata. Po prostu chciałam sobie zrobić przerwę od tabletek i po drugim okresie od odstawienia w dni płodne zaszłam.
Teraz dokładnie tak samo. Aż mi się wierzyć w to nie chce że tak szybko, i chociaż się cieszę to i tak poczekam do pierwszego bicia serduszka żeby powiedzieć wszystkim;)
Dokładnie z obwieszczeniem światu najlepiej troszkę poczekać zeby mieć pewność , że wszystko jest ok . Ja 2 l temu poronilam w 9 tyg w pracy musiałam powiedzieć , ze jestem w ciąży bo tak fatalnie się czułam ze poszłam szybko ma l4 . No i niestety powód złego stanu obwieścił stratę dziecka. Nie mogłam dojść do siebie l4 od psychiatry do pracy nie chciałam wrócić ... po powrocie okazało się , że 2 koleżanki z pracy są w ciąży . Mimo mojego bólu chaliły się tym na prawo i na lewo . Nie mogłam tego znieść do tego stopnia , że kupiliśmy mieszkanie i zmieniłam pracę 100km od tamtego miejsca . Teraz już potrafię normalnie o tym rozmawiać. I zaczęliśmy starania
 
Do góry